Forum » Myślenice

Droga Powiatowa - Traugutta od Placu Targowego

  • 24 lut 2010

    Witam serdecznie drogich mieszkańców naszego pięknego miasta... chciałbym przedstawić wam tą żenującą historię.
    Ulica Traugutta od placu targowego jak wielu być może z was wie jest wybetonowana płytami... lecz nie do końca. Ja jako mieszkaniec tej ulicy, dodam że mieszkaniec samego szczytu tej ulicy mam wielki problem od wielu lat.
    Droga ta jest wybetonowana płytami tylko do Zakrętu znajdującego się prawie na jej szczycie... od tego zakrętu zaczyna się "droga" jeżeli tak to moge w ogóle nazwac a raczej kupa ziemi wyjezdzona przez auta od wielu lat... W okresie lata wszystko jest w miarę ok... do póki nie zacznie padać deszcz... wtedy ta droga to istne BAGNO. Nie ma mowy o przejściu jej pieszo... trzeba iść polami bo inaczej można zabrac ze soba szmate i czyscic buty i nogawki ponad kostki.... To jeszcze nie wszystko.... gdy poleje wiekszy deszcz lub gdy tak jak teraz przyszły roztopy to powiem szczerze NIE DA SIĘ przejechać jej autem... koleiny z błota zrobiły się tak głebokie... ze ja jadac dzis autem zawiesiłem się w połowie tej bagiennej ściezki... zaczelismy jeździc juz poboczem ale ono rowniez juz sie tak wyrobilo ze to nie ma znaczenia gdzie jade zawsze auto tonie w bagnie ... jeszcze kilka dni i moge zapomniec o przejezdzie tą drogą a o chodzeniu pieszo to juz dawno ja i moja sasiadka moglismy zapomniec bo błoto jest tak duze ze nie ma go jak przejsc. Wielokrotnie chodziła moja mama do urzędu miasta z prosbami do burmistrza i to by CHOCIAZ wysypali wywrotke żwiru a my go juz sami osobiscie rozwieziemy taczkami po drodze.... jednak obiecanki cacanki . NIC SIE NIE ZMIENILO. Wyobrazcie sobie ze droga obok mojej po drugiej stronie placu targowego byla rowniez wybetonowana płytami az do ostataniego domu... i tam od poznych wakacji zeszlego roku zdjeto plyty i wylozono nowiutki Asfalt. A u Nas nic ... jedyne co to przyjechala jakas "piaskarka czy cos" i "szpary " miedzy plytami zaslepili. a Drogi dalej nie pociągneli.... Nawet gdyby polozyli z 20 plyt ych betonowych z Ulicy sąsiedniej ktore zdjęli i juz by bylo lepiej... ale oczywiscie nikt sie tym nie zajal... Moze moja wypowiedz jest niestabilna i za to przepraszam ale poprostu nie mam juz nerwów... moze wy wiecie jak nalezy z tym walczyc Skutecznie ?.
    Jutro w dzien zrobie wam zdjecia na dowód ze to co sie tu dzieje to nie sa zarty... a niedowiarków... ktorzy beda uwazac ze przesadzam zapraszam na traugutta zeby sie przejechali tu jakims osobowym autem :)

    pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 24 lut 2010

    Hehehehe czy mi się wydaje czy jest to DROGA POWIATOWA? Wystarczy na miasto popatrzeć jak wyglądaja ulice. Pan burmistrz nie ma czasu na zajmowanie sie sprawami i problemami ludzi jest zbyt zajęty rozmowami przez telefon w czasie jazdy samochodem ciekawe czy już dostał jakiś mandat

    1 2 Cytuj
  • 26 lut 2010

    Fajne błotko - podoba mi się można zrobić Woodstock

    1 Cytuj
  • 3 mar 2010

    zdjecie

    zdjecie

    Prosze oto zdjęcia....

    1 1 Cytuj
  • 7 lut 2012

    Czy coś wiadomo nt nowej ulicy, która ma powstac w tym rejonie z wjazdem od ul. Sobieskiego???

    1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: guest] zy jest to DROGA POWIATOWA? Wystarczy na miasto popatrzeć jak wyglądaja ulice. Pan burmistrz nie ma czasu [/quote]
    Kolego, droga POWIATOWA to nie gminna, należy - jak sama nazwa wskazuje - nie do Burmistrza a do Starostwa !

    3 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Można by tam kostke brukowa ułożyć tanio i nie drogo może zrobić miastowy boom na kase, każdy da po 1 pln i będzie sumka potem dajemy to na oprocentowane konto walutowe ew ostry dynamiczny fundusz, potem czekamy na wzrost i mamy droge :) WEZMY SIE ZA TO TYMI RECAMI

    2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: zapobiegliwyTadziu] Można by tam kostke brukowa ułożyć tanio i nie drogo może zrobić miastowy boom na kase, każdy da po 1 pln i będzie sumka potem dajemy to na oprocentowane konto walutowe ew ostry dynamiczny fundusz, potem czekamy na wzrost i mamy droge :) WEZMY SIE ZA TO TYMI RECAMI [/quote]

    Niech powiat sprzeda drogę Bronkowi, ten wybetonuje podłoże, położy kostkę brukową zrobi podjazdy do domów a później odsprzeda Gminie Myślenice po "preferencyjnej" stawce za metr. Efekt gwarantowany zgodnie z dynamicznym funduszem a'la Ostry.

    2 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Najlepiej jest na Słonecznej. Przy wjeździe na parking Tesco jest ogromna dziura powstała po jakimś przekopie. Kto z odpowiedzialnych ją zauważy i ile czasu upłynie zanim ją naprawią. Ile zzawieszeń aut zniszczy sie wcześniej?

    2 1 Cytuj

Odpowiedz