Forum » Myślenice

MYŚLENICE RYNEK -sprzeciw wobec powrotu dyktatury i PRLu w rocznicę stanu wojennego

  • 13 gru 2016

    Ludzie są otumanieni przez media obierają jeden z dwuch "modnych" kierunkow pis _kod i pielęgnują w sobie te prawdy które dane zgrupowanie wałkuje ... szkoda pisać Ludzie zamiast się rozwijać cofają się zezwierzęcenie obrzydliwe... :(

    Cytuj
  • 13 gru 2016

    I jak tam na Rynku, byli starzy SBcy?

    Beka z KOD...

    Cytuj
  • 13 gru 2016

    co jak co ale propagande sbole zawsze mieli dobrą ,dalej w tym sa niezli.

    Cytuj
  • 14 gru 2016

    Zebranie zwolenników KOD na Rynku i wygłaszanie antyrządowych haseł było niestosowne. Ludzie, to był 13 grudnia. Średnia wieku wykazywała, że dla zgromadzonych osób wprowadzenie stanu wojennego było czymś więcej niż brakiem Teleranka.

    Cytuj
  • 14 gru 2016

    Za pozno zobaczylem ten poscik, bo troche wylaczylem sie z neta. Obserwujmy dalej dzialania tej niebezpiecznej partii.

    Cytuj
  • 14 gru 2016

    Kodziarze to na prawdę jakaś ciemna masa. W dzień upamiętnienia ofiar stanu wojennego wprowadzonego przez zbrodniarza Jaruzelskiego idą ramię w ramie z UBkami którzy ten stan wojenny przeprowadzali. To tak jak by niemieccy kombatanci demonstrowali w Auschwitz.
    Kodziarz to naprawdę jakiś odklejony stan umysłu. Wy biedaki macie bardzo zryte mózgi.

    Kijowski mówi:
    "Dziś nasza władza, tak jak 35 lat temu atakuje nas. Odbiera nam nasze wolności - mówił do zgromadzonych na demonstracji KOD lider tej organizacji Mateusz Kijowski. I dodał, że trzeba być razem... (z ubekami)- Z tymi, którzy bronili nas i chronili, a dziś chce się ich pozbawić emerytur. Ze wszystkimi musimy być razem - stwierdził".

    Co można myśleć o ludziach z KOD skoro otaczają się UBekami którzy mówią że stan wojenny to było wydarzanie kulturalne?
    Co można powiedzieć o ludziach z KOD którzy sympatyzują i podpierają się takimi autorytetami jak ta pani która mówi do kamery:

    – Ja w stanie wojennym nie zrobiłam nic zbrodniczego – mówiła.

    – Około 100 osób straciło życie – odpowiada dziennikarz TVP.

    – A dzisiaj ile dzieci traci życie. Przez to, że te 500 + dają? Rodzą te dzieci i o ścianę rozbijają – zakończyła rozmowę kobieta.

    http://niezalezna.pl/90699-lekarza-brednie-sympatyczki-esbekow-i-kod-rodza-te-dzieci-i-o-sciane-rozbijaja?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+niezalezna+%28niezalezna.pl%29

    Biedni ludzie.

    Cytuj
  • 14 gru 2016

    Bo kod to stan umysłu...

    Cytuj
  • ania 14 gru 2016

    żenujące. Dopiero teraz zdaję sobie sprawę -choć pewnie we własnym wymiarze,-jak wielkie koryto im odebrano, skoro są w stanie robić takie szopki.
    Kodowcy dostają comiesięczne wynagrodzenie za organizację tych przedstawień od każdego pracującego Polaka. To tak jak ja bym sobie zatrudniła pracownika, płaciła mu a on wśród moich pracowników prowadził agitację na rzecz ruchu, który miałby doprowadzić do zamknięcia naszej firmy.
    Oni mają w sejmie siedzieć, dobre prawo uchwalać a nie lansować się ze świecami na rynkach Myślenickich, Skawińskich, Pcimkowych!!!
    Taka walka to była dobra 30 lat temu a nie teraz. WSTYD!
    Zamiast swoje sprawy w kraju załatwiać, po Brukseli ganiają i skarżą a w kraju nie ma sie kto sprawą zająć bo ze świeczuszkami na rynkach stoją.
    Do roboty DARMOZJADY!!!!
    I jeszcze jedno. Polska to bogaty kraj. Państwo dostaje prawie 70% tego co zarabiamy, w Anglii 10%.
    Anglików stać a nas nie? Pieniądze na 500+ były zawsze, tylko pobierali je wybrańcy w różnych formach. Teraz wybrańcom zabrali i biedni w mróz, ze świeczkami po Myślenickim rynku chodzą i protestują.
    WSTYD

    Cytuj
  • 14 gru 2016

    Bredzicie tu sobie o SBkach, jakiś wrogach, korycie itd. Przypomina mi to wczorajszy wywiad Piaseckiego z Beatą Kempą o marszu KOD. Kobieta tak jak wy tutaj bez konkretów mówi o "wczorajszych oprawcach" nawołujących do wypowiedzenia posłuszeństwa państwu polskiemu. Jak Piasecki zapytał o konkretne nazwiska oprawców to nie potrafiła powiedzieć. Linka wklejam poniżej.

    Ale nie tylko z Kempą jest tak, tak jest z całym PISem, tak jest z Wami, na logiczne argumenty odpowiadacie: bo PO kradło, bo układ, bo SBki, bo trzeba bić komunę, bo EU to Soros. Brak sensownych odpowiedzi.

    W większosci mianowani przez PIS: rząd, budżetówka to "Misiewicze" mierni ale wierni, bez doświadczenia, bez umiejętności podejmujący bezsensowne decyzje, tworzący kiepskie rozwiązania czy to prawne czy to ustawowe czy jakieś inne. Tacy właśnie Misiewicze, Macierewicze, Waszczykowscy są punktowani bezlitośnie przez opozycję za te ich działania dlatego przeciwko nim rząd prowadzi propagandę m.in. za pomocą TVPis wyzywając od SBków i komuchów.

    Możecie się tutaj zgadzać na bylejakość rządzących bo być może pasuje wam 500+, bo być może PIS dał członkom rodziny pracę ale obowiązkiem opozycji jest nazywać rzeczy po imieniu i protestować jeśli coś narusza standardy bo jest to dobre dla Polaków i Polski nawet jak się Wam tak nie wydaje.

    ------------------------------------
    Pani minister, ale proszę wytłumaczyć naszym słuchaczom dlaczego PiS dzisiaj forsuje rozwiązania, które przed czterema laty mówiły, że są antydemokratyczne, to są standardy białoruskie?
    Jeśli pan pozwoli, ale czy pan nie widzi panie redaktorze, czy pan nie widzi, co się w tej chwili dzieje? Czy pan nie widzi, że byli oprawcy nawołują do tego żeby wypowiedzieć posłuszeństwo państwu? Czy pan nie widzi, że za nimi, jak dzieci we mgle idą ci, którzy obrazili się na polskie społeczeństwo, że nie zostali wybrani? Czy pan nie widzi, że ta spirala agresji się niebywale nakręca?
    Ale kiedy pani mówi o byłych oprawcach to o kim pani mówi?
    Poprzez tych, którzy, jeszcze raz powtórzę, wtedy pochwalali stan wojenny. Którzy uważali, że to był…
    Pani minister, ale pani powiedziała byli oprawcy…
    …którzy uważali, że to był czas bardzo kulturalny, że były sobie jakieś tam sobie ścieżki zdrowia, wie pan to jest taki skandal i stanie ramię w ramię, podpisywanie jakiś dokumentów, które mają nawoływać do nie wiem, co najmniej przewrotów, no jest czymś niesamowitym.
    No dobrze, którzy byli oprawcy nawołują.
    Albo buntują się przeciwko rozwiązaniom najważniejszym, czyli rozwiązaniom, które już dawno powinny stać się w państwie polskim, może mi pan nie przerywać, bardzo proszę.

    http://www.radiozet.pl/Radio/Programy/Gosc-Radia-ZET/Artykuly/Gosc-Radia-ZET.-Beata-Kempa-u-Konrada-Piaseckiego.-13.12.2016-r.-00033698
    ------------------------------------

    Cytuj
  • 14 gru 2016

    A moze troche mniej oglądania Wiadomości nienawiści serwowanych przez jedną partie? A wiecej trzezwego umyslu? Nawet anula, stała forumowiczka. Koniec swiata, Polska w kolesiostwo najbardziej bogata. Zobaczymy do czego zaprowadzi Polaków brak samodzielnego myślenia.
    Niestety zeby załapać do jakich niebezpieczenstw prowadza posuniecia rzadzacej partii trzeba posiadac minimum wiedzy prawniczej, ekonomicznej, historycznej i politycznej. A kto dzis ma na to czas w tym zabieganym swiecie.

    Cytuj
  • 14 gru 2016

    Buahahah i jak zwykle cyrk zrobili na rynku w Myślenicach :D w sumie to tam tylko kilka rodzin przyszło :D średnia wieku, a jakże- 80 lat :D Co za kabaret, tak się śmiałem z tej szopki że nie byłem w stanie utrzymać telefonu w rękach żeby zdjęcie zrobić :D hahahahahahahahahaha

    Cytuj
  • ania 14 gru 2016

    Polacy już tak mają, bez planu, bez pomysłu, bez przemyślenia konswkwencji z szabelką na każdego, kto ma inne zdanie. Może i mnie poniosło ale zapierdzielam jak dziki wół żyje od kilku lat bez odpoczynku,płace podatki i szlag mnie trafią, że patalachy świetnie się bawią za "moje" zalujac dzieciakom 5 stowek, sklocajac rodziny,przyjaciół. Nie życzę sobie nerwowej atmosfery, wolała bym żeby ktoś na rynku zaśpiewał Kolendy. I zdania nie zmienię czy to będzie PiS czy po czy jeszcze inna opcja. Dla mnie to zwyczajnie nieodpowidzialna gowniarzeria.

    Cytuj
  • 15 gru 2016

    Szanowni Kodziarze. PIS zwyciężyło w wyborach demokratycznych - oczywiście ku mojemu zadowoleniu - i z tym musicie się pogodzić. To jest jedyna partia, która dba o to, żeby POLSKA była suwerennym krajem tak pod względem politycznym jak i gospodarczym. Gdyby przy władzy została PO, to w niedługim czasie zostalibyśmy wasalem Niemiec, którzy rządzą całą tą chorą strukturą, jaką jest Unia Europejska niszcząc przy tym całą Europę poprzez podejmowane decyzje. Jeżeli wydaje wam się, że nie ma w Polsce demokracji, to proponuje powtórzyć sobie wiedzę szkolną z przedmiotu "wiedza i społeczeństwo". Poza tym, jeżeli ktoś ma problem z przystosowaniem się do nowej władzy, to proponuję, żeby sobie stąd wyjechał, np. do Niemiec.

    Cytuj
  • 15 gru 2016

    c.d. Co do wyjazdu do Niemiec, to możecie zorganizować sobie WYMARSZ. Ale pamiętajcie o zabraniu prowiantu na drogę bo możecie nie dojść.

    Cytuj
  • 15 gru 2016

    Szanowna ZDZIWIONA
    Skup się raczej na na miesięcznicach a nie dawaj swoich nawiedzonych rad ludziom którzy wiedzą jak funkcjonuje demokracja, jaka jest rola rządzących i opozycji.

    Twoi ulubieńcy polityczni PIS mieli dwie kadencje jako opozycja, całe dwie kadencje by spisać sposoby na poprawę tego co źle funkcjonowało, Beata Szydło pokazywała niebieskie teczki przed wyborami. Tymczasem obecny rząd pokazał że ani nie ma sensownych kadr do rządzenia ani też umiejętności generowania dobrych ustaw. Patologie poprzednich rządów zastępuje nowymi swoimi patologiami.

    Rady mówiące by ktoś wyjechał z Polski (w PRLu też zachęcano do tego) są conajmniej nie na miejscu. Wiem że marzy się wam totalitaryzm i brak głosów krytyki. Ale tak się nie stanie. Czas szybko mija, PISowska opcja przeminie a w miejscu w którym stoi KOD będą stały PISiaki.

    Cytuj
  • 17 gru 2016

    No i jakie macie Szanowni Forumowicze prognozy dla obecnie nam panujących w świetle aktualnych wydarzeń?

    Cytuj
  • 17 gru 2016

    a jakie mają być,za tą awanture PISowi poparcie tylko wzrośnie
    taka awantura i to przed świetami....,dla mnie budzet moga zatwierdzac i w sali teatralnej,nie ma dla mnie znaczenia,czy to sala kolumnowa czy parlamentara,zablokowały matoły mównice to jakies wyjście musiało sie znaleść

    Cytuj
  • 17 gru 2016

    Jestem przerażona ...... opozycja to hołota , kaczor słaby strateg a ludzie co wyszli na ulice pod sejm banda marionetek .

    Cytuj
  • 18 gru 2016

    anela02 - proszę ... o jakąkolwiek meteorytykę. Wiem, że łatwo wszystkich opluwać, ale może naucz się szukać w ludziach tej dobrej a nie złej strony.

    Pisząc o "...hołocie, słabych strategach i bandzie marionetek..." może napisz jakie widzisz wyjście z zaistniałej sytuacji? Chętnie się również dowiem, jakimi wartościami w życiu się kierujesz lub kto jest /i dlaczego/ Twoim autorytetem ?

    Cytuj
  • 18 gru 2016

    Kaczyński : Facet o którym mówią wybitny polityk ..... może nie znam się ,jednak widząc że kraj coraz bardziej się dzieli wraz z swoją "ekipą" odrzuca ustawę kukizowców , nie umiejętnie załatwia sprawę z tym całym trybunałem, w dobie tych śmiesznych manifestacji wzrastającej agresji opozycyjnej wychodzi z ograniczeniami medialnymi w sejmie (daje kolejny argument do darcia gęby i manipulacji względem cywilów przez opozycję Kod bo przecież demokracja jest zagrożona i tak poprzednia władza stawia kolejny krok by wrócić na cieplutkie stołeczki z których manna leje się z nieba . A kodowcy ? No cóż setki filmików z wypowiedziami cywili wyłażących na ulice świadczą o kompletnej nie wiedzy po co są- polecam youtube tzw ciemna masa prowadzona przez złodziei ,zresztą zadaj pytanie odnośnie sytuacji w Polsce i o partie rządzącą nie raz starając sie rozmawiać ręce mi opadają a zagorzali pisowcy w drugą stronę i ta ich irytująca podejrzana relacja z mafiozo rydzykiem. Co stacja inna retoryka w zależności kto co częściej puszcza zaczyna wpadać w ten cyrk nie mając świadomości że angażując sie w polityczne rozgrywki gdzie tak naprawdę chodzi tylko o stołki zostaje otłumaniony i niczym marionetka skanduje "wolność,równość demokracja" lub inne...farmazony gdzie tak naprawdę to matrix . W zależności od tego do jakiej partii się należy nie potrafi się obiektywnie patrzeć na sytuację trafiają tylko argumenty te co pasują do obranego już kierunku a jak nie to zdrajcy ! To jest cała polityka ,cyrk gdzie zwykły Kowalski jest tylko Kowalskim a polaczek wiadomo lubi głośno popyskować nie ważne czy słusznie czy nie bo jest akcja się dzieje... no jest jeszcze ta druga grupa wyżej która Kowalskiego pod czołg by wrzuciła byle by hajs się zgadzał . Ostatnie dwa dni pokazały dobitnie jak nieudolny jest pis mieli szansę jak już mleko się rozlało pokazać umiejętności polityczne a tu nic nawet Duda dał dupy pisemne oświadczenie... poległ, a opozycja i armia marionetek w nocy.... oglądałam na żywo do 01.00 to było żenujące.
    A tu masz dobrą politykę. http://pikio.pl/orban-zaskoczyl-europe-szokujaca-gigantyczna-obnizka-podatkow/

    Cytuj
  • 18 gru 2016

    " Poza posiedzeniem Sejmu sala posiedzeń Sejmu pozostaje zamknięta. Wstęp na salę posiedzeń Sejmu przysługuje pracownikom Kancelarii Sejmu w celu wykonywania obowiązków służbowych. W obecności uprawnionego pracownika Kancelarii Sejmu wstęp na salę posiedzeń Sejmu przysługuje także osobom, o którym mowa w art. 43 pkt. 4, jeżeli jest to niezbędne do realizacji powierzonych im zadań.

    opozycja więc przebywa nielegalnie na sali obrad okupując ją przez ostatnie 3dni

    Cytuj
  • 26 gru 2016

    Partia rządząca nie wydrukowała wyroku od ilu dni... !!!

    Czara goryczy się przelała! Najgorsze, że to nic nie da... PIS będzie pewnie rządził dwie kadencje, bo te głupie ludzie za 500+ sprzedadzą własną matkę.

    Zresztą jak tak pytam po ludziach... po prostu naród tęksni za PRLem... i komuną, kiedy każdy miał tyle samo i ... KRADŁ TYLE SAMO!!!

    Bo prawda jest taka, że kradli wszyscy od DYREKTORÓW, przez operatorów maszyn na sprzątaczkach kończywszy. A teraz Ci sami mówią, że PO i SLD nakradło, bo im żal....d...ściska, że nie mogą dalej kraść!

    sorki, ale po prostu taka prawda...

    Cytuj

Odpowiedz