Forum » Myślenice

Rekuperator

  • 20 lis 2016

    witam czy ktoś ma moze u siebie w domu zamontowany rekuperator ? jesli tak to chciałabym zasięgnąć jakiś opinii na ten temat? czy warto?

    1 Cytuj
  • 20 lis 2016

    Witam my mamy świetna rzecz,powietrze w domu świeże cały czas nie ma potrzeby otwierania okien.byłam przeciwna zakupowi męża a teraz jak czasem go wyłączy to od razu czuć różnicę oczywiście na gorsze.polecam

    3 2 Cytuj
  • 21 lis 2016

    dziekuje za odpowiedż , a czy mozesz mi powiedzieć kto zakładał tą rekuperację - czy mozesz polecić jakąś firmę?

    1 Cytuj
  • 21 lis 2016

    Akurat w naszym przypadku mąż sam zakładał

    1 1 Cytuj
  • 21 lis 2016

    witam a czy można wiedzieć jaki był powód montażu i czy można prosić panią o kontakt i czy można by było obejrzeć jak działa z góry bardzo dziękuje

    1 Cytuj
  • 21 lis 2016

    Z tego co pamiętam mąż kupił go z Holandii nie przez firmy działające w Polsce tylko prywatnie. poprostu bylo taniej. O kontakt i obejrzenie muszę zapytać męża bo on się zajmuje jego obsługa

    1 Cytuj
  • 22 lis 2016

    ok czekam na jakąś wiadomość bo my właśnie się przymierzamy do zainstalowania i chcemy zaczerpnąć opinii od kogoś kto to ma

    Cytuj
  • 22 lis 2016

    a mąż chciał posłuchać jak urządzenie pracuje bo mamy zamiar montować na klatce schodowej i czy będzie bardzo słychać i jak często wymieniać filtry

    Cytuj
  • 22 lis 2016

    Witam szczerze mówiąc zapomniałam zapytać męża wróci to zapytam.w zależności od sily nawiewu na 1 delikatnie huczy na trójce dość głośno ale włączamy na 3tylko czasem w celu usunięcia brzydkiego zapachu lub jak coś się kurzy.na 1 ten dźwięk jest delikatny najwięcej słychać tam gdzie sa wyloty u nas łazienki sypialnia pokój dziecka ale nocą nawet milo przy tym zasypiać

    Cytuj
  • 26 lis 2016

    witam chciałam jeszcze zapytać o ile wzrosły rachunki za prąd miesięcznie lub w skali roku

    Cytuj
  • 26 lis 2016

    Niestety nie mogę odpowiedzieć ponieważ zamontowaliśmy go w nowym domu i od razu się wprowadziliśmy aczkolwiek rachunki za prąd mamy porównywalne do innych znajomych co nie maja rekuperatora.

    2 Cytuj
  • 26 lis 2016

    a jaki mają państwo metraż domu my mamy około 120 m jedna kondygnacja

    Cytuj
  • 27 lis 2016

    na 1 biegu powinno być cicho prawie nie słyszalnie jeśli tak nie jest to nalezy wyregulować i ewentualnie wyciszyś za pomoca przepustnic jesli sa zamontowane badz gabek akustycznych . 3 bieg zrozumiale ze mozna go slyszec choc zdaza sie ze jest cicho.
    cena za rok użytkowania pradu zehdner 350 70zł(w zalezności na jakim biegu chodzi im nizszy tym mniejsze rachunkinp. nie ma nas w domu dziala tryb away 15% wydolnosci reku) dotego dochodza filtry 4 /5 razy w roku koszt ok 16 zl za m kw. i mamy okolo 15 filtrow wiec 3 lata z glowy na filtry w cenie 16zl

    pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 lis 2016

    witam a można by było zobaczyć jak to państwo mają zrobione

    Cytuj

Odpowiedz