Forum » Myślenice

Kobiety w ciąży

  • 13 paź 2016

    Drogie Panie, czy polecicie gdzieś w Myślenicach lub okolicach jakieś miejsce gdzie kobiety w ciąży mogą poćwiczyć lub się zrelaksować, a najlepiej jedno i drugie ?

    2 Cytuj
  • 13 paź 2016

    Moze szkola rodzenia?Podobno maja byc zajecia z gimnastyki;)

    1 1 Cytuj
  • sobota 13 paź 2016

    W tokarni w piramidzie kiedyś było ogłoszenie o zajęciach dla kobiet w ciąży a nawet dla mam i bobasow :)

    1 Cytuj
  • 14 paź 2016

    Polecam Masarnia-Fizjoterapeutyczna ul. Żwirki i Wigury. Bogata oferta dla kobiet w ciąży , połogu i niemowląt.

    3 5 Cytuj
  • 17 paź 2016

    a zajęcia pilates dla kobiet w ciąży ?

    Cytuj
  • 17 paź 2016

    Tak jak wyżej:
    Polecam Masarnia-Fizjoterapeutyczna ul. Żwirki i Wigury. Bogata oferta dla kobiet w ciąży , połogu i niemowląt.
    Można wejść na stronę masarnia-fizjoterapeutyczna i poczytać

    4 4 Cytuj
  • 17 paź 2016

    Ja polecam Szkołę rodzenia Pani Violi Stręk (na przeciwko LO, w tym budynku co diagnostyka), połowa zajęć to teoria, a połowa to ćwiczenia, np Pilates, aerobic, a co najlepsze jest to na kasę chorych więc bezpłatnie + bardzo fajna atmosfera:)

    6 7 Cytuj
  • 17 paź 2016

    ioanka a wiesz moze w ktore dni i w jakich godzinach sa zajecia u P.Wioli?

    2 4 Cytuj
  • 24 paź 2016
    wiki24 napisał/a:

    ioanka a wiesz moze w ktore dni i w jakich godzinach sa zajecia u P.Wioli?

    Za "moich czasów "czyli jakieś 3 lata temu we wtorki i czwartki w godz popołudniowych były zajęcia....

    1 3 Cytuj
  • 24 paź 2016
    wiki24 napisał/a:

    ioanka a wiesz moze w ktore dni i w jakich godzinach sa zajecia u P.Wioli?

    Już nie pamiętam (ale chyba faktycznie wtorki i czwartki godzina coś ok 12, pierwsze trzeba się tam zapisać, iść osobiście albo wyszukać w google numer i zadzwonić, nie chcę tu podawać kontaktów bo nie wiem, czy można.

    1 4 Cytuj
  • 24 paź 2016

    Dziekuje za info:)

    1 2 Cytuj
  • 13 lut 2018

    Drogie Panie, w Sieprawiu zbiera się grupa kobiet w ciąży w Twoje Studio Zdrowia.
    Zajęcia prowadzone są w grupie w piątki z fizjoterapeutką :)

    1 1 Cytuj

Odpowiedz