Forum » Myślenice

"Krakusy" w Myślenicach?

  • Łukasz Dragosz 27 lut 2010

    Pytanie czy chcemy aby do Myślenic przyjeżdżali mieszkańcy Krakowa?

    Sprawa w dwóch aspektach: na weekendy jak w latach 80-tych i na stałe - zamieszkanie.

    Wg. mnie:

    1. Weekendowo

    +

    więcej turystów = więcej kaski się kręci, rynek się rozkręca i ogólnie bogacimy się
    więcej turystów = więcej różnych atrakcji i lepsza infrastruktura bo gdzie popyt tam i podaż

    -

    więcej turystów = brud, tłok i tym podobne

    2. Na stałe

    -

    i tak już nie ma wielu lokalizacji dogodnych do zamieszkania, bloki nawet nowe zapchane a miejsc na domki nie ma.

    Peunta:

    Jestem na tak ale tylko za weekendowymi ( tak, tak, m.in. egoistycznie myślę o biznesie ale też o Myślenicach ogólnie )

    A Wy co na to?

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    A ja Cię Draż uważałem za poważniejszego człowieka.

    1 Cytuj
  • 27 lut 2010

    Tobie drażu, palemka odbiła, narpawdę, kręć sobie tam ten biznesik a nie zanudzaj ludzi swoją nędzną filozofią.

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    A co mnie tam krakusy obchodzą chce iść zagrać w piłke to ide, chce iść na piwo to ide a to czy krakusy tutaj będą zostawiali swój hajs mnie jakoś nie interesuje ;) pozdro

    1 Cytuj
  • 27 lut 2010

    Mam pytanie, czy chcemy aby na Zarabie przyjeżdżali (przychodzili) mieszkańcy osiedla...

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    ej drazu co ty masz w glowie masakra

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    hyhy , zarabiok świetnie spuentowane :D
    oczywiście, że wolność dla wszystkich a czym więcej turystów i odwiedzających tym więcej "się dzieje". W normalnej Europie nie ma miasteczka które mając walory nie zabiega o względy przybyszów.

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 28 lut 2010

    hmmm no cóż, rzeczywiście chyba mi coś odbija. pzdr

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    lol lol lol

    Cytuj

Odpowiedz