Forum » Myślenice

Drzwi wewnetrzne gdzie kupic

  • 11 lis 2016

    Witam poszukuje drzwi wewnetrznych do cslego domu. Ma ktos opinie o myslenickich sprzedawcach? Chodzi mi glownie o: panel-pol, hajdas-home i sklep zlokalizowany na slowackiego kolo bp.
    Prosze o pomoc, chodzi mi glownie o terminowosc i jakosc montazu bo co do cen mam juz rozeznanie

    Cytuj
  • 12 lis 2016

    Ja kupowałem w Myślenicach przy rondzie tam gdzie jest skład budowlany z kostką u Pana Flagi. Tylko sklep z drzwiami znajduje się na piętrze na tym składzie.

    1 1 Cytuj
  • 12 lis 2016

    Odradzam panel pol wiecej na priv

    2 Cytuj
  • 15 lis 2021

    Sprawdź na projekcie czy nie masz czasem jakiś drzwi p.poż czy coś innego wstawione przez architekta. Jeśli nie to np. coś typu Herse będzie 10/10. Zwykłe wewnętrzne też wytrzymają ale też raczej pełne i koniecznie próg i uszczelka opadająca.
    Pamiętaj, że brama garażowa nie jest w 100% szczelna/ciepła.

    1 1 Cytuj
  • 15 lis 2021
    edaw napisał/a:

    Witam poszukuje drzwi wewnetrznych do cslego domu. Ma ktos opinie o myslenickich sprzedawcach? Chodzi mi glownie o: panel-pol, hajdas-home i sklep zlokalizowany na slowackiego kolo bp.
    Prosze o pomoc, chodzi mi glownie o terminowosc i jakosc montazu bo co do cen mam juz rozeznanie

    Osobiście mogę polecić Deltę i jest to szczera opinia klienta, który w zeszłym roku zakupił drzwi do całego domu łącznie z piwnicami (metalowe). Dobre ceny, miła i fachowa obsługa, Pan Bartek który montował (szef) zna się na swojej robocie i jest bardzo dokładny.

    3 2 Cytuj
  • Tomek 7 sie 2022

    Wykopie stary temat. Kogo w Myślenicach polecacie do drzwi zewnętrznych?

    Cytuj
  • 7 sie 2022
    Draakainen napisał/a:

    Wykopie stary temat. Kogo w Myślenicach polecacie do drzwi zewnętrznych?

    Nie ważne kto ci je sprzeda, ważne kto wyprodukuje. Sprawdź najpierw oferty producentów i jak znajdziesz coś porządnego (wątpię, ale szczerze życzę) to dopiero wtedy zrób rundkę po handlarzach i porównaj ceny tychże wybranych drzwi (o ile dany punkt handlowy dystrybuuje takie).
    Ps szukając drzwi zwróć uwagę na zawiasy oraz progi, w szególności ich uszczelki

    5 Cytuj
  • 13 sie 2022

    Teraz ja ponawiam pytanie . gdzie w ogóle w okolicy Myślenic kupię drzwi wewnętrzne ?. W Krakowie to jest gdzie wybrać tylko znowu problem z transportem .

    Cytuj
  • baron nk klasa 13 sie 2022

    zapytaj na slowackiego za stacja bp lub tez w malym sklepie kolo ronda kazimierza wielkiego i sloneczna

    Cytuj
  • 13 sie 2022
    korwin napisał/a:

    Teraz ja ponawiam pytanie . gdzie w ogóle w okolicy Myślenic kupię drzwi wewnętrzne ?. W Krakowie to jest gdzie wybrać tylko znowu problem z transportem .

    Przecież jest dużo firm. Tylko na ul Słowackiego jest ich kilka. Przed pierwszym rondem po prawej stronie. Potem za rondem, zaraz za stacją BP, później tuż za drugim rondem po lewej stronie, tam gdzie kostki brukowej, trzeba po schodkach na górę iść. Prócz tego na Kazimierza Wielkiego tam gdzie hurtownia rowerowa (za stacją), jest też Delta nad zakopianką (nie wiem jak się ta ulica nazywa). Wszędzie dość spory wybór. Ja kupowałam w delcie.

    2 Cytuj

Odpowiedz