Forum » Myślenice

Znaleziono telefon

  • 24 wrz 2016

    W jednym z myślenickich sklepów znaleziono telefon samsung core 2, sieć play. Więcej informacji- pisać na prv

    23 Cytuj
  • 24 wrz 2016

    Wielki szacun za uczciwość, bo są takie xxxxxxxx co w takim wypadku wyciągną kartę i ją xxxxxxxxx a telefon sobie przywłaszczają bo uważają ,że "znalezione nie kradzione"
    Nie mam z tym telefonem nic wspólnego ale poważam takich ludzi jak Ty

    28 1 Cytuj
  • 24 wrz 2016

    może zadzwonić na jakiś nr z tego tel jeżeli oczywiście jest włączony...

    5 Cytuj
  • 24 wrz 2016

    Telefon ma blokadę klawiatury na pin. Dzwoniłem do play,chciałem m podac numer karty żeby podali numer ostatnio wybierany z tego telefonu ale nie mogą ze względów bezpieczeństwa...ochrona danych i takie tam...

    4 Cytuj
  • 24 wrz 2016

    Wybierz numer 112, na ten numer będziesz mógł/a zadzwonić nawet przy blokadzie telefonu.
    Zgłoś że znalazłeś telefon. Podczas połączenia policji wyświetli się numer. Znalezienie właściciela nie będzie wtedy problemem.
    Jeśli masz ładowarkę - podładuj baterię.

    Brawa za uczciwość. Postawa godna naśladowania.

    15 1 Cytuj
  • 25 wrz 2016

    Na FB byłą informacja o zostawieniu telefonu w przymieżalni w jednym ze sklepów chyba w rynku. Jezeli nadal aktualne proszę się ogłosić na FB.

    3 Cytuj
  • 25 wrz 2016

    Telefon został znaleziony w jednym z supermarketów.

    1 Cytuj
  • 25 wrz 2016

    Witam,
    wczoraj przesłałam wiadomość na priv o zgubieniu telefonu

    1 Cytuj
  • 25 wrz 2016

    Przepraszam, czytając forum na telefonie nie zauważyłem wiadomości. Odpowiedź już poszła na prv. Temat do zamknięcia lub usunięcia

    3 Cytuj

Odpowiedz