Forum » Myślenice

Skandal nad Rabą!

  • 26 cze 2016

    Często chodzę na spacery nad Rabę na wysokości zakładu produkcyjnego Cooper. W ten piątek zauważyłam porozrzucane na brzegu zużyte pampersy! Naliczyłam około 30 sztuk! Dla mnie widok szokujący i bardzo przykry...
    Nie potrafię zrozumieć takiego zachowania! a dow*****niś który zrobił coś tak skandalicznego powinien zostać surowo ukarany i w zębach zbierać to, co tam narobił !!! W sezonie letnim przybywa śmieci na brzegu Raby - puszki, butelki, folie, papierki... Ludzie! Naprawdę chcecie na wysypisku śmieci spędzać wolny czas i kąpać się w takiej wodzie??? Najlepiej z tymi pampersami przy boku...

    67 1 Cytuj
  • Andrzej 26 cze 2016

    Fagas od pampersów jest podobno dobrze znany, właściciel micry(?). 2 tygodnie temu między Łękami a Droginią były pampersy porozrzucane. Z miesiąc temu na moście osieczańskim.

    48 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    Sprawca jest znany i nic nie da się zrobić ? niebywałe

    37 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    No naprawdę! w dzisiejszych czasach? gdzie można rzucić śmieci nawet do kosza przy drodze! Ludzie opamiętajcie się bo za chwilę będziemy chodzić po śmieciach

    31 Cytuj
  • 27 cze 2016

    W niedzielę na ścieżce rowerowej rozwalony cały worek ze śmieciami domowymi. No, widok bezcenny.

    26 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    Też widziałem, 33 zużyte!! pampersy celowo rozrzucone na brzegu raby.Po deszczach zostało już połowę mniej.Tak się zastanawiam , czy sprawa nie ma drugiego dna.Powyżej jest ujęcie wody dla miasta Myślenice, kilometr niżej zbiornik wody pitnej dla miasta Krakowa.Rejon ścisłej ochrony wody i czy jest ktoś kto tego nie wie?Zastanawiające . Zagrożenie biologiczne jakby celowo zostawione na brzegu rzeki.Ktoś ma wojnę z sanepidem ? Mieszkańcami Krakowa? Myślenic? Wyzwanie dla Prokuratury??

    28 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    Mam nadzieję że gość dostanie namierzony, ukarany a jego dane zostaną podane do wiadomości publicznej. Będzie to świetny przykład dla potencjalnych naśladowców.

    30 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    AHAHAHAHHAHAHAH a później przyjeżdżają miejscowi i krakusy i się kąpią ;) śmiszne

    4 16 Cytuj
  • 27 cze 2016

    Wiadomo kim jest ta osoba ale praktycznie czuje się bezkarny bo ciężko złapać go na gorącym uczynku.Dziwi mnie tylko jedno że ktoś nie zastosuje starego sprawdzonego sposobu "gnębienia " gościa wszelkimi możliwymi kontrolami aby się mu odechciało .Jest to o tyle ułatwione że dorabia sobie jako kierowca i można mu łatwo umilić życie rutynowymi kontrolami itp..Na terror władza musi odpowiedzieć terrorem innego wyjścia nie ma.

    32 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    Można też pozbierać i zawieżć pod drzwi :) Niespodzianka :D Też mam małe dziecko, ale nie wyobrażam sobie rozrzucania pampersó gdzie popadnie. Zawijasz w woreczek i grzecznie wieziesz do domu do kosza na pampersy :)

    26 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    oglądnijcie ten film i udostępniajcie na fvb czy gdzie się da... bardzo aktualne.. lekko humorystyczne i dające do myslenia.. https://www.youtube.com/watch?v=UbdIiNewoTM

    5 2 Cytuj
  • 27 cze 2016

    Ten człowiek jest nienormalny on to robi celowo i dopóki nie zostanie złapany na gorącym uczynku nikt mu nic nie zrobi. Temat pampersów był już wielokrotnie poruszany na forum jest to problem kilku miejscowosci, za każdym razem przyjeżdża Straż miejska, fotografuje jego dzieło i tyle mogą mu zrobić. On całe prawo ma w nosie, nie stawia się na rozprawy , które już ma za zaśmiecanie i wszystkim śmieje się w twarz. Trzeba by było zabrać takiego pampersa i zetrzeć ten głupkowaty wyraz z twarzy może to by mu dało do myślenia!!!!

    28 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    A gdyby tak od czasu do czasu kontrolować busika którym jeździ to pracodawca też mu podziękuje i z wilczym biletem nikt go nie przyjmie.Jedna ,druga kontrola i gość może zmięknie.

    29 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    Ten gnój rozrzuca pampersy po okolicznych wsiach ! Wiemy doskonale kto to jest i co z tego ? Mieszka w Osieczanach przy ostatnim przystanku w kierunku zarabia . Jak się jeszcze raz ujawni ze śmieciami zacznę podawać jego dane i mam to głeboko w d .... że jest to nielegalne Dziś inicjały A K

    32 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    Myslę że wkrótce wpadnie bo za dużo osób na niego "poluje". Ważne jest, żeby ktoś kto go kiedykolwiek widział jak to wyrzuca zgłosił to na policję lub do Straży Miejskiej. Nie dajmy takiemu gnojowi zaśmiecać środowiska!!!!

    20 1 Cytuj
  • OKOKI 27 cze 2016

    No tak ,ale prawo jest takie że muszą go złapać na gorącym uczynku żeby go ukarać .Swoją drogą to jakiś może zboczeniec pamapersowy,może go to podnieca ,siedzi w krzakach i trzepie kapucyna.

    27 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    Jeśli ktoś ma fotki tych pampersów proszę o przesłanie do redakcji - temat powinien ukazać się na stronie głównej !

    19 1 Cytuj
  • 27 cze 2016

    no cóż, gość "trzepie kapucyna" jak to napisał OKOKI, a straż miejska i policja trzepie mandaty i nie ma czasu na inne sprawy

    14 2 Cytuj
  • szu teższu 27 cze 2016

    ten gość to słynny w całych osieczanach andrzej K złapany niejedno krotnie na gorącym uczynku nawet został złapany przez straż miejską i nic mu nie zrobią takie prawo a pampersy ma po mamusi którą wozi w tym sławnym samochodziku pięknego białego koloru :) tego gnoja nawet straż miejska nie chce ruszać

    20 1 Cytuj
  • 28 cze 2016

    Odwołuje się od wszystkich wyroków, za wyrzucenie śmieci na oczach świadków dostał 100 zł- słownie sto- bo on taki biedny jest i ofiara mafii policyjnej i straży miejskiej, to jest żałosne co z nim w Sądzie robią, dostają nagranie jak wyrzuca, są świadkowie, a sędziowie go po głowie głaskają, że taki biedniusi i chorą mamusią się zajmuje, tylko czemu opieka społeczna się bliżej tej pseudo opiece nie przyjrzy. Wszyscy zamykają oczy, a najlepiej huzia na Policje i Straż miejską.

    25 1 Cytuj
  • 28 cze 2016

    Nikt tu nie wini policji czy Straży bo oni maja związane ręce, ale takie sądy skoro litują się, że jest biedny (a na adwokatów go stać) zamiast kary pieniężnej każe mu posprzątać przydrożne rowy. Kazda miejscowość, z której było zgłoszenie o pampersach (a jest tego bardzo dużo) niech będzie sprzatana przez pana A. Myślę, że wtedy jego zboczenie się skończy :)

    25 2 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Może wyrzucanie zużytych pampersów w miejscu , gdzie nie stanowią zagrożenia biologicznego jest wykroczeniem.
    Jednak w miejscu ochrony posredniej wód a co dopiero w bezpośrednim sąsiedztwie ujęć wody pitnej jest PRZESTĘPSTWEM!!
    Gdzie jest Sanepid i Policja??
    Jakie jest miano E.Coli w wodzie w tej okolicy??
    Czy potrzeba dopiero pierwszych przypadków zatrucie aby ktoś się zainteresował tą sprawą???

    21 2 Cytuj
  • 7 wrz 2016

    Dzis to swinstwo pojawilo sie na parkingu nad basenem. Masakra! Czy jest jakiś monitoring? To nie moze byc bezkarne

    17 Cytuj
  • 7 wrz 2016

    http://www.myslenice-itv.pl/mieszkancy-drogini-bliscy-linczu-na-smieciarzu/ tutaj są dosadne ujęcia, z tego co wiem kolejna rozprawa zakończyła się fiaskiem.

    9 Cytuj
  • 7 wrz 2016

    Podajcie do wiadomości kto jest podejrzany

    9 1 Cytuj

Odpowiedz