Forum » Myślenice

Fatalne zachowanie lekarki w WR Medica w Myslenicach

  • 2 paź 2016

    W przychodni WR Medica w Myslenicach pracuje lekarka o nazwisku Joanna Zamirska Tutro, ktorej nie polecam. Mialam z nia niestety trudna rozmowe, nie chciala mnie przyjac w ostrych bolach i wypisac skierowania na SOR. Chorzy pacjenci przychodza do lekarza o pomoc, a ona powie ze nie przyjmie. Nie polecam tej Pani! Szpital sie z niej wysmial. Ona przysiegala, ze bedzie pomagac chorym! Wstyd i oburzenie! Nie od dzisiaj wiadomo, ze pacjentow o ostrych bolach, kobiety w widocznej ciazy, a nwet pacjentow z bolem zeba przyjmuje sie w pierwszej kolejnosci! Przykre, bardzo przykre! Do niedawna w klinice pracowal dobry lekarz, Pan Bzowy, niestety odszedl z tej przychodni.
    Pozdrawiam!

    69 24 Cytuj
  • 2 paź 2016

    Witam, no niestety muszę się zgodzić z powyższym wpisem. Ponadto lekarka ciągle szuka po książkach. Wiadomo, każdy się boi i doświadczenie robi swoje, ale przynajmniej w takich sytuacjach właśnie powinna dbać o pacjentów i przyjmować w nagłych przypadkach. Dodam jeszcze, że do tejże kliniki nie można się wcale dodzwonić, niejednokrotnie będąc tam byłem świadkiem jak plotkują i piją kawkę. Zresztą pod ogólną stroną tej kliniki można przeczytać całą masę negatywnych komentarzy....:(

    50 17 Cytuj
  • 2 paź 2016

    nie tylko lekarze są do kitu, również Panie pielęgniarki!! kiedyś była sytuacja gdzie pielęgniarka miała zważyć moją córkę (córka miała wtedy 15 miesięcy) kazała jej stanąć na wagę dla dorosłych a nie na wagę dla dzieci ponieważ rozmawiała przez telefon komórkowy i nie mogła skończyć rozmawiać ponieważ rozmawiała o LAPTOPIE!!!!!!!!!!! (z rozmowy wynikało, że Pani chce nowy laptop ale nie zna się na parametrach i musi się doradzić kolegi- dlatego nie zważyła dziecka na wadze dla małych dzieci) śmieszne!!!!!!!! a to że piją kawy, herbaty, wiecznie plotkują to chyba tam już jest to normalnością!! dodam, że przeniosłam córkę do innej przychodni!!

    48 15 Cytuj
  • 2 paź 2016

    dokładnie, zgadzam się z powyższym wpisem całkowiecie, wczesniej chodzilam do tej przychodni jednak badania zawsze wykonywane były odplatnie wiec wszystko przebiegalo bez problemowo, chociaż chaos i bałagan u pań w rejestracji był od zawsze, w styczniu tego roku przepisałam się razem z częścią mojej rodziny i wszystko co jest napisane wyżej jest prawdą, nie można się dodzwonić a jak juz się uda, Panie odpowiadają od niechcenia, są nie mile , opryskliwe i robią łaskę że odpowiadają na podstawowe pytania,bałag w papierach, niczego znalzc nie mogą. Pan doktor Bzowy niestety odszedl z tej przychodni i wielka szkoda, bo byl, mily, serdeczny i kompetentny
    co dowiedzialam się ostatnio kiedy mama byla, i zaliczyla wizytę u Pani ww, byla co prawda po receptę, jednak na wyraźną prośbę zapisania dwóch opakowan zostala recepte tylko jedno na jedną, i ogolnie wizyta przebiegala nijak, zero pytan, rozmowy, może jest jakis inny lekarz rodzinny godny polecenia i mozna do niego pojsc zamiast do Pani ww???

    38 15 Cytuj
  • 4 paź 2016

    Do ona- czy to przypadkiem nie była recepta na psychotropy? Sądzę po słowotoku, bo tyle treści zawarłaś w "aż" dwóch zdaniach. Jeśli już opluwasz kogoś po nazwisku, nie rób tego anonimowo. Dziwne, że w jednym dniu 4 osoby wydały krzywdzącą opinię na lekarza, który od dawna tu pracuje, ot taki zbieg okoliczności.... . Jestem pacjentką p.dr Zamirskiej Tutro i widzę , jak solidnie pracuje. Nigdy nie lekceważy pacjentów, nie wierzę, że odesłała cierpiącą osobę bez pomocy. Ona, Kinia, chianti, vel Ania, opisz jak przebiegła wizyta na SORze, pomogli? Bardzo jestem ciekawa czy faktycznie był to błąd lekarza rodzinnego, skoro tak, masz święte prawo do oskarżeń. Jeśli nie udzielili Ci również tam pomocy, zastanów się nad samą sobą. Lub obsmaruj też doktora z SORu :)

    28 69 Cytuj
  • 4 paź 2016

    Absolutnie nie zgadzam się z opinią. Pani doktor Joanna Zamirska Tutro jest życzliwą, ciepłą i empatyczną osobą. Zawsze chce pomóc, ma dobry kontakt z pacjentem. Jeśli idę po receptę, nie oczekuję rozmowy, pytań itp. Wszystko jest w mojej karcie. A jeśli mam ostry ból, jadę na SOR, bo zdaję sobie sprawę, że lekarz rodzinny nie ma warunków i kolejkę zarejestrowanych pacjentów.
    Który szpital wyśmiał się z pani doktor?
    Z paniami pielęgniarkami również nie miałam złych doświadczeń.

    31 70 Cytuj
  • Gabriela 2 lis 2016

    Wielka szkoda, że doktor Bzowy zrezygnował z pracy w WR Medica, bo był jednym z najbardziej rzeczowych i kompetentnych lekarzy z jakimi miałam do czynienia. W swoich kwestiach zdrowotnych wiele mu zawdzięczam, dlatego teraz mam ogromny dylemat do kogo się udać. Z ową Panią doktor jeszcze nie miałam do czynienia, ale planuję do niej pójść, gdyż dr Bara, który również przyjmuje w WR Medica, niestety nie ma u mnie dobrej opinii. Kilkakrotnie spóźniał się do pracy, gdzie miał przyjmować od godz. 8, a przyjeżdżał po 10. A do tego było jeszcze kilka innych niefajnych sytuacji.

    21 1 Cytuj
  • 11 gru 2016
    holy_wednesday napisał/a:

    Wielka szkoda, że doktor Bzowy zrezygnował z pracy w WR Medica, bo był jednym z najbardziej rzeczowych i kompetentnych lekarzy z jakimi miałam do czynienia. W swoich kwestiach zdrowotnych wiele mu zawdzięczam, dlatego teraz mam ogromny dylemat do kogo się udać. Z ową Panią doktor jeszcze nie miałam do czynienia, ale planuję do niej pójść, gdyż dr Bara, który również przyjmuje w WR Medica, niestety nie ma u mnie dobrej opinii. Kilkakrotnie spóźniał się do pracy, gdzie miał przyjmować od godz. 8, a przyjeżdżał po 10. A do tego było jeszcze kilka innych niefajnych sytuacji.

    Dokładnie tak, Dr Bzowy był przede wszystkim kompetentny i konkretny. A do tego taki ludzki, tzn. kierował się przede wszystkim faktycznym aktualnym stanem pacjenta wobec czego starał się robić to co leży w gestii każdego lekarza(a przynajmniej powinno) czyli możliwie szybko pomóc pacjentowi - nie zrozumiałym jest dla mnie jak jakikolwiek lekarz może odmówić czy też utrudnić dostęp do leczenia(w tym też leków), kiedy jest możliwość pomocy np złagodzenia objawów choroby jakiejkolwiek - a w przypadku silnych dolegliwości bólowych to już całkiem nie umiem i nie potrafię zrozumieć innej postawy jak tylko pomoc lekarza w uśmierzeniu bólu - to jest jakby fundamentalna sprawa, oni to przysięgali...

    http://gfr-property.eu/

    "Lekarze niejednokrotnie ruty­nowo przepisują niższe dawki środków przeciwbólowych, nawet je­śli uczono ich, że środki takie mogą uśmierzyć ból, o ile pacjent otrzyma je w odpowiedniej dawce. Takie postępowanie nie tylko przedłuża cierpienie, ale jest również wyraźnym zaprzeczeniem etyki lekarskiej. Wszyscy lekarze zobowiązani są do przestrzega­nia przysięgi Hipokratesa, która od ponad 2000 lat określa zasady, jakimi powinni się kierować, a mianowicie: łagodzić cierpienie, szanować godność pacjenta i nie wyrządzać mu krzywdy. Często jednak pierwsze z tych zobowiązań nie jest dotrzymywane! "

    5 2 Cytuj
  • 11 gru 2016

    Po przeczytaniu powyższych wpisów stwierdzam , że to zwykła nagonka na WR Medica. Jestem pacjentem tej przychodni i zupełnie nie zgadzam sie z tym co tu piszecie! A pani dr Zamirska Tutro to bardzo miła i kompetentna osoba.
    Chanti , co znaczy , że "szpital sie z niej wyśmiał" ???? Myślał by kto , że "szpital" jest taki empatyczny.Do Wr Medica jak pójdziesz , to przynajmniej nie ma problemu ze zrobieniem jakichkolwiek badań. W przeciwieństwie do przychodni przyszpitalnych , gdzie lekarze mają wszystkich w du..e.

    10 28 Cytuj
  • 12 gru 2016

    Zawsze znajdzie się jakaś czarna owca. Dotyczy to każdej branży.

    7 2 Cytuj
  • 12 gru 2016

    A wiecie co mnie dziwi? Wprawdzie tam się nie leczę, raz byłam, ale jeśli nawet byłaby nagonka i ktoś chce strasznie "bronić", to niech po prostu napisze o swoich doświadczeniach a nie rzuca się. Pisanie "czy to nie była recepta na psychotropy"... może jeszcze melisa by się tu komuś przydała- jest bez recepty.

    16 2 Cytuj
  • 24 lut 2017

    Nic dobrego nie mogę napisać pod adresem przychodnia Wr Medica.
    Właściciel morderca ojciec stary UB ek
    Personel niekompetentny, lekarze odchodzą, pielęgniarki zamiast robić ekg piszą na zlecenie Dyrektora Artura pozytywne komentarze w internecie. Pracowałam tam tylko chwile i o tą jedną chwile za dlugo. Nie polecam również Salonu Optycznego Wójcik Optyk. Źle badani pacjenci realizują recepty a pózniej przychodzą tylko z reklamacjami. Źle, źle, źle.

    25 4 Cytuj
  • 25 lut 2017

    To idź cie do Certusa! Tam to dopiero jest sympatyczny personel!

    7 19 Cytuj
  • 5 mar 2017

    Niestety zle opinie o wr medice to prawda.Ja tez mam bardzo zle doswiadczenia z ta przychodnia.Na szczescie od 1.5 roku jestem w przychodni gdzie traktuja mnie tak jak nalezy.Panie pielegniarki na recepcji porazka pija tylko kawe nie odbieraja telefonu a jeszcze podkladaja dokumenty do podpisu mowiac tylko ze to wczesniejsze formalnosci. Pan doktor od dzieci 3 razy w tyg po 3 godziny no porazka totalna a co mam zrobic z dzievkiem jak mi sie rozchoruje w innych godzinach?dr Bara szkoda gadac chamski i wogule.Jedynie dr Bzowy byl super mily kompetentny .NIE POLECAM NIKOMU TEJ KLINIKI!!!

    12 4 Cytuj
  • 3 mar 2020

    Odnieść można wrażenie , że te bzdury wypisuje jakaś zakochana w dr Bzowym kobitka. Zazdrosna ubzdurała sobie , że może dr Zamirska go wygryzła albo co. Bzowy jest dobry doktor a i p Zamirskiej nic nie brakuje. Droga kobitko idź do psychiatry niech ci przepisze jakie silniejsze środki , bo te co teraz masz to pr,eśtają działać. Pa

    2 6 Cytuj
  • Janek Sal 3 mar 2020
    Kazio p napisał/a:

    Odnieść można wrażenie , że te bzdury wypisuje jakaś zakochana w dr Bzowym kobitka. Zazdrosna ubzdurała sobie , że może dr Zamirska go wygryzła albo co. Bzowy jest dobry doktor a i p Zamirskiej nic nie brakuje. Droga kobitko idź do psychiatry niech ci przepisze jakie silniejsze środki , bo te co teraz masz to pr,eśtają działać. Pa

    NIE BYŁEM ZAKOCHANY W BZOWYM- inną orientację preferuje ale byłem pacjentem Bzowego , Potwierdzam zainteresowanie pacjentem powyzej sredniej , dobry fachowiec , i szkoda ze juz go nie ma w Myslenicach .

    6 Cytuj
  • 3 mar 2020
    Kazio p napisał/a:

    Odnieść można wrażenie , że te bzdury wypisuje jakaś zakochana w dr Bzowym kobitka. Zazdrosna ubzdurała sobie , że może dr Zamirska go wygryzła albo co. Bzowy jest dobry doktor a i p Zamirskiej nic nie brakuje. Droga kobitko idź do psychiatry niech ci przepisze jakie silniejsze środki , bo te co teraz masz to pr,eśtają działać. Pa

    albo przespałeś dwa lata w hibernacji albo się zastanów nad faktycznie psychologiem odpowiadając po dwóch latach na forum XD

    4 5 Cytuj
  • 18 kwi 2022

    W wr medica polecam doktora Rakszewskiego.

    3 2 Cytuj

Odpowiedz