Forum » Myślenice

NIE BEDZIE SYLWESTRA NA RYNKU!!!

  • mysleniczaninzdziada 8 gru 2016

    Dzisiaj przeczytałem w Gazecie Myślenickiej ze pierwszy raz od ... według mnie 20 lat bo tego tygodnik nie podaje nie bedzie na rynku pokazu sztucznych ogni. Jest mi przykro bo to była regionalna tradycja naszegp miasta dla mnie niezrozumiała decyzja nowego dyrektora mokis. Przeciez sztuczne ognie ogladal kazdy mieszkaniec i bylo to ogolnodostepne a nie kazdy ma ochote witac nowy rok przed monitorem kina

    sami zobaczcie

    http://www.gazeta.myslenice.pl/serwis/archiwum/2016/43/Sylwestrowa-noc-w-Kinie-MUZA.html

    24 21 Cytuj
  • 8 gru 2016
    mysleniczaninzdziada napisał/a:

    Dzisiaj przeczytałem w Gazecie Myślenickiej ze pierwszy raz od ... według mnie 20 lat bo tego tygodnik nie podaje nie bedzie na rynku pokazu sztucznych ogni.

    Dziecinada!
    Nareszcie ktoś zmądrzał.......
    W Nowy Rok pokaz sztucznych ogni, w WOŚP pokaz sztucznych ogni, może jeszcze w "sześciu króli" byś dziadzie zechciał?

    23 42 Cytuj
  • Andrzej 8 gru 2016

    Na "sześciu ani trzech króli" to nie, ale na 10 kwietnia, czemu nie.

    24 16 Cytuj
  • 10 gru 2016

    Każdego 10-tego :-) !!! tzw. imprezka cykliczna :-D

    19 7 Cytuj
  • 12 gru 2016

    uff wszystkie psy klaskają uszami z radości :D

    6 10 Cytuj
  • M G 12 gru 2016

    Gołębie i wszelkie okoliczne ptactwo też odetchnęły z ulgą... ;-)
    A MOKiS już po cichu liczy straty i zniszczenia jakie zostaną poczynione przez tłumy podpitych imprezowiczów...

    11 6 Cytuj
  • 12 gru 2016

    Trzeba go jeszcze wybrać do Sejmiku Małopolskiego to wtedy by mieszał.

    8 6 Cytuj
  • 12 gru 2016

    Aż strach będzie wejść na salę kinową. Pewnie znajdą się tam sympatycy alkoholu i nie tylko, więc spodziewam się krzyków i bójek, kilku wniesionych szklanych butelek.

    Mam nadzieję, że przynajmniej odbędzie się jakaś selekcja i osoby pod wpływem alkoholu nie będą mogły wejść.

    10 6 Cytuj
  • 12 gru 2016

    a ja mam nadzieję że frekwencja będzie żadna, współczuje nowemu zastępcy dyrektora mokisu który wymyślił to rozwiązanie, jeśli nie wypali cała wina spadnie na niego : ).
    LUDZIE POKAŻCIE ŻE NIE JESTEŚCIE MARIONETKAMI NIE IDŹCIE DO KINA W SYLWESTRA MACIE NA TO CAŁY ROK !!!

    33 7 Cytuj
  • Grześ 13 gru 2016
    seba napisał/a:

    a ja mam nadzieję że frekwencja będzie żadna, współczuje nowemu zastępcy dyrektora mokisu który wymyślił to rozwiązanie, jeśli nie wypali cała wina spadnie na niego : ).
    LUDZIE POKAŻCIE ŻE NIE JESTEŚCIE MARIONETKAMI NIE IDŹCIE DO KINA W SYLWESTRA MACIE NA TO CAŁY ROK !!!

    Chyba nikt normalny Sylwka spędzać nie będzie w kinie

    19 2 Cytuj
  • 13 gru 2016

    Moje marzenie się spełni. Koniec huku, unoszącego się odoru szampana, pijanej i rozwrzeszczanej młodzieży. Na Rynku było po prostu niebezpiecznie.

    14 22 Cytuj
  • Pablo 29 gru 2016

    Ja tam w to nie wierzę, że nie będzie Sylwestra w rynku...

    Jak znam ludzi z tej mieściny to i tak przyjdą na rynek. A i pewnie każdy weźmie coś "na rozgrzewkę" i... do postrzelania. Jak władze nie zorganizują, to sami sobie pewnie z tym poradzimy. I.. może to i dobrze ? ;-)

    P.S. Z drugiej strony, to przecież Sylwester będzie wszędzie, zatem czemuż by go miało zabraknąć w myślenickim rynku...??? ;-D

    19 2 Cytuj
  • 30 gru 2016

    A mnie kolega Sylwester powiedział, że będzie w sobotę w Rynku.

    15 3 Cytuj
  • Pablo 30 gru 2016
    pan Kracy napisał/a:

    A mnie kolega Sylwester powiedział, że będzie w sobotę w Rynku.

    Mówiłem, że Sylwester będzie wszędzie... ;-)

    8 Cytuj
  • Pablo 1 sty 2017

    No i co?
    Napisze ktoś czy był...?
    Ja byłem sprawdzić czy też będzie - w zupełnie innym miejscu...

    P.S. Tam gdzie ja byłem, to on oczywiście też był... ;-)

    5 Cytuj
  • 1 sty 2017

    Na rynku było sporo ludu, Sylwester też był:
    zdjecie

    1 6 Cytuj
  • 1 sty 2017

    Był ktoś w kinie? Dużo ludzi było?

    11 Cytuj
  • 1 sty 2017

    i jak Sylwester w kinie? Zmieścili się wszyscy? Dużo ludzi odeszło z "kwitkiem" ?

    17 2 Cytuj
  • 2 sty 2017

    Ja sądzę że jeszcze miejsca były. ..... czekam na relacje z "mega " imprezy kinowej !!!! :-)

    12 2 Cytuj
  • 2 sty 2017

    ponoć miała być impreza roku ale zepsuł ją bulterier Kaczyńskiego Kurski zapraszając Zenka do Zakopanego.
    https://www.youtube.com/watch?v=PbYZ8gKxFmI

    3 6 Cytuj
  • 3 sty 2017

    I prawda jest t aka Zenon wzbudził w ludziach zef dobrej zabaw y ... nie moj gatunek ale kazdy jak trochę sie narabie zna tekst i bawi się najlepiej przy disco hyhy to chyba nie kontrolowane ;)

    6 Cytuj

Odpowiedz