Forum » Myślenice

Czemu alarm wyje cała noc?

  • 13 lip 2016

    Jak w temacie... Uszy bolą.

    1 14 Cytuj
  • 13 lip 2016

    ale to na pewno przez to, że alarm wyje całą noc i te uszy tak bolą. Dlaczego on tak wyje?

    6 2 Cytuj
  • 13 lip 2016
    zyzy napisał/a:

    ale to na pewno przez to, że alarm wyje całą noc i te uszy tak bolą. Dlaczego on tak wyje?

    A moze Kaczynski wzywa do walki z KODem, bo Polska zagrozona?
    :- D

    13 15 Cytuj
  • 13 lip 2016
    maktor napisał/a:

    A moze Kaczynski wzywa do walki z KODem, bo Polska zagrozona?
    :- D

    Komitet ochrony dupy jest dla opłacanych impotentów umysłowych i starych komuchów, którym zabierają esbeckie emerytury i którzy nie mają co robić w niedziele. Myślisz że kaczyński przejmowałby się tym kałem PeO podobnym ? :-D

    Co do tematu, wiesz czemu ? bo nie ma dżemu....

    16 13 Cytuj
  • 13 lip 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Komitet ochrony dupy jest dla opłacanych impotentów umysłowych i starych komuchów, którym zabierają esbeckie emerytury i którzy nie mają co robić w niedziele. Myślisz że kaczyński przejmowałby się tym kałem PeO podobnym ? :-D

    Co do tematu, wiesz czemu ? bo nie ma dżemu....

    A już myśleliście, że zakrzyczycie głos mieszkańców, mieszając przy okazji wszystkich dookoła z błotem...

    6 9 Cytuj
  • 13 lip 2016

    To wasza domena platfo- kodowców, mieszać wszystkich z błotem (którzy nie są za PO i kodowcami). Pluć na 500+ ale brudne łapska po nie wyciągać ;D impotencja umysłowa wyborców tuska nigdy mnie nie zaskoczy ;)

    12 16 Cytuj
  • 13 lip 2016

    ...będzie krótko: bardzo inteligentnie, podstawówko dzień dobry!

    9 7 Cytuj
  • 13 lip 2016

    Jaki alarm, w którym miejscu?

    5 1 Cytuj
  • 13 lip 2016

    Pisz co chcesz yntelygencie z peło ;D boli oj jak boli oderwanie od koryta ;)

    4 12 Cytuj
  • 13 lip 2016

    Prawdopodobnie alarm związany z podnoszącym się poziomem wód, o dziwno prawdopodobnie z polityką niezwiązany.

    3 1 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Ale gdzie to wyje?

    4 1 Cytuj
  • 20 lip 2016
    krzy42 napisał/a:

    Ale gdzie to wyje?

    w wołkowyi wyje

    1 1 Cytuj

Odpowiedz