Forum » Myślenice

Drzwi wewnetrzne gdzie kupic

• 11 lis 2016

Witam poszukuje drzwi wewnetrznych do cslego domu. Ma ktos opinie o myslenickich sprzedawcach? Chodzi mi glownie o: panel-pol, hajdas-home i sklep zlokalizowany na slowackiego kolo bp.
    Prosze o pomoc, chodzi mi glownie o terminowosc i jakosc montazu bo co do cen mam juz rozeznanie

• 12 lis 2016

Ja kupowałem w Myślenicach przy rondzie tam gdzie jest skład budowlany z kostką u Pana Flagi. Tylko sklep z drzwiami znajduje się na piętrze na tym składzie.

1 Cytuj
  • 12 lis 2016

Odradzam panel pol wiecej na priv

2 Cytuj
  • 15 lis

Sprawdź na projekcie czy nie masz czasem jakiś drzwi p.poż czy coś innego wstawione przez architekta. Jeśli nie to np. coś typu Herse będzie 10/10. Zwykłe wewnętrzne też wytrzymają ale też raczej pełne i koniecznie próg i uszczelka opadająca.
    Pamiętaj, że brama garażowa nie jest w 100% szczelna/ciepła.

1 1 Cytuj
  • 15 lis
    edaw napisał/a:

Witam poszukuje drzwi wewnetrznych do cslego domu. Ma ktos opinie o myslenickich sprzedawcach? Chodzi mi glownie o: panel-pol, hajdas-home i sklep zlokalizowany na slowackiego kolo bp.
    Prosze o pomoc, chodzi mi glownie o terminowosc i jakosc montazu bo co do cen mam juz rozeznanie

Osobiście mogę polecić Deltę i jest to szczera opinia klienta, który w zeszłym roku zakupił drzwi do całego domu łącznie z piwnicami (metalowe). Dobre ceny, miła i fachowa obsługa, Pan Bartek który montował (szef) zna się na swojej robocie i jest bardzo dokładny.

1 2 Cytuj

Odpowiedz