Forum » Myślenice

Internet Fasternet Problemy

  • Moriss Moriss 15 wrz 2016

    Siema. Czy u was też występują problemy ze stabilnością łącza i Pingami?? Od jakiś 2 miesięcy to jest katastrofa. Prędkość pobierania waha się od 40 kbs do 1,2 mbs a ping potrafi skoczyć do 5000 :P W umowie jest 12 mbs a jak sprawdzam speed testem to wychodzi różnie, max 750 kbs ;/

    10 Cytuj
  • Andrzej 16 wrz 2016

    Też zauważyłem kiepską jakość. Nie sprawdzałem speedtestem ani pinga, ale czasami, gdy pracuję z domu na zdalnych serwerach, tak mi rwie sesję, że łączę się używając lte od CP.

    Dzisiaj też sie na to zapowiada, bo już kilka linkbreaków miałem w 10 minut.

    10 Cytuj
  • Andrzej 16 wrz 2016

    heh, poskarżyłem się na forum i lepiej działa. wot, technika.

    Niestety, dalej nie jest rewelacyjnie. Po przepięciu na PLUSa od razu wszystko ruszyło. Tylko, że wygląda to na problem dalej od FASTERNET, bo speedtest lokalnie miałem 13Mbps/4Mbps, ping poniżej 30, a na zagraniczne serwery kiepsko, koło 500kbps, gdzie na LTE (wifi udostępnione z tableta) mam 38/15Mbps do tych samych serwerów.

    9 Cytuj
  • Andrzej 25 wrz 2016

    Znów problem, tym razem po stronie fasternet...
    A jak już działa, leci jak krew z nosa...

    2 Cytuj
  • 26 wrz 2016

    Coraz gorszy ten Internet...a raczej dostawca :(

    7 Cytuj
  • Moriss Moriss 27 wrz 2016

    Ja jeszcze tydzień się z tym dziadostwem męczę i wymieniam na Orange.

    2 Cytuj
  • Moriss Moriss 27 sty 2017

    Dopiero teraz to dziadostwo muli !! PING tradycyjnie od 500 nawet do 4000 :) Medal za oszustwo roku dla '' slownet '' przyznany !

    2 Cytuj
  • 27 sty 2017

    Pisałeś kiedyś że zrezygnujesz więc nie bardzo wiadomo o co ci chodzi,Ja też miałem ten net od 8 lat i powiedziałem koniec i teraz mam Orange i nie jest zły.

    1 Cytuj
  • Moriss Moriss 27 sty 2017
    kar9876 napisał/a:

    Pisałeś kiedyś że zrezygnujesz więc nie bardzo wiadomo o co ci chodzi,Ja też miałem ten net od 8 lat i powiedziałem koniec i teraz mam Orange i nie jest zły.

    Tak pisałem.., ale niestety u mnie orange nie da rady i jestem póki co skazany na to badziewie ;/ Myślałem o LTE ale są limity danych...

    Cytuj
  • 28 sty 2017

    to ile tego internetu Lte potrzebujesz miesięcznie .A testowałeś go w komórce. W jakiej sieci masz telefon komórkowy

    1 1 Cytuj
  • Moriss Moriss 12 lut 2017

    Tradycyjnie PING 400- 1500 !! Chyba czas by sprawę zgłosić do UOKiK. Jest to jawne robienie klienta w '' Buca '' Prędkość pobierania 200 kbs przy łączu 10 mb :D

    2 Cytuj
  • Andrzej 13 lut 2017

    Zgłaszasz do nich czy tylko na forum piszesz o tym? U mnie każdorazowo jest telefon zwrotny z wytłumaczeniem, co się działo i co zrobili w tej sprawie.

    1 Cytuj
  • Moriss Moriss 13 lut 2017
    Endrju napisał/a:

    Zgłaszasz do nich czy tylko na forum piszesz o tym? U mnie każdorazowo jest telefon zwrotny z wytłumaczeniem, co się działo i co zrobili w tej sprawie.

    Zgłaszam, tylko bez odpowiedzi zwrotnej. Jeden dzień jest dobrze a kolejne to katastrofa!

    2 Cytuj

Odpowiedz