Forum » Myślenice

Jeleń wielkości konia

  • 29 wrz 2016

    Czy ktoś widział idącego ulicą Daszyńskiego w stronę Niepodległości jelenia wielkości dorosłego konia? zatrzymałem się samochodem bo stanął na środku drogi , natomiast gdyby ktoś szedł na nogach to sraciatella murowana.

    17 Cytuj
  • 30 wrz 2016

    Jesteś pewny/pewna że to był jeleń ?
    Nieco większy od jelenia jest łoś. Zazwyczaj samiec łosia ma poroże z wyraźnie zaznaczonym płatem rogowym (większa płaska powierzchnia poroża).
    Od września mają właśnie okres godowy.

    8 Cytuj
  • Marcin 30 wrz 2016

    No jak łosie mają okres godowy to nie dziwne, że się na Daszyńskiego wybierają

    41 1 Cytuj
  • 30 wrz 2016
    kanapkazmlekiem napisał/a:

    No jak łosie mają okres godowy to nie dziwne, że się na Daszyńskiego wybierają

    W okresie godowym, różne dziwne sytuacje mają miejsce :-)

    6 Cytuj
  • 30 wrz 2016

    To będzie rozczarowany bo na Daszynskiego juz nic nie ma.. :)

    7 5 Cytuj
  • 30 wrz 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Jesteś pewny/pewna że to był jeleń ?
    Nieco większy od jelenia jest łoś. Zazwyczaj samiec łosia ma poroże z wyraźnie zaznaczonym płatem rogowym (większa płaska powierzchnia poroża).
    Od września mają właśnie okres godowy.

    Był to na 100% jeleń wielki postawny, sprawdziłem w internecie dokładnie łosia i jelenia , był to jeleń, piękny , szedł drogą w strone cmentarza, nagle zawrócił, stanął obok sklepu motoryzacyjnego, w momencie przeskoczył zaparkowany samochód i poszedł w strone studzienek

    9 2 Cytuj
  • 1 paź 2016

    Nie bardzo rozumiem - co w tym dziwnego , że jelenia na żywo zobaczyłeś ? Czyżbyś do tej pory widział jelenie tylko w sieci ?

    11 14 Cytuj
  • 2 paź 2016
    piękny maryjan napisał/a:

    Nie bardzo rozumiem - co w tym dziwnego , że jelenia na żywo zobaczyłeś ? Czyżbyś do tej pory widział jelenie tylko w sieci ?

    Piękny Maryjanie wyobraź sobie że tak. Nigdy nie widziałem tak wielkiego jelenia jeszcze prawie w centrum Myślenic , Ty pewnie widzisz takie jelenie raz w tygodniu jak chodzą po Myślenicach , więc dla Ciebie w tym nic dziwnego :)

    19 1 Cytuj
  • 3 paź 2016

    Przyjeżdża telewizja w góry, bo istnieje ponoć baca, który widział żywego Lenina. No i pytają się bacy jak wyglądał Lenin. Na to baca:
    - Ano był taki strasnie bzydki i miał takie wielkie rogi i wyszedł z lasu.
    - Baco, a może to był jeleń?
    - A moze.

    12 Cytuj
  • 6 paź 2016
    naslu napisał/a:

    Piękny Maryjanie wyobraź sobie że tak. Nigdy nie widziałem tak wielkiego jelenia jeszcze prawie w centrum Myślenic , Ty pewnie widzisz takie jelenie raz w tygodniu jak chodzą po Myślenicach , więc dla Ciebie w tym nic dziwnego :)

    Widuję częściej niż myślisz ! Widuję jelenie , foczki ,świnie ( te szczególnie w okolicy UM ) widuję inną zwierzynę , widuję szczury ,lisy ( nie mówię tu o zacnej rodzinie od pizzy ) , widuję kury ( nie domowe ) widuję modliszki dużo łosi chodzi po Myślenicach itd itp . Dziś widziałem GORYLA ..... w lustrze

    8 13 Cytuj
  • 16 paź 2016
    naslu napisał/a:

    ...... natomiast gdyby ktoś szedł na nogach to sraciatella murowana.

    Ciekawe co by było jakby ten ktoś szedł na rękach :) . A niby jakiej wielkości są jelenie?

    2 1 Cytuj
  • 23 sty 2017

    Podobno znów był widziany jeleń na Daszyńskiego , ktoś coś wie ?

    4 1 Cytuj
  • 19 lut 2017

    To musiał być Rudolf.

    1 2 Cytuj
  • 19 lut 2017
    Pikczu napisał/a:

    To musiał być Rudolf.

    Renifer, jeleń, łoś i baran. Wspólna cecha - poroże. Niektóre okazy posiadają dorodne, chociaż nie wszystkie są jeszcze tego świadome...

    1 4 Cytuj

Odpowiedz