Forum » Myślenice

Zagubiony telefon

  • 16 cze 2016

    Witam. Dnia 16.06.2016r. Zostal gubiony telefon Marki samsung galaxy grand prime. Dziewczyna zostawila w szpitalnej łazience telefon. Telefon mial zielone silikonowe etui a telefon orginalnie jest koloru złotawego. Osobe która go sobie przywłaszczyła bardzo proszę o oddanie w jak najszybszym czase. Nr kontaktowy to 575730555. Bardzo dziękuję.

    4 27 Cytuj
  • Andrzej 16 cze 2016

    Jak ktoś ukradł, to nie odda. Jak ktoś znalazł, to po takim wpisie pewnie [i] w jak najszybszym czasie[/i] wyrzuci telefon do najbliższego kosza.

    28 3 Cytuj
  • Def Ibrylator 17 cze 2016

    Przypominam młodemu koledze, że kultura ogłoszenia wymaga podania informacji o 10% znaleźnym.

    12 4 Cytuj
  • 17 cze 2016

    I od razu z grubej rury "przywłaszczyła" - wątpię, że ktoś ten telefon zwróci po takiej treści ogłoszenia

    21 1 Cytuj
  • 17 cze 2016

    Pokolenie "należy mi się" już tak ma :(

    21 2 Cytuj
  • Andrzej 17 cze 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Przypominam młodemu koledze, że kultura ogłoszenia wymaga podania informacji o 10% znaleźnym.

    Znaczy się, że znalazca może zachować zielone etui?

    mspanc

    9 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 17 cze 2016
    Endrju napisał/a:

    Znaczy się, że znalazca może zachować zielone etui?

    mspanc

    Nie. Sprawdza się obecną wartość przedmiotu na rynku rzeczy używanych i odlicza 10% na poczet nagrody dla osoby, która przedmiot znalazła. Chociaż chyba dobrze o tym wiesz, a ja nie do końca odczytałem ironię w Twoim poście. Ale piszę na wszelki wypadek.

    5 1 Cytuj
  • 17 cze 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Nie. Sprawdza się obecną wartość przedmiotu na rynku rzeczy używanych i odlicza 10% na poczet nagrody dla osoby, która przedmiot znalazła. Chociaż chyba dobrze o tym wiesz, a ja nie do końca odczytałem ironię w Twoim poście. Ale piszę na wszelki wypadek.

    kiedys zgubilam portfel-znalazl sasiad z ulicy kilka domoww nizej
    byla karta z imieniem i nawiskiem-nie zadzwonil
    natomiast zadzwonil na inne numery jakie byly w portfelu
    w koncu wiadonosc dotarla do mnie
    poszlam po odbior-bylo tam 350zl i bilon
    dalam 50zl
    uslyszalam-MALO
    dodalam-100zl-MALO
    wykladalam kolejne setki
    wzial wszystko
    na bilon odpowiedzial,ze ''smieci''nie chce
    bylam w szoku
    na nastepny dzien zadzwonilam i powiedzialam,ze to nieuczciwe
    KAZAL MI ASIE CIESZYC,ZE ODZYSKALAM KARTE
    /bo mogl wszystko wyplacic-PINU W PORTFELU NIE BYLO
    takiego mam sasiada

    11 1 Cytuj

Odpowiedz