Forum » Myślenice

"Łaty" na odcinku dobosówki

  • 16 paź 2016

    Cześć :) Ktoś ogarnia skąd i po co wzięły się te małe łaty na drodze na długości calej dobosówki? Przecież tam droga byla bardzo dobra :O

    6 2 Cytuj
  • 16 paź 2016

    Powycinali jakieś prostokąty, nadlali więcej niż potrzeba zamiast na równo łaty są śliskie bardziej wyrzuca auto jadąc pod górę

    6 2 Cytuj
  • 16 paź 2016
    khal91 napisał/a:

    Cześć :) Ktoś ogarnia skąd i po co wzięły się te małe łaty na drodze na długości calej dobosówki? Przecież tam droga byla bardzo dobra :O

    Też się na tym zastanawiam . Jeżdżę tamtędy codziennie i nie było żadnych dziur, droga była bardzo dobra. Powycinali dziury , załatali i zepsuli drogę!!! Robili to na dodatek jak cały czas lało! Nadmiar kasy? Nudzi się komuś?

    7 1 Cytuj
  • 16 paź 2016

    Która droga to "dobosówka" ?

    5 2 Cytuj
  • Basia 16 paź 2016

    Myślenice-Dobczyce
    pod górę :-)

    5 Cytuj
  • 16 paź 2016

    większej głupoty nie widziałam na oczy. Po co psuć bardzo dobrą drogę. Jeszcze te dziury, których część została na noc nie zalana. Tragedia!!! Widziałam jak kierowca nagle zaczął hamować do zera przed dziurą, a z tyłu już nie wyhamował i puknęli się. Po co psuć, skoro droga moim zdaniem była jedna z najlepiej wykonanych w okolicy, i na prawdę ani pęknięcia asfaltu nie było w tych miejscach gdzie wycieli te kawałki.

    10 1 Cytuj
  • 25 paź 2016

    To jakiś żart? Tych łat jest coraz więcej, przecież ta droga była niedawno oddana i byla w naprawde dobrym stanie.. To są jaja...

    6 1 Cytuj
  • 25 paź 2016

    Impotencja Umysłowa Tego Który to Wymyślił jest Porażająca!

    8 Cytuj
  • 25 paź 2016

    Czy to jakaś tajna operacja że nikt nic nie wie?
    Może któryś z lokalnych mędrców coś wie i nas oświeci,

    6 1 Cytuj
  • 25 paź 2016

    Przecież to Polska, czemu Was to dziwi? Zamiast naprawiać drogi, robi się "remonty" ciągle w tych samych miejscach. Plan wykonany i wszyscy zadowoleni. Oprócz kierowców.
    Ja mam inny "kwiatek". Remont Berka Joselewicza w Myślenicach. Cała ulica jest zablokowana, a samochody jeżdżą po chodniku! Wczoraj idę sobie tym chodnikiem od Żeromskiego, a tu jedzie na mnie śliczna Audica. Nie kłóciłem się o to, kto ma pierwszeństwo. Grzecznie przepuściłem. Panie z wózkami i dzieci idące ze szkoły, czy przedszkola też były grzeczne i też przepuściły. Za to szarego Fiata 125p, cichutko pomrukującego za moimi plecami nie przepuściłem - musiał poczekać aż dojdę do końca chodnika i przejdę na drugą stronę.
    Oczywiście, żadnych oznaczeń, ani informacji o remoncie nie ma.

    4 2 Cytuj
  • 26 paź 2016

    To jest chore, jeżdżę tą trasą codziennie droga była równa, nowy asfalt był wykonany 2 lata temu teraz jedzie się jak po wybojach. Jaki jest sens robić 50cm pasek nowej nawierzchni o długości 100m? albo mikrołaty jak pola na szachownicy teraz powinni oznaczyć znakiem A-11 i dać ograniczenie do 40km/h

    Ciekawe kto odbierze teraz to partactwo na drodze?

    8 Cytuj
  • 27 paź 2016

    Odbierze odbierze, jak się dobrze do koperty włoży to każdy odbierze.

    2 Cytuj

Odpowiedz