Forum » Myślenice

Obecna władza zatrudniła tysiące hejterów, którzy piszą na wszystkich forach internetowych.

  • 3 maj 2016

    Ile już było "farm lajków" na fejsie. Pojawia się FP typu np "pobijamy rekordy polubień dla JPII". Potem taka farma, która miała kilkaset tysięcy lajków zostawała sprzedawana za któryś tysiąc zł (albo i więcej- nie wiem). Następnie FP zmieniał nazwe na "Nie lubie Pis" i tak sobie działa do dzisiaj. Jestem pewny, że 80% osób, która lajkowała "rekordy polubień dla JPII" nawet nie wie w jakiej obecnie grupie się znajduje.

    Druga sprawa, bywasz w tzw. "Darknecie" ? Podobno roi się tam od ofert sprzedaży setek tysięcy kont (widmo) na fejsie bądź w/w farm lajków. To jest propaganda przede wszystkim nowoczesnej i platformy. Przed wyborami Pis nigdy nie miał potężnych FP na fejsie a jednak wygrał zdecydowanie z PO.

    Już nie wspominam o setkach troll kont na fejsie. Wejdź na któryś FP PO i obczaj sobie profile hejtujących a będziesz wiedział o czym mówię. Obstawiam, że 60-70% ogółu to konta fikcyjne i "sztuczne lajki".

    Wiadomo kto chciał "odzyskać" władzę na portalach społecznościowych. O "etatach" dla hejterów nie będe nawet wspominał bo śmiać mi się chce, jak fanatycy platformy zarzucają Pisiakom to, co sami od dawna robią.

    33 6 Cytuj
  • 4 maj 2016
    Bolek napisał/a:

    Ile już było "farm lajków" na fejsie. Pojawia się FP typu np "pobijamy rekordy polubień dla JPII". Potem taka farma, która miała kilkaset tysięcy lajków zostawała sprzedawana za któryś tysiąc zł (albo i więcej- nie wiem). Następnie FP zmieniał nazwe na "Nie lubie Pis" i tak sobie działa do dzisiaj. Jestem pewny, że 80% osób, która lajkowała "rekordy polubień dla JPII" nawet nie wie w jakiej obecnie grupie się znajduje.

    Druga sprawa, bywasz w tzw. "Darknecie" ? Podobno roi się tam od ofert sprzedaży setek tysięcy kont (widmo) na fejsie bądź w/w farm lajków. To jest propaganda przede wszystkim nowoczesnej i platformy. Przed wyborami Pis nigdy nie miał potężnych FP na fejsie a jednak wygrał zdecydowanie z PO.

    Już nie wspominam o setkach troll kont na fejsie. Wejdź na któryś FP PO i obczaj sobie profile hejtujących a będziesz wiedział o czym mówię. Obstawiam, że 60-70% ogółu to konta fikcyjne i "sztuczne lajki".

    Wiadomo kto chciał "odzyskać" władzę na portalach społecznościowych. O "etatach" dla hejterów nie będę nawet wspominał bo śmiać mi się chce, jak fanatycy platformy zarzucają Pisiakom to, co sami od dawna robią.

    Ale Was zabolało pismaki PISu że ktoś na tym forum odkrył prawdziwe karty jak to jest z postami chwalebnymi dla prezesa. Tak tak tak dokładnie tak się to właśnie odbywa. Tysiące zatrudnianych PISmaków pisze dla prezesa i opluwa swoimi wpisami wszystkich którzy są przeciwko władzy naczelnika państwa Jarosława.
    Na szczęście PISmaki nie są w stanie (póki co) ocenzurować internetu i ja człowiek który boi się o wolność i bezpieczeństwo wewnętrzne Polaków, będę Was PISmaki krytykował i hejtował na każdym z możliwych forów. Gdziekolwiek się da. A będę to robił do końca świata i o jeden dzień dłużej lub do końca Waszej partii.

    PIS okłamał wyborców - kupując ich tylko za jałmużnę +500, a odbierze to z nawiązką w podwyżkach za energię, żywność, waluty, paliwo itd. Nie wspomnę już o innych kłamliwych obietnicach.

    6 29 Cytuj
  • 4 maj 2016
    Bolek napisał/a:

    Ile już było "farm lajków" na fejsie. Pojawia się FP typu np "pobijamy rekordy polubień dla JPII". Potem taka farma, która miała kilkaset tysięcy lajków zostawała sprzedawana za któryś tysiąc zł (albo i więcej- nie wiem). Następnie FP zmieniał nazwe na "Nie lubie Pis" i tak sobie działa do dzisiaj. Jestem pewny, że 80% osób, która lajkowała "rekordy polubień dla JPII" nawet nie wie w jakiej obecnie grupie się znajduje.

    Druga sprawa, bywasz w tzw. "Darknecie" ? Podobno roi się tam od ofert sprzedaży setek tysięcy kont (widmo) na fejsie bądź w/w farm lajków. To jest propaganda przede wszystkim nowoczesnej i platformy. Przed wyborami Pis nigdy nie miał potężnych FP na fejsie a jednak wygrał zdecydowanie z PO.

    Już nie wspominam o setkach troll kont na fejsie. Wejdź na któryś FP PO i obczaj sobie profile hejtujących a będziesz wiedział o czym mówię. Obstawiam, że 60-70% ogółu to konta fikcyjne i "sztuczne lajki".

    Wiadomo kto chciał "odzyskać" władzę na portalach społecznościowych. O "etatach" dla hejterów nie będe nawet wspominał bo śmiać mi się chce, jak fanatycy platformy zarzucają Pisiakom to, co sami od dawna robią.

    No nie zgodzę że SOKZBURAKA czy KOD są choć trochę sfałszowane pod względem polubień. To jest wysunięcie oskarżenia bez żadnego argumentu popierającego.

    Po pierwsze Facebook regularnie czyści lajki z nieaktywnych profili i to ostro. Można sporo o tym w sieci poczytać.

    Po drugie nie trzeba być specjalistą by ocenić jak bardzo dany profil jest wiarygodny i popularny. To widać po interakcji: ilości lajków pod indywidualnymi postami, ilości komentarzy, ilości znajomych z twoich kręgów lubiących te strony, długotrwałym trendzie w jakim kształtuje się ilość śledzących oraz ilości generowanych treści.

    Po trzecie: cała działalność opozycji jest monitorowana przez PISowskich sympatyków. Dlatego gdyby fałszowanie miało miejsce to skończyły by się publicznym linczem. Oni tylko czekają na słabe punkty. Nawiązuję tutaj choćby do włamania na pocztę lidera KODu.

    Ta rywalizacja polityczna w internecie to jest mała wojna propagandowa. To widać bo nastroje cały czas się podkręcają. Ja cały czas się obawiam by to z przemocą na ulice się nie przeniosło.

    4 20 Cytuj
  • 4 maj 2016

    Poczytaj trochę o marketingu internetowym, jakie cuda sie robi z kontami na portalach społecznościowych, skąd sie biorą lajki, konta. Facebook nic nie usuwa i z niczym nie walczy. Osobiście znam kilka fp gdzie znajdziesz mase kont widmo i do dzisiaj swietnie presperuje na fejsie. Nagle po wyborach anty rządowe fp pojawiały sie jak grzyby po deszczu, jesteś naiwny jeżeli sadzisz, ze ludzie pokochali na nowo platformę lub nowoczesna :)
    Kłócić sie nie mam zamiaru, uważaj sobie jak chcesz. Maszyn do tego prawo, ja natomiast niepozwole sie ogłupiać propaganda jak z wyborczej, TVN, czy Newsweeka.

    Nawet na tym forum co chwile powstają nowe konta, które w sposób żałosny atakują rządząca partie.

    Tak sie składa, ze do przemocy namawiają platfusy, z Bolkiem donosicielem, komoruskim, i niwoczesna na czele. Tak bardzo nie moge sie pogodzić z oderwaniem od koryt, ze władze sa wstanie odebrać siła i rozlewem krwi. I zobaczysz, ze do tego dojdzie. Donosiciele nie umieją pogodzić sie z porażka, żałosne.
    Czego sie oni tak naprawdę boja ? Ze wyjdzie cos na jaw, co nie spodoba sie milionom ludzi ? Czy rozłamu układzików, które zbudowali za 8 lat rządów obłudy i kłamstwa? Ze pozbierają emerytury esbekom i komuchom, którzy w czasach komonu strzelali do ludzi ? Bo takich PO wlasnie ceniła nader wysoko.

    Wywodów braxza, kolejnego konta założonego na potrzeby hejtu nawet nie komentuje bo szkoda mojego czasu.

    Ps. PiS jak podniesie nawet podatki (platfusy podnosiły notorycznie) to przynajmniej cos w zamian dał (500+) Twoje platfusy tylko żerowały na ludziach i nie dawały nic w zamian. Szach mat ! I nie próbuj z tym argumentem walczyć bo tylko sie ośmieszysz.

    29 6 Cytuj
  • 4 maj 2016

    Bolek a nie wkurza cię że 500+ dostały też platfusy? Może by zabrać wszystkim tym którzy nie należą do PIS-u? Byłoby sprawiedliwie. Wszystkie media poza TV publiczną i Trvam pozamykać, bo tylko te dwie nie piorą mózgów no i podnieść emeryturę Kiszczakowej za udostępnienie materiałów Kiszczaka o Bolku, bo przecież on nie strzelał do ludzi to mu się emerytura należy. Co ty na to?

    3 21 Cytuj
  • 4 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    No nie zgodzę że SOKZBURAKA czy KOD są choć trochę sfałszowane pod względem polubień. To jest wysunięcie oskarżenia bez żadnego argumentu popierającego.

    Po pierwsze Facebook regularnie czyści lajki z nieaktywnych profili i to ostro. Można sporo o tym w sieci poczytać.

    Po drugie nie trzeba być specjalistą by ocenić jak bardzo dany profil jest wiarygodny i popularny. To widać po interakcji: ilości lajków pod indywidualnymi postami, ilości komentarzy, ilości znajomych z twoich kręgów lubiących te strony, długotrwałym trendzie w jakim kształtuje się ilość śledzących oraz ilości generowanych treści.

    Po trzecie: cała działalność opozycji jest monitorowana przez PISowskich sympatyków. Dlatego gdyby fałszowanie miało miejsce to skończyły by się publicznym linczem. Oni tylko czekają na słabe punkty. Nawiązuję tutaj choćby do włamania na pocztę lidera KODu.

    Ta rywalizacja polityczna w internecie to jest mała wojna propagandowa. To widać bo nastroje cały czas się podkręcają. Ja cały czas się obawiam by to z przemocą na ulice się nie przeniosło.

    choć by ten Twój SOKZBURAKA czy KOD nie wiem jak się wytężał , to i tak PiS będzie rządził cztery lata i co zrobisz bidulku ? nic nie zrobisz choć by ci przyszło z pomocą tysiące soków .

    19 6 Cytuj
  • 4 maj 2016
    Bolek napisał/a:

    Poczytaj trochę o marketingu internetowym, jakie cuda sie robi z kontami na portalach społecznościowych, skąd sie biorą lajki, konta. Facebook nic nie usuwa i z niczym nie walczy. Osobiście znam kilka fp gdzie znajdziesz mase kont widmo i do dzisiaj swietnie presperuje na fejsie. Nagle po wyborach anty rządowe fp pojawiały sie jak grzyby po deszczu, jesteś naiwny jeżeli sadzisz, ze ludzie pokochali na nowo platformę lub nowoczesna :)
    Kłócić sie nie mam zamiaru, uważaj sobie jak chcesz. Maszyn do tego prawo, ja natomiast niepozwole sie ogłupiać propaganda jak z wyborczej, TVN, czy Newsweeka.

    Nawet na tym forum co chwile powstają nowe konta, które w sposób żałosny atakują rządząca partie.

    Tak sie składa, ze do przemocy namawiają platfusy, z Bolkiem donosicielem, komoruskim, i niwoczesna na czele. Tak bardzo nie moge sie pogodzić z oderwaniem od koryt, ze władze sa wstanie odebrać siła i rozlewem krwi. I zobaczysz, ze do tego dojdzie. Donosiciele nie umieją pogodzić sie z porażka, żałosne.
    Czego sie oni tak naprawdę boja ? Ze wyjdzie cos na jaw, co nie spodoba sie milionom ludzi ? Czy rozłamu układzików, które zbudowali za 8 lat rządów obłudy i kłamstwa? Ze pozbierają emerytury esbekom i komuchom, którzy w czasach komonu strzelali do ludzi ? Bo takich PO wlasnie ceniła nader wysoko.

    Wywodów braxza, kolejnego konta założonego na potrzeby hejtu nawet nie komentuje bo szkoda mojego czasu.

    Ps. PiS jak podniesie nawet podatki (platfusy podnosiły notorycznie) to przynajmniej cos w zamian dał (500+) Twoje platfusy tylko żerowały na ludziach i nie dawały nic w zamian. Szach mat ! I nie próbuj z tym argumentem walczyć bo tylko sie ośmieszysz.

    Facebook usuwa i walczy z fałszywymi lajkami. Odnośników o tym jest pełno w sieci np:
    http://www.huffingtonpost.com/james-parsons/facebooks-war-continues-against-fake-profiles-and-bots_b_6914282.html
    Podałem Ci też pozostałe swoje argumenty dlaczego te profile nie są sałszowane. Tyle. Wierz lub nie.

    Co drugi piszący na tym forum sympatyk daje argumenty: oderwania od koryt, układu, donosiciestwa.
    Prawda jest jednak taka że gdyby PIS nie był tak arogancki, działał wg zasad określonych w konstytucji i nie szedł na wojnę ze wszystkimi to każdy jeden ze swoich celów by zrealizował przy wysokim poparciu społecznym. No ale jak chcecie autokratyzm wprowadzać i prowadzić propagandę za pomoca TVP to nie macie się co dziwić że połowa społeczeństwa się zbuntowała.

    Co do 500+... PISowcy to zawsze na nowo teorię ekonomi formułują.
    Państwo ma pieniądze z podatków by coś dać to musi jakoś to najpierw od nas zabrać. Do jednej ręki dostaniesz 500+ na dziecko a z drugiej ręki państwo zabierze Ci w postaci postaci podatków np od obrotu (sklepów), bankowego (kredyty hipoteczne) itd.
    http://biznes.pl/magazyny/handel/nowe-podatki-i-oplaty-wedlug-pis-pierwszy-wlasnie-wszedl-w-zycie/5tem5b
    przy okazji marnując pokaźny procent tego na biurokrację i obsługę tych akcji. Zrobisz interes życia.

    A nie prościej wysoka kwota od podatku uzależniona od wielkości dochodu + konkretne ulgi na dzieci zwiększające się wraz z ilością? Trzeba promować aktywność a nie dawać komunistyczne zapomogi.

    http://www.polskieradio.pl/42/4393/Artykul/1575878,Nizsze-koszty-pracy-zwieksza-zatrudnienie-i-PKB-A-zmniejsza-szara-strefe

    2 16 Cytuj
  • 4 maj 2016
    jasmin napisał/a:

    choć by ten Twój SOKZBURAKA czy KOD nie wiem jak się wytężał , to i tak PiS będzie rządził cztery lata i co zrobisz bidulku ? nic nie zrobisz choć by ci przyszło z pomocą tysiące soków .

    Kwiatuszku, tak działa demokracja. Wygrani rządzą. Niektórzy jak przegrają wybory nie lecą do PE i płaczą jak PIS że wybory samorządowe im sfałszowano.

    Nie wiem czy orientujesz się ale celem KODu nie jest kogoś obalać. Cel KODu jest taki by PIS trzymał się zasad ustalonych w konstytucji bo taki mandat dostał od społeczeństwa. Jeśli chcą zmieniać konstytucję to niech najpierw zdobędą większość konstytucyjną.

    Dyskusja o soku była w kontekście wojny propagandowej w internecie gdybyś nie doczytała.

    5 20 Cytuj
  • 4 maj 2016
    bill napisał/a:

    Bolek a nie wkurza cię że 500+ dostały też platfusy? Może by zabrać wszystkim tym którzy nie należą do PIS-u? Byłoby sprawiedliwie. Wszystkie media poza TV publiczną i Trvam pozamykać, bo tylko te dwie nie piorą mózgów no i podnieść emeryturę Kiszczakowej za udostępnienie materiałów Kiszczaka o Bolku, bo przecież on nie strzelał do ludzi to mu się emerytura należy. Co ty na to?

    Nie, nie wkurza mnie to a wiesz dlaczego? bo trzeba być frajerem, żeby pluć na 500+ a mimo wszystko łapska po kase wyciągać, dlatego niech każdy, kto bierze 500+ spojrzy sobie w twarz. Jak by PO coś takiego wymyśliło i ja hejtowałbym ich na lewo i prawo, to w życiu bym po tą kasę rąk nie wyciągał. No ale trzeba mieć jakiś honor.

    Nie oglądam ani publicznej tv a już tym bardziej TV trwam. Więc dla mnie tych tv może nie być w ogóle. Ja piszę o przekłamaniach tvn, wyborczej czy neesweeka. Nie będe operował linkami, które udowodniłby słuszność moich słów. Kto ciekawy ten na pewno znajdzie.

    PO emerytowanym esbekom pozwalała brać emerytury w wysokości 6-8 tysięcy/ miesięcznie, co jest po prostu kpiną. Mam nadzieje, że pis skończy to wychwalanie zbrodniarzy komunistycznych. Ludzie uczciwie pracujący po 50 lat dostają 800 zł emerytury, a taki esbek 10 razy więcej. Kwitesencja Sprawiedliwości za PO. Poczytaj jeszcze o związkach Komorowskiego m.in z T. Rusakiem, który kazał strzelać do górników. Takimi ludźmi otaczała się władza PO. Takiej wladzy bronią donosiciel- Wałęsa, alko- Wwaśniewski i gramatyczno wszechwiedzący Komorowski.

    Jeżeli już przy tym ostatnim jesteśmy, to warto wspomnieć o przekrętach jakie komorowski robił wynajmując sobie mieszkanie i płacąc za nie za rok z góry, kasą podatnika. O tym, że jak "Janusz na wczasach" wynosił co się dało z Pałacu Prezydenckiego też nie. To jest kryminał ! ZŁODZIEJSTWO w biały dzień, i ten ktoś był PREZYDENTEM 40 milionowego kraju ! ja jestem w szoku, że ten obciachowy "wons" jeszcze nie siedzi.
    Dlatego jak słysze porównania do Andrzeja to ogarnia mnie wszechobecny śmiech. Komorowski w niczym nie dorównuje nawet w najmniejszym stopniu Dudzie. I trzeba byc na prawdę zaślepiony peowską nienawiścią, żeby twierdzić, że jest inaczej.

    31 9 Cytuj
  • 4 maj 2016

    Kolejny "sfałszowany" konkurs w internecie. Wygrywa piosenka "Kocham Wolność" . Zupełnie przypadkowo i bez podtekstu...

    http://www.polskieradio.pl/9/201/Artykul/1615037,9-Polski-Top-Wszech-Czasow-w-Trojce-Wyniki

    7 18 Cytuj
  • 4 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    Kwiatuszku, tak działa demokracja. Wygrani rządzą. Niektórzy jak przegrają wybory nie lecą do PE i płaczą jak PIS że wybory samorządowe im sfałszowano.

    Nie wiem czy orientujesz się ale celem KODu nie jest kogoś obalać. Cel KODu jest taki by PIS trzymał się zasad ustalonych w konstytucji bo taki mandat dostał od społeczeństwa. Jeśli chcą zmieniać konstytucję to niech najpierw zdobędą większość konstytucyjną.

    Dyskusja o soku była w kontekście wojny propagandowej w internecie gdybyś nie doczytała.

    PO trzymało sie konstytucji ? :D zwłaszcza jak obsadzali swoimi TK zeby ten TK mogl teraz bombardować rząd i prezydentem i w dodatku moc go odwołać np. ? :D PO robiło wały łamiąc konstytucje i czemu wtedy ci to nie przeszkadzało ?:) widocznie PiS zeby naprawić to musi teraz tez ja łamać, proste i logiczne :) najlepiej ukraść cos a potem wielce krzyczeć ze inni chcą kraść :D typowo platfuskie myślenie i działanie :D nie wogole kod nie chce odwołania obecnego rzadu ;) wogole swetru kolega tuska do tego nie daży ;) myśl trochę ! Jak mozna wierzyc ze kod robi cos dla ludzi i broni ich demokracji hahahahahaha z dupy sie wzięli, finansowani przez banki i hipermarkety, ze swoim wodzem ktory alimentów na dzieci nie płaci :p a pojęcie o życiu i histori tego kraju ma niczym komoruski o gramatyce języka polskiego :p z pokupowanyni sondażami i lajkami na fejsie :) serio ile Ty masz lat zeby w takie brednie wierzyc ?:D

    25 6 Cytuj
  • 4 maj 2016
    m_markos napisał/a:

    Kwiatuszku, tak działa demokracja. Wygrani rządzą. Niektórzy jak przegrają wybory nie lecą do PE i płaczą jak PIS że wybory samorządowe im sfałszowano.

    Nie wiem czy orientujesz się ale celem KODu nie jest kogoś obalać. Cel KODu jest taki by PIS trzymał się zasad ustalonych w konstytucji bo taki mandat dostał od społeczeństwa. Jeśli chcą zmieniać konstytucję to niech najpierw zdobędą większość konstytucyjną.

    Dyskusja o soku była w kontekście wojny propagandowej w internecie gdybyś nie doczytała.

    Nie oszukuj markos . Marzy się wam kodowcom i nowoczesnym i tym , którzy wami sterują obalenie demokratycznie wybranego RZĄDU , ale nic z tego nie będzie choć byś o tym marzył ,,tysiące lat,,.

    18 7 Cytuj
  • 4 maj 2016

    The bill tak się składa że PiS daje wszystkim a PO dawała tylko swoim.

    15 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 5 maj 2016
    krowka123 napisał/a:

    The bill tak się składa że PiS daje wszystkim a PO dawała tylko swoim.

    Przepraszam, mi PIS odbiera już o 58 zł więcej niż PO, miesięcznie. Więc PIS daje wszystkim, oprócz mnie.

    [edit] o 70 zł, bo jeszcze podatek RTV.

    5 15 Cytuj
  • 5 maj 2016

    A za PO nie obowiązywał abonament RTV czy "uczciwy"obywatel go olewał?

    11 3 Cytuj
  • 5 maj 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Przepraszam, mi PIS odbiera już o 58 zł więcej niż PO, miesięcznie. Więc PIS daje wszystkim, oprócz mnie.

    [edit] o 70 zł, bo jeszcze podatek RTV.

    Jak słusznie zauważyłeś, PiS- daje, czego nie można było powiedzieć o Platformie. Ciesze się, że się zrozumieliśmy. Nie narzekaj na abonament RTV bo jak już krówka zauważyła, za PO też był, tylko większość ludzi wolała "okradać" Państwo. W zamian może LM wróci a i Euro obejrzysz :) trzeba szukać pozytywów.

    21 5 Cytuj
  • 5 maj 2016

    O tak! PIS daje podatki, wyższe opłaty i zwolnienia z pracy. Na koniec daje 500 aby podtrzymywać patologię lub zasilać kasę biznesmenom. PO tego nie dawało więc bądźmy wdzięczni PIS-owi. Niech żyje wódz z Warszawy, a WY towarzysze: POMOŻECIE? Pomożemy!!!

    7 12 Cytuj
  • Def Ibrylator 5 maj 2016
    Bolek napisał/a:

    Nie narzekaj na abonament RTV bo jak już krówka zauważyła, za PO też był, tylko większość ludzi wolała "okradać" Państwo.

    Kto jest złodziejem ? Ten, kto nie płaci za RTV gdy nie ma pod telewizor podpiętej telewizji państwowej, czy ten, który każe płacić haracz bez względu, czy ktoś posiada nawet telewizor ? (wystarczy, że ma prąd).

    9 15 Cytuj
  • 5 maj 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Przepraszam, mi PIS odbiera już o 58 zł więcej niż PO, miesięcznie. Więc PIS daje wszystkim, oprócz mnie.

    [edit] o 70 zł, bo jeszcze podatek RTV.

    To widocznie nie umiesz liczyć albo jesteś liczysz że świat skończy się po jutrze ....

    15 10 Cytuj
  • 5 maj 2016

    Czy Markos skaczący po tematach w których wypisuje herezje i fałszywe "fakty" jest wstanie odpowiedzieć na pytanie któr już tutaj notorycznie padało. Dlaczego tacy jak ty odezwali się dopiero teraz ? Gdzie byliście wcześniej przez 8 lat rządów PO? Ponawiam pytanie bo brak odpowiedzi w dalszym ciągu..
    A podobno tutaj są jacyś pisowscy hejterzy. Chyba jednak z przeciwnej strony..

    17 10 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 15 maj 2016
    bill napisał/a:

    O tak! PIS daje podatki, wyższe opłaty i zwolnienia z pracy. Na koniec daje 500 aby podtrzymywać patologię lub zasilać kasę biznesmenom. PO tego nie dawało więc bądźmy wdzięczni PIS-owi. Niech żyje wódz z Warszawy, a WY towarzysze: POMOŻECIE? Pomożemy!!!

    Ja akurat musiałem pracę zmienić dzięki PO! Ledwo wybory poprzednie wygrali to się "zmiany" w firmie zaczęły.

    11 5 Cytuj
  • 16 maj 2016
    bill napisał/a:

    O tak! PIS daje podatki, wyższe opłaty i zwolnienia z pracy. Na koniec daje 500 aby podtrzymywać patologię lub zasilać kasę biznesmenom. PO tego nie dawało więc bądźmy wdzięczni PIS-owi. Niech żyje wódz z Warszawy, a WY towarzysze: POMOŻECIE? Pomożemy!!!

    The bill czy to że ktoś ma dzieci to patologia?
    Może powinni jacyś badacze sprawdzić czy oglądanie Faktów przez dwadzieścia lat nie powodowało że rodzili się the bille?

    11 4 Cytuj
  • 27 paź 2017

    A LYSZKA NA TO NIE MOSZLIWE

    1 4 Cytuj

Odpowiedz