Forum » Myślenice

Chcemy zenka na dniach myślenic !!

  • 21 kwi 2016

    Chcemy zenka na dniach myślenic zamiast bednarka ! kto za ? zenek ma akurat wtedy wolny termin

    54 22 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    Raczej Popka ;D

    6 49 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    tylko zenek bo przyjdzie więcej ludzi jak na jakiegoś bednarza

    43 19 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    Chyba was głowa boli ? nie dość że wiocha to jeszcze każą za to płacić, zenka to sobie do remizy zaproście. Ja wiem że od kilku lat dni myślenic to tak na prawdę dni okolicznych wsi i chrzczonego piwa ale nie rozpędzajcie się tak z jakimiś zenkami...ludzie bądźmy poważni.

    33 50 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    A kto to jest w ogóle jakiś zenek? Gra po remizach czy jakoś tak?
    Nie źle ta impreza zeszła na psy jak ludziska się kłócą o jakiegoś zenka i bednarka czy czort wie kogo..

    22 29 Cytuj
  • 21 kwi 2016

    Wielcy miastowi się znaleźli i nie chcą Zenka na światowym festiwalu jakim są DM :) Jak sobie na weselu kielicha walniecie to pewnie pierwsi jesteście do śpiewania jego piosenek.

    33 22 Cytuj
  • Def Ibrylator 22 kwi 2016

    Polacy to prosty naród ludzi pracy i piwa przed telewizorem. Największe życiowe marzenia to dobra zniżka w Biedronce i wódka przed kościołem w niedzielę. Nie wymagajmy od społeczeństwa znajomości kultury i sztuki. Dni Myślenic to impreza dla pospólstwa, które szuka miejsca, aby się odpowiednio do swojego statusu upodlić.

    Ludzie wymagający czegoś więcej od życia po prostu szukają swojego miejsca gdzie indziej. Dni Myślenic są nam zupełnie niepotrzebne. Poza tym, jak się wieś trochę w błocie i chrzczonym piwie potarza, to i potem są mniejszym wrzodem na tyłku społeczeństwa.

    Trochę tak jak z psem. Jak się go wypuści, żeby się potarzał w błocie, powąchał krocze suki i zjadł czyjeś odchody, to potem spokojny w domu siedzi i nie szczeka.

    19 32 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 22 kwi 2016
    mateusz120394 napisał/a:

    Chcemy zenka na dniach myślenic zamiast bednarka ! kto za ? zenek ma akurat wtedy wolny termin

    wystarczy ze puszczacie tych wszystkich zenkow w swoich tuningowanych furach... macie tam wystarczajace dni disco polo!

    23 17 Cytuj
  • 22 kwi 2016

    Trochę tak jak z psem. Jak się go wypuści, żeby się potarzał w błocie, powąchał krocze suki i zjadł czyjeś odchody, to potem spokojny w domu siedzi i nie szczeka.[/cytat]

    Takiego psa to ja w domu bym nie trzymal :P

    10 9 Cytuj
  • 22 kwi 2016

    zenek to ma przynajmniej honor,ponieważ nie gra w reklamach playa czy innych ochłapach żeby zaistnieć,on po prostu nie musi się reklamować żeby zarobić.

    24 13 Cytuj
  • 22 kwi 2016

    To niech zarabia po remizach gdzie indziej

    13 23 Cytuj
  • 22 kwi 2016

    Zaraza z wschodu atakuje nas my się nie damy!!!!!!

    3 15 Cytuj
  • Marcin 22 kwi 2016

    Wypowiedzi osób, które tu czytam mnie dobijają... Zenek można powiedzieć jedna osoba, która gra prawdziwe disco polo a nie jakieś szarpane i bezsensowne. Nie ma co porównywać piosenek Akcentu z innymi "zespołami", których teksty są na prawdę poniżej krytyki... Gra cały czas na poziomie i nie odbija mu sława czy inne sprawy, tylko gra swoje jak za dawnych lat. Pisząc disco polo, nie wsadzajcie do tego worka wszystkich wykonawców. Nie wiem, może macie zarzuty co do jego tekstów, jakieś nietreściwe czy coś? Powiem wam, że wszystkie piosenki czy to pop, rap, techno czy tam inne są bardziej gówniane, niż niektóre piosenki najgorszego zespołu disco, ale powtarzam: Zenek i w ogóle Akcent to w ogóle inna bajka... To chyba moim zdaniem jedyny zespół disco (obok Classic), do którego nie powinno się mieć żadnych pretensji.

    27 11 Cytuj
  • Def Ibrylator 22 kwi 2016
    kanapkazmlekiem napisał/a:

    gra prawdziwe disco polo a nie jakieś szarpane i bezsensowne.

    Nie wiedziałem, że to muzyczne g***o może być jeszcze stopniowane na lepsze i gorsze. Ile to się człowiek może nauczyć na forum...

    Problem z Disco Polo jest taki, że nie ma tu ani jednego szlachetnego utworu, ani jednego elementu, który wprowadza jakąś wartość dodaną do naszej kultury. W przeciwieństwie do popu i tym bardziej rapu, gdzie oba te style posiadają znamienne dla naszej kultury utwory, teksty, aranżacje. Wiele utworów popwych, rockowych, rapowych było odpowiedzią na wiele wydarzeń historycznych, głosem sprzeciwu, aluzji politycznych, walki o prawa mniejszości jak i większość... długo by wymieniać.

    A Disco Polo zostało takim papierkiem lakmusowym polskiej biedoty umysłowej. Nie mylić proszę z ludźmi biednymi, bo można być biednym materialnie, ale szlachetnie rozwiniętym umysłowo.

    Mówiono, że Disco Polo to odpowiedź na amerykańskie Country. Czyżby ? Pokażcie mi jeden "nieidiotyczny" tekst Disco Polo a zwrócę Wam honor.

    Ps. A najśmieszniejsze jest to, że takie gadanie i wymiana zdań jest idiotyczna. Ja nie przekonam innych, inni nie przekonają mnie, a część ma bekę z trollingu.

    17 34 Cytuj
  • 22 kwi 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Polacy to prosty naród ludzi pracy i piwa przed telewizorem. Największe życiowe marzenia to dobra zniżka w Biedronce i wódka przed kościołem w niedzielę. Nie wymagajmy od społeczeństwa znajomości kultury i sztuki. Dni Myślenic to impreza dla pospólstwa, które szuka miejsca, aby się odpowiednio do swojego statusu upodlić.

    Ludzie wymagający czegoś więcej od życia po prostu szukają swojego miejsca gdzie indziej. Dni Myślenic są nam zupełnie niepotrzebne. Poza tym, jak się wieś trochę w błocie i chrzczonym piwie potarza, to i potem są mniejszym wrzodem na tyłku społeczeństwa.

    Trochę tak jak z psem. Jak się go wypuści, żeby się potarzał w błocie, powąchał krocze suki i zjadł czyjeś odchody, to potem spokojny w domu siedzi i nie szczeka.

    Jak dla mnie to post tygodnia! Gratuluje Def!

    10 21 Cytuj
  • 22 kwi 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Polacy to prosty naród ludzi pracy i piwa przed telewizorem. Największe życiowe marzenia to dobra zniżka w Biedronce i wódka przed kościołem w niedzielę. Nie wymagajmy od społeczeństwa znajomości kultury i sztuki. Dni Myślenic to impreza dla pospólstwa, które szuka miejsca, aby się odpowiednio do swojego statusu upodlić.

    Ludzie wymagający czegoś więcej od życia po prostu szukają swojego miejsca gdzie indziej. Dni Myślenic są nam zupełnie niepotrzebne. Poza tym, jak się wieś trochę w błocie i chrzczonym piwie potarza, to i potem są mniejszym wrzodem na tyłku społeczeństwa.

    Trochę tak jak z psem. Jak się go wypuści, żeby się potarzał w błocie, powąchał krocze suki i zjadł czyjeś odchody, to potem spokojny w domu siedzi i nie szczeka.

    Dla mnie to post roku . def napisz coś jeszcze bo się nierówno oplułeś .

    19 5 Cytuj
  • Marcin 22 kwi 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Nie wiedziałem, że to muzyczne g***o może być jeszcze stopniowane na lepsze i gorsze. Ile to się człowiek może nauczyć na forum...

    Problem z Disco Polo jest taki, że nie ma tu ani jednego szlachetnego utworu, ani jednego elementu, który wprowadza jakąś wartość dodaną do naszej kultury. W przeciwieństwie do popu i tym bardziej rapu, gdzie oba te style posiadają znamienne dla naszej kultury utwory, teksty, aranżacje. Wiele utworów popwych, rockowych, rapowych było odpowiedzią na wiele wydarzeń historycznych, głosem sprzeciwu, aluzji politycznych, walki o prawa mniejszości jak i większość... długo by wymieniać.

    A Disco Polo zostało takim papierkiem lakmusowym polskiej biedoty umysłowej. Nie mylić proszę z ludźmi biednymi, bo można być biednym materialnie, ale szlachetnie rozwiniętym umysłowo.

    Mówiono, że Disco Polo to odpowiedź na amerykańskie Country. Czyżby ? Pokażcie mi jeden "nieidiotyczny" tekst Disco Polo a zwrócę Wam honor.

    Ps. A najśmieszniejsze jest to, że takie gadanie i wymiana zdań jest idiotyczna. Ja nie przekonam innych, inni nie przekonają mnie, a część ma bekę z trollingu.

    Disco polo to muzyka głównie do zabawy człowieku... W sumie nie ma sensu się Tobą kłócić - wystarczy poczytać Twoje inne komentarze. "Wiele utworów popwych, rockowych, rapowych było odpowiedzią na wiele wydarzeń historycznych, głosem sprzeciwu, aluzji politycznych, walki o prawa mniejszości jak i większość" - WIELE :D Mosz swój Pop, rap i se żyj. Nie zadawaj się z wsiokami i nie słuchaj disco - nikt Ci nie broni. Powiem ci tylko tyle, że tyle samo można mówić o disco, jak i o tych innych gatunkach muzycznych, a jak chcesz sobie posłuchać disco, to sobie wklep "Zenon Martyniuk". To tak, jakbyś mówił, że rap jest kijowy bo Popki, kaeny i inne śpiewają i wszyscy tak samo grają... Pomyśleć czasami trza, bo to nie boli...

    25 7 Cytuj
  • 23 kwi 2016

    Piszesz "MOSZ", "SE" więc nie dziwi mnie że jarasz się zenkiem :) Chłopie disco polo to ja mogę znieczulony na weselu posłuchać i potańczyć do tego. Ja na dni Myślenic nie ide żeby ochlać gębe tylko posłuchać jakiegoś ciekawego wykonawcy (wiem nie pasuje to słowo do większości gwiazd które zapraszają ale cóż zrobić) a nie jakiegoś zenka którego głos przerabia syntezator. Serio idź pod Banderoze zamiast na DM tam na BANK będziesz miał granego swojego zenka.

    10 14 Cytuj
  • Marcin 23 kwi 2016
    Bolek napisał/a:

    Piszesz "MOSZ", "SE" więc nie dziwi mnie że jarasz się zenkiem :) Chłopie disco polo to ja mogę znieczulony na weselu posłuchać i potańczyć do tego. Ja na dni Myślenic nie ide żeby ochlać gębe tylko posłuchać jakiegoś ciekawego wykonawcy (wiem nie pasuje to słowo do większości gwiazd które zapraszają ale cóż zrobić) a nie jakiegoś zenka którego głos przerabia syntezator. Serio idź pod Banderoze zamiast na DM tam na BANK będziesz miał granego swojego zenka.

    Kurde fajans... A żeby się domyśleć, że celowo tak napisałem to ty myślisz, że jak tak zazwyczaj pisze :P Zharmonizowałem pisownię do toku myślenia pana wyżej na temat disco polo :o Ot to cała tajemnica... Jeszcze głos Martyniuka syntezator przerabia ;O Nędzny przykład ale masz:
    https://www.youtube.com/watch?v=rtYRpztv6Bo

    Myślałem, że z playbacka słyną właśnie gwiazdy popu ;o Nie jestem żadnym fanem disco polo, ale Martyniuka osobiście szanuję jako człowieka i wokalistę bo tak jak pisałem wcześniej tylko on trzyma poziom w tym "nurcie". Też takie jeżdżenie po disco polo rozumiem, ale Akcent to inna bajka. A dni Myślenic przesądzone są już pewnie dawno, więc posłuchamy sobie Bednarka czy Margaret (dalej nie wiem kto).

    12 4 Cytuj
  • 23 kwi 2016

    @kanapkazmlekiem - nie ma sensu dyskutować z paroma osobami w tym temacie. Podejrzewam, że oni przychodzą do domu, zamykają się w pokoju, zakładają słuchawki na uszy i rozkoszują się Bachem lub Beethovenem :) Ewentualnie Edyta Geppert lub Jacek Kaczmarski :)
    Nie słucham absolutnie takiej muzyki, ale potrafię docenić inny rodzaj muzyki za to, że wpada w ucho, jest melodyjna i dobrze przy niej można się bawić. Jak byłem na studiach to Akcent był podstawą na każdej imprezie, a studia nie skończyłem tak dawno temu, bo parę lat temu. Wszyscy się bawili i nikomu do głowy nie przyszło głosić takich poronionych tez jak niektórzy w tym temacie.
    Przypomnijcie sobie ostatni mecz reprezentacji w eliminacjach ME. Wiecie co nasi piłkarze śpiewali w szatni po awansie do ME? "Przez twe oczy zielone" zespołu Akcent. I co? Też nazwiecie naszych piłkarzy wieśniakami i wyślecie ich do swoich fur żeby tam takiej muzyki słuchali?
    Mamy mega fajną kadrę i ludzi w nich grających, tworzoną przez ludzi na poziomie. Grają w topowych klubach i zarabiają niewyobrażalną kasę, ale potrafią się bawić i cieszyć przy piosenkach Zenka. A wy jesteście po prostu ludźmi pełnymi kompleksów z 18-tys. miasteczka jakim są Myślenice i jak to się mówi o niektórych "wyżej sra niż dupę ma".

    26 10 Cytuj
  • 24 kwi 2016

    po co dyskutować o zenku powiedzcie mi co reprezentuje bednarek albo wielka gwiazda Margaret która ma może jeden utwór który skomponowała albo nawet tego jednego nie ma tylko zrzyna z innych wykonawców.wychodzi na scene a ci co nie słuchają zenka ślinią się do niej jak mój pies bokser.ot wielki artysta,grający w reklamach playa.

    12 7 Cytuj
  • 24 kwi 2016
    darlet napisał/a:

    @kanapkazmlekiem - nie ma sensu dyskutować z paroma osobami w tym temacie. Podejrzewam, że oni przychodzą do domu, zamykają się w pokoju, zakładają słuchawki na uszy i rozkoszują się Bachem lub Beethovenem :) Ewentualnie Edyta Geppert lub Jacek Kaczmarski :)
    Nie słucham absolutnie takiej muzyki, ale potrafię docenić inny rodzaj muzyki za to, że wpada w ucho, jest melodyjna i dobrze przy niej można się bawić. Jak byłem na studiach to Akcent był podstawą na każdej imprezie, a studia nie skończyłem tak dawno temu, bo parę lat temu. Wszyscy się bawili i nikomu do głowy nie przyszło głosić takich poronionych tez jak niektórzy w tym temacie.
    Przypomnijcie sobie ostatni mecz reprezentacji w eliminacjach ME. Wiecie co nasi piłkarze śpiewali w szatni po awansie do ME? "Przez twe oczy zielone" zespołu Akcent. I co? Też nazwiecie naszych piłkarzy wieśniakami i wyślecie ich do swoich fur żeby tam takiej muzyki słuchali?
    Mamy mega fajną kadrę i ludzi w nich grających, tworzoną przez ludzi na poziomie. Grają w topowych klubach i zarabiają niewyobrażalną kasę, ale potrafią się bawić i cieszyć przy piosenkach Zenka. A wy jesteście po prostu ludźmi pełnymi kompleksów z 18-tys. miasteczka jakim są Myślenice i jak to się mówi o niektórych "wyżej sra niż dupę ma".

    Piszesz, że nie jesteś fanem DP a po Twoim poście można stwierdzić, że wręcz kochasz DP i każdy kto ma inne gusta muzyczne ma "poronione " posty :) spoko ja słuchając np. hip hopu nie próbuje narzucać komukolwiek, że ma to być na Dniach Myślenic i już, bo jak nie to wszyscy są be i zacofani. Idź pod banderoze to sobie disco polo posłuchasz bo DM są ukierunkowane w inny nurt muzyczny i Ty i Tobie podobne osoby tego nie zmienią. Jak się nie podoba to nie przychodźcie na zarabie będzie o wiele mniejszy tłok z czego ja osobiście będę bardzo zadowolony :)
    A co mnie obchodzi co repr. śpiewała w szatni ? równie dobrze mogliby śpiewać anielski orszak i miałbym to gdzieś, co to wyrocznia jakaś ? ich prywatna sprawa ale to nie znaczy, że nagle jakiś zenek srenek ma być na ustach wszystkich i wszędzie zapraszany bo dla mnie to on KOMPLETNIE nic nie wnosi w świat muzyczny (tylko mi nie wyskakuj z jakimiś margaret czy bednarkami bo to też nie moja bajka) DP To jest typowa muzyka, która po upodleniu się (alkoholowym) pozwala niejednemu rozwinąć swoje umiejętności taneczne bądź wokalne ale na trzeźwo to sorry nic, kompletnie nic nie wnosi do społeczeństwa i takie są niestety fakty :) Żadnego zenka jaśka staśka nie będzie na festiwalu lata a dla koneserów takiej muzyki jest w/w banderoza.

    8 14 Cytuj
  • 24 kwi 2016
    darlet napisał/a:

    @kanapkazmlekiem - nie ma sensu dyskutować z paroma osobami w tym temacie. Podejrzewam, że oni przychodzą do domu, zamykają się w pokoju, zakładają słuchawki na uszy i rozkoszują się Bachem lub Beethovenem :) Ewentualnie Edyta Geppert lub Jacek Kaczmarski :)
    Nie słucham absolutnie takiej muzyki, ale potrafię docenić inny rodzaj muzyki za to, że wpada w ucho, jest melodyjna i dobrze przy niej można się bawić. Jak byłem na studiach to Akcent był podstawą na każdej imprezie, a studia nie skończyłem tak dawno temu, bo parę lat temu. Wszyscy się bawili i nikomu do głowy nie przyszło głosić takich poronionych tez jak niektórzy w tym temacie.
    Przypomnijcie sobie ostatni mecz reprezentacji w eliminacjach ME. Wiecie co nasi piłkarze śpiewali w szatni po awansie do ME? "Przez twe oczy zielone" zespołu Akcent. I co? Też nazwiecie naszych piłkarzy wieśniakami i wyślecie ich do swoich fur żeby tam takiej muzyki słuchali?
    Mamy mega fajną kadrę i ludzi w nich grających, tworzoną przez ludzi na poziomie. Grają w topowych klubach i zarabiają niewyobrażalną kasę, ale potrafią się bawić i cieszyć przy piosenkach Zenka.

    W końcu ktoś ogarnięty się wypowiedział:) Niektórzy ludzie chyba nie bardzo rozumieją, że Dni Myślenic to jest festyn, gdzie wszyscy chcą się dobrze bawić, a jaka muzyka jest najlepsza na takie okazje? Taka która wpada w ucho i nogi same rwą się do tańca. Czy my zawsze musimy być tacy poważni? Musimy słuchać ambitnej muzyki, bo to jest wyznacznik naszej inteligencji? Jak słucham od czasu do czasu disco polo to znaczy, że należę do "biedoty umysłowej"? No ludzie nie przesadzajcie. Jak idę na festyn to nie po to, żeby słuchać muzyki poważnej i zastanawiać się przy okazji nad sensem istnienia itp... Ma być rozrywka i tyle. Jeśli ktoś szuka ambitnej sztuki to idzie np do opery, proste. Na koniec jeszcze dodam, że niektórzy "miastowi" mają strasznie wysokie mniemanie o sobie, nie wiem z czego to wynika. Myślenice to nie jest jakaś metropolia żeby mieszkańcy musieli się tak wywyższać nad ludźmi ze wsi. Zejdźcie na ziemię bo niczym się od nas nie różnicie.

    darlet napisał/a:

    @kanapkazmlekiem A wy jesteście po prostu ludźmi pełnymi kompleksów z 18-tys. miasteczka jakim są Myślenice i jak to się mówi o niektórych "wyżej sra niż dupę ma".

    Nic dodać nic ująć;)

    13 7 Cytuj
  • 24 kwi 2016

    Dokładnie. Disco Polo to jak paskudna dziewczyna, po pijaku się do nie przytulisz ale jak wytrzeźwiejesz i sobie to przypomnisz masz odruch wymiotny i kaca moralnego !

    alex_07 napisał/a:

    W końcu ktoś ogarnięty się wypowiedział:) Niektórzy ludzie chyba nie bardzo rozumieją, że Dni Myślenic to jest festyn, gdzie wszyscy chcą się dobrze bawić, a jaka muzyka jest najlepsza na takie okazje? Taka która wpada w ucho i nogi same rwą się do tańca. Czy my zawsze musimy być tacy poważni?

    Nie, lepiej opić morde i remize robić na świeżym powietrzu ! Na wsiach macie festyny i tam róbcie obore ale nie w MIEŚCIE z jakimiś zenko podobnymi tworami. Pijaństwo + disco polo= patologia & biedota umysłowa, idź na pierwszą lepszą meline co usłyszysz ? disco polo, jedź do mordowni wiejskiej ("dyskoteki") co usłyszysz ? disco polo, tak że ten tego...

    6 15 Cytuj
  • Marcin 24 kwi 2016

    Zróbmy sobie podział:
    Disco polo: banderozy, wiejskie potańcówy, szopy.
    Hip-hop, pop, techno itp - filharmonie, dni miasta, koncerty.

    Podział jest we wszystkim, nie ma sensu ta dyskusja bo z muzyką jest jak z polityką ;D Ja nikogo nie zachęcam do disco polo bo sam go nie lubię (znam parę kawałków), ale przymulają niektórzy :/

    7 3 Cytuj

Odpowiedz