Forum » Myślenice

PROMET - OGRODZENIA - RZEMIEŚLNICZA - NIE POLECAM!!!

  • 13 lis 2016

    Witam,
    Stanowczo NIE POLECAM firmy PROMET na ulicy Rzemieślicznej w temaci ogrodzenia.
    Krótka historia:
    1.Firma z polecenia…ich sąsiada
    2.Przyjeżdża miły, acz młody chłopak, tablet, milion metrówek, przykładowe foty… pełna profeska!. Mówi, że zrobią, że jasne, że dzadzą radę we wrześniu, że wszystko super!
    NAJGORSZE: Po tej wizycie zrezygnowaliśmy z ekipy, która miała przyjść za dwa dni w sobotę… Stwierdziliśmy, że PROMET będzie… bardziej profesjonalny…
    3.Potem nic… Firma wypina się na klienta. Cisza. Nikt nie dzwoni z ofertą, wrzesień nadchodzi…
    4.Zaczynam wydzwaniać. Sympatyczny pan nie odbiera. Dzwonię do ojca (drugi numer na syldzie) dostaję zje… Że on nie ma czasu, że ma inne problemy, że to syn jest 100% kompetentny…
    5.W końcu odzwania... Umawiamy się na wysłanie oferty. Wysyła o 19:00 ostatniego dnia z głupotami… 10 metrów murka… 26 tys złotych! SMS z informację i przed północą dostaję ofertę trzymającą się kupy. Dobra, macham ręką na to co było… Może zdziwiam!
    6.Umawiamy się na omówienie oferty w najbliższą sobotę. Jest sympatycznie. Naprawdę dochodzę do wniosku, że dziwny byłem. Może przesadziłem. Trochę nie pokoi mnie, że Pan potwierdzając termin… robi to w głowie, patrząc na kalendarz i ucieka wzrokiem wstecz… Umawiamy się na wzór umowy.
    7. Przychodzi wzór umowy o czasie! Myślę sobie, no to jednak będzie OK. Nawet termin rozpoczęcia… podany za 6 dni! Czad!
    8. A potem wielkie… NIC!!! Próbuję się dodzwonić na 3 dni rozpoczęciem pracy aby podpisać umowę, a tu dostaję SMS: „WITAM JESTEM NA SPOTKANIU. NIE MOGĘ ODBREAĆ…”. Dodatkowo przychodzi SMS po nim: witam zadzwonię po 18 lub za poł godziny…
    9. Taki SMSy dostaję: 3.10, 4.10, 7.10, 12.10. Nigdy nikt nie odzwonił!
    10. Kolejny SMS to współwłaściciela… dowiedziałem się, że wszystko jest tak jak ma być i że generalnie to ze mnę jest coś nie tak.
    - ja się pytam czy to ukryta kamera?
    - gdzie tu jest poszanowanie klienta?
    - czemu ta firma nie ma ŻADNYCH opinii w necie?
    - czemu strona www tej firmy nie działa?
    http://fajneogrodzenie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=83&Itemid=53

    Konsultuje temat z prawnikiem celem odszkodowania za zerwanie kontaktu przez firmę / nie wywiązanie się z umowy ustnej potwierdzonej emailem.

    Proszę moderatora, aby nie usuwał wpisu. Na potwierdzenie tego co wyżej dysponuję nagraniami, SMSami i mailami.

    61 12 Cytuj
  • 14 lis 2016

    A czy może ktoś podać namiary na sprawdzoną firmę, która wykona ogrodzenie wokół domu za przystępną cenę (chodzi mi o kompleksową robotę - firma sama załatwia materiał, robi całe ogrodzenie od początku do końca)

    13 4 Cytuj
  • 14 lis 2016

    Powiem tak jak mnie życie nauczyło że nie ma czegoś takiego jak ''sprawdzone'' firmy. Przykład wyżej. Ktoś komuś polecił i lipa... a miało być fajnie i przyjemnie. KAŻDA firma popełnia błędy i jedni mają ich więcej a inne mnie... Może tak firma robi ogrodzenia bardzo dobrze ale kontakt z klientem już im wychodzi gorzej .

    17 4 Cytuj
  • 14 lis 2016

    firma marpol z Jawornika robia fajnie ceny ok u moich sasiadow robili i byli zadowoleni,a prometu nie polecam z wlasnego doswiadczenia ogrodzenie jest praktycznie do poprawy coz nasz blad ze zaplacilismy za to a wlasciciel sie nie odzywa,kontakt z firma beznadziejny szkoda slow omijac z daleka.

    7 11 Cytuj
  • 15 lis 2016

    Też zastanawiam się nad marpolem. Wówczas nie mieli terminów, a mi bardzo zależało do końca października...
    Jakbyś ktoś jeszcze znał kogoś sprawdzonego to dawajcie znać.

    5 8 Cytuj
  • 16 lis 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Powiem tak jak mnie życie nauczyło że nie ma czegoś takiego jak ''sprawdzone'' firmy. Przykład wyżej. Ktoś komuś polecił i lipa... a miało być fajnie i przyjemnie. KAŻDA firma popełnia błędy i jedni mają ich więcej a inne mnie... Może tak firma robi ogrodzenia bardzo dobrze ale kontakt z klientem już im wychodzi gorzej .

    He He :-) No może.
    Ja się nie przekonam, bo... nie udało się skontaktować :-D

    7 4 Cytuj
  • 31 gru 2016

    PRO-MET ciąg dalszy na starym roku...

    Wezwałem miłego Pana do zapłaty 0,5% od wartości inwestycji zgodnie z przesłanym wzorem umowy. Wprawdzie umowa nie została zawarta (bo jak skoro nikt telefonu nie odbierał!), jednak zgodnie z deklaracją słowną oraz również mailową data rozpoczęcia budowy została potwierdzona. Czy to w świetle obowiązujących przepisów nie jest co najmniej umową ustną?

    Oczywiści firm Promet odpisała iż uchyla się od zapłaty bowiem umowa nie została zawarta i cytując: "...byłem w pełni uprawniony do wstrzymania kontaktu z panem..." . Pięknie bo tym samym przyznajemy się do wstrzymania kontaktu...

    Najlepsze jest to: "Kategorycznie zaprzeczam, abym wyraził zgodę na realizację zamówienia na Pańską rzecz". Ciekawe jak to się ma do maila otrzymanego 29.10.16 / 12:08:
    "Witam
    W załączniku przesyłam wzór umowy,poprawioną wycenę.
    Termin rozpoczęcia 5-6 października."

    Faktycznie nie ma tu nic o woli rozpoczęcia prac :-P.

    No nic temat tak szybko się nie skończy. Ja nie odpuszczę. Hasło PRO-MET nie będzie w już w internecie anonimowe!
    Nie znoszę arogancji i puszczania klienta kantem. Tak to w Polsce wygląda, że majstry się śmieją, a klienci zostają na lodzie. STOP!!!!

    Jakby ktoś chciał się "podłączyć" zbiorowo i również miał problemy z wykonanym ogrodzeniem wykonanym lub nie zaczętym przez PRO-MET to zapraszam do kontaktu.

    12 4 Cytuj
  • Pablo 31 gru 2016

    Faktycznie lipa z tą firmą...

    Kukam w Internet na ich stronę to połowy rzeczy nie ma. Na stronie nie ma fotek oferowanego asortymentu. Linki do zdjęć nie działają.

    Do tego nic nie pisze o ogrodzeniach.... bo po kliknięciu na odnośnik strona jest przekierowana na adres: http://fajneogrodzenie.pl/ i od razu zablokowana !

    Jest też link do zakupu ich produktów przez Aldrogo i... nic tam na tej stronie (użytkownika Allegro) nie ma...

    Nie dało Ci to nic do myślenia....?

    8 1 Cytuj
  • 1 sty 2017

    Życie...
    Niestety zależało mi na czasie.
    Rozmawiałem z wieloma wykonawcami. Niestety najwięksi gracze mają terminy rok na przód.

    Z pozostałych wierz lub nie... Pan z Pro-Metu był naprawdę profesjonalny.

    Nie jestem złośliwy, żeby tylko ktoś po ludzku zadzwonił i powiedział no niestety, nie zrobimy przykro nam wyszło to i tamto. A nie d... do klienta! Zero odpowiedzi, zwodzenie przez dwa miesiące! i jeszcze tatuś będzie mnie opieprzał zamiast synkowi wlać na tyłek i nauczyć prowadzenia biznesu.

    10 1 Cytuj
  • 2 sty 2017

    Marro moim zdaniem 0,5 % to za mało żeby kogoś nauczyło. Powinno być 10% i wtedy podchodzili by do sprawy profesjonalnie. Nie ukrywam że sam prowadzę firmę ale czegoś takiego nie odwalam jak promet . W praktyce różnie jest ale wszystko można załatwić z głową. Ja mam odwrotną sprawę jak ty i ciągnie się już rok. Też nie odpuszczam i sprawa w toku .. W tym nowym roku życzę każdemu jak naj mniej takich nieprzyjemnych spraw. Pozdrawiam .

    7 2 Cytuj
  • 15 lut 2017

    Brak reakcji/zapłaty ze strony szacownej firmy PROMET.
    Czas sprawę pchnąć na inne tory egzekucji.

    Pamiętajcie dwa razy się zastanówcie!

    2 6 Cytuj
  • 1 mar 2017

    Ważna informacja firma Promet z dniem dzisiejszym ogłosiła upadłość .

    8 10 Cytuj
  • 16 kwi 2017

    Marro czy ktoś już ci zrobił ogrodzenie??

    4 2 Cytuj
  • 12 maj 2017

    Ja z kolei zawsze jak ktos bierze zaliczke juz na starcie to tylko oznaka ze nie ma na tyle kapitału by to zrobic z kolei nie ma kapitału to ch*j nie firma

    4 10 Cytuj
  • Pablo 13 maj 2017
    Przemysław Jasek Realizacje napisał/a:

    Ja z kolei zawsze jak ktos bierze zaliczke juz na starcie to tylko oznaka ze nie ma na tyle kapitału by to zrobic z kolei nie ma kapitału to ch*j nie firma

    Głupoty Waść pleciesz....

    W dzisiejszych czasach nie tylko firmy są nierzetelne, więcej niż by się zdawać mogło jest nieuczciwych ludzi, którzy zamawiają usługę. I problem w tym, że w ogóle nie poczuwają się do odpowiedzialności i ani im w głowie spłata należności...

    W przypadku dużych inwestycji - powiedzmy od 10 000,00 w górę dla mnie to nic dziwnego, że firmy biorą zaliczkę. Zwłaszcza jak usługa wykonywana jest bez pisemnego dokumentu podpisanego z obu stron.

    Powyższe to niestety wina naszego Państwa, które pozwala na takie nieuczciwe działanie. I mam nadzieję, że w końcu się to zmieni, a ludzie zaczną się w końcu wzajemnie szanować. Życzę tego Wam i sobie. ;-)

    13 1 Cytuj
  • 21 maj 2018

    A właśnie nie! Święta prawda. W życiu! Nie dam żadnej zaliczki ekipie nigdy więcej. Jak nie mają kasy niech biorą kredyt a jak nie to niech za robotę się nie biorą!
    Kasa na końcu po skończonej pracy - wykonanej porządnie!

    Ogrodzenie... do dzisiaj nie skończone. TEMAT RZEKA!
    Kolejna ekipa... to był kompletny KANAŁ! Już niedługo szczegóły. Czekam na finał sprawy.

    A co do PROMETu (tytułowego) to już historia... nie pozostał kamień na kamieniu nawet...

    2 12 Cytuj
  • 30 maj 2018
    marro napisał/a:

    A właśnie nie! Święta prawda. W życiu! Nie dam żadnej zaliczki ekipie nigdy więcej. Jak nie mają kasy niech biorą kredyt a jak nie to niech za robotę się nie biorą!
    Kasa na końcu po skończonej pracy - wykonanej porządnie!

    Ogrodzenie... do dzisiaj nie skończone. TEMAT RZEKA!
    Kolejna ekipa... to był kompletny KANAŁ! Już niedługo szczegóły. Czekam na finał sprawy.

    A co do PROMETu (tytułowego) to już historia... nie pozostał kamień na kamieniu nawet...

    Tak biorą kredyty żeby taki pacan jak Ty im nie wypłacił bo coś mu nie pasuje .przyczepi się do drobnego szczegółu ,żeby tylko nie zapłacić . Wielu jest takich A Ty pewno jednym z nich.

    12 2 Cytuj

Odpowiedz