Forum » Myślenice

Parkowanie

  • Andrzej Tomaszewski 3 lip 2016

    Jestem mieszkańcem Myślenic od wielu lat. Nigdy jednak nie było tak źle jak teraz z parkowaniem. Kierowcy stają gdzie chcą i jak chcą. Straż Miejska ma to gdzieś, policja zresztą też. Mam już parę zdjęć samochodów, które stoją w poprzek chodników. Miałem więcej, ale na wskutek awarii komputera, straciłem je. Może coś się ruszy w tej sprawie?

    21 21 Cytuj
  • Moriss Moriss 3 lip 2016
    antomasz napisał/a:

    Jestem mieszkańcem Myślenic od wielu lat. Nigdy jednak nie było tak źle jak teraz z parkowaniem. Kierowcy stają gdzie chcą i jak chcą. Straż Miejska ma to gdzieś, policja zresztą też. Mam już parę zdjęć samochodów, które stoją w poprzek chodników. Miałem więcej, ale na wskutek awarii komputera, straciłem je. Może coś się ruszy w tej sprawie?

    TY KAPUSIU !!!!!!!!!!!!!!! TYPOWY POLAK :)

    19 38 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Pewnie jest rudy :D

    14 21 Cytuj
  • 5 lip 2016

    No niestety masz rację, ostatnimi czasy to plaga, też staram się zgłaszać przypadki źle zaparkowanych aut (zwłaszcza na chodniku) na SM, ale to nic nie daje, nie reagują. Do myślenickich kierowców nie dociera, że gdy ktoś stoi przed pasami to należy ustąpić mu pierwszeństwa. Z przepisem dot. pozostawienia 1,5m na chodniku też są na bakier.

    17 11 Cytuj
  • Andrzej Tomaszewski 7 lip 2016

    Nie będę się wdawał w dyskusję z cze1siek! Przypuszczam, że facet ma średnie wykształcenie, które polega na tym, że "średnio piszę i średnio czyta". Niby jest KOD-wcem, ale jeżeli KOD ma takich "członków", to wolę sam demonstrować!

    5 8 Cytuj
  • Andrzej 7 lip 2016

    Wszystko byłoby pięknie, tylko [i]po kiego grzyba[/i] dyskutujesz z czes1ek? Na pierwszym zdaniu powinieneś skończyć, a nie robić jakieś wycieczki do jego wykształcenia itd.

    8 3 Cytuj
  • Andrzej Tomaszewski 7 lip 2016

    Masz rację!

    4 5 Cytuj
  • 7 lip 2016

    to po co jest wogule ta straz miejska

    5 4 Cytuj
  • 7 lip 2016

    przypominam o mozliwosci zakupu karnych jeshuskow na szybke moszna placic u nas zblizeniowo^^

    5 3 Cytuj
  • 8 lip 2016

    A co powiecie o PARKINGOWYCH w Myślenicach

    2 1 Cytuj
  • 8 lip 2016

    Ten co jest teraz na Końskim to tragedia nie można się z gościem dogadać gdzie jest ten starszy Pan co był wcześniej bardzo sympatyczny

    1 Cytuj
  • Moriss Moriss 8 lip 2016

    Spoko ziomki :) Tylko jest jeden szczegół. Ten gość co ich kontroluje, powinien za każdy wjazd płacić! Prawo jest równe dla wszystkich.

    4 Cytuj

Odpowiedz