Forum » Myślenice

Laboratorium w Myslenicach- gdzie robic badania?

  • 6 sty 2017

    Witam.
    Mam pytanie, jak temacie. A glównie chodzi mi o DIAGNOSTYKE. Czy uwaźacie, źe wyniki sa wiarygodne? Gdzie robia badania najdokladniej?

    3 1 Cytuj
  • 8 sty 2017

    Niewiem czy najdokladniej ale najszybciej przy szpitalu.Wyniki z morfologii czy moczu czesto sa w ten sam dzien( na mocz kilka razy czekalam ok 2h)-bynajmniej jesli robisz prywatnie.

    3 Cytuj
  • 8 sty 2017

    Podpinajac sie pod temat - gdzie robia dokladne badania na borelioze? Moze byc tez Krakow. Z gory dzieki.

    Cytuj
  • 8 sty 2017

    kiedys pediatra po dostarczeniu wynikow z diagnostyki kazal mi je powtorzyc w innej placowce, i byly zbilizone do siebie.
    Najbardziej ufam szpitalnym i analizie na Slowackiego. Ostatnio pani w godzine podala nam wyniki morf, crp i moczu bo potrzebowalam pilnie.

    4 2 Cytuj
  • 8 sty 2017

    Osobiście jestem bardzo zadowolony z Diagnostyki. Wyniki mogę sprawdzić online po kilku godzinach od badania. Ważne jest dla mnie również to, że mam dostęp do wyników archiwalnych.

    3 1 Cytuj
  • Andrzej 9 sty 2017
    wiki24 napisał/a:

    Niewiem czy najdokladniej ale najszybciej przy szpitalu.Wyniki z morfologii czy moczu czesto sa w ten sam dzien( na mocz kilka razy czekalam ok 2h)-bynajmniej jesli robisz prywatnie.

    http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej/

    2 Cytuj
  • 9 sty 2017

    Endrju dziekuje za linka:)

    Cytuj
  • 9 sty 2017

    Nie chodzi o szybkosc, a o dokladnosc☺

    1 Cytuj
  • Andrzej 10 sty 2017
    wiki24 napisał/a:

    Endrju dziekuje za linka:)

    Nie ma sprawy ;)

    1 Cytuj
  • 17 cze 2017

    Mam pytanie odnośnie Analityki na Słowackiego, czy działa wam ich strona internetowa?

    4 Cytuj
  • 4 wrz 2017
    milka10 napisał/a:

    Mam pytanie odnośnie Analityki na Słowackiego, czy działa wam ich strona internetowa?

    Mógłabyś podać mi ich stronę Milka?

    Cytuj
  • 30 paź 2017

    i ty się z wami zgodze

    Cytuj
  • ania 30 paź 2017
    prywatnie napisał/a:

    Podpinajac sie pod temat - gdzie robia dokladne badania na borelioze? Moze byc tez Krakow. Z gory dzieki.

    Synevo. To specjaliści od boreliozy.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz