Forum » Myślenice

JAKIE MACIE DOŚWIADCZENIA Z DOTACJAMI NA FIRME Z UP?

  • 10 lip 2016

    Chciałabym otworzyć swój interes - mam pomysł, sądzę , ze fajny i realny - kilka osób mowiło mi o dotacji z urzędu pracy w myślenicach - jeżeli ktoś kto to czyta brał taka dotacje albo ma jakieś konretne info na ten temat to piszcie - każda informacja będzie cenna - oczywiście również miło nawiąże dialog pod tym postem - pozdrawiam!

    5 1 Cytuj
  • 10 lip 2016

    Mój mąż właśnie z takiej dotacji korzystał. Dużo papierków. Ale warto spróbować. Nie jest tak trudno jak się ma pomysł, zwłaszcza na biznes jakiego nie ma w okolicy.

    8 Cytuj
  • 11 lip 2016
    skornick napisał/a:

    Mój mąż właśnie z takiej dotacji korzystał. Dużo papierków. Ale warto spróbować. Nie jest tak trudno jak się ma pomysł, zwłaszcza na biznes jakiego nie ma w okolicy.

    a dałabyś rade napisać do mnie na mój profil tutaj wiadomość prywatną z jakiś kontaktem - typu numer gg ,mail żeby popytac się co i jak - bo chciałabym popytac osoby która korzystała z dotacji o sprawy takie od strony biorącego

    1 Cytuj
  • 12 lip 2016

    Ja już mam firme dosyć długo i teraz dostałem dotacje 22tyś zł dlatego że zrobiłem tzw stanowisko pracy dla pracownika. Dokładnie nazywa sie to ''doposażenie stanowiska pracy''
    Księgowa wypełniła mi dokumenty i jakoś dużo tego nie ma jak nie którzy straszą stertami papierków

    1 1 Cytuj

Odpowiedz