Forum » Myślenice

Jak zasugerować lekarzowi cesarke?

  • 25 sty 2017

    Jak powyżej. Nie mam konkretnych wskazań do cesarki, ale chciałabym urodzić właśnie w ten sposób. Jak zasugerować to lekarzowi? Czy ktoras z Was miała podobny przypadek?

    4 20 Cytuj
  • 26 sty 2017
    anka12345 napisał/a:

    Jak powyżej. Nie mam konkretnych wskazań do cesarki, ale chciałabym urodzić właśnie w ten sposób. Jak zasugerować to lekarzowi? Czy ktoras z Was miała podobny przypadek?

    O matko.. to trzeba pytac o takie rzeczy? z lekarzem prowadzacym powinnas byc w dobrych relacjach i miec do niego zaufanie. jesli tak jest to mowisz wprost ze sie bardzo boisz nie wyobrazasz sobie rodzic naturalnie u ciebie w rodzinie siostry bratowe itd rodzily przez cc i ty tez bys tak wolala i gdyby do konca ciazy nie pojawily sie zadne wskazania( bo tak tez moze byc) to czy byla by szansa na rozwiazanie w ten sposob.a najlepiej to idz do okulisty i wez sobie wskazanie.

    10 4 Cytuj
  • 26 sty 2017

    podobno koperta jest wskazana w takiej sytuacji :)

    20 11 Cytuj
  • 26 sty 2017

    Normalnie powiedz ze chcesz a jak odmówi zmień lekarza... kazdy powinien isc ci na rękę... ja powiedzialam i po sprawie :)

    3 4 Cytuj
  • 26 sty 2017
    seba napisał/a:

    podobno koperta jest wskazana w takiej sytuacji :)

    Co ty gadasz pierwsze słyszę koperta owszem ale po zabiegu ;) niestety choc uwarzam że tyle u nich sie w gabinetach kasy zostawia ze to powinno byc robione za symboliczna kwote...

    3 10 Cytuj
  • Michael 26 sty 2017

    z doświadczenia bratowej wiem ze koperta załatwi sprawe

    10 8 Cytuj
  • 26 sty 2017
    michu napisał/a:

    z doświadczenia bratowej wiem ze koperta załatwi sprawe

    To bratowa bardzo lubi rozwalać kase na nie potrzebne rzeczy bo nikt nie daje kady za dogadanie sie z lekarzem co najwyżej po zabiegu .... nie uczmy takich rzeczy ;)

    5 6 Cytuj
  • 26 sty 2017
    seba napisał/a:

    podobno koperta jest wskazana w takiej sytuacji :)

    Takie chodzą słuchy ,że tylko koperta (oczywiście nie pusta) załatwia tę sprawę definitywnie.

    6 5 Cytuj
  • 27 sty 2017
    anel02 napisał/a:

    Co ty gadasz pierwsze słyszę koperta owszem ale po zabiegu ;) niestety choc uwarzam że tyle u nich sie w gabinetach kasy zostawia ze to powinno byc robione za symboliczna kwote...

    Mam nadzieję, że dziecko było planowane, bo jeśli nie to było skutkiem Twojego (nie-)uwa[u]rz[/u]ania.....

    5 4 Cytuj
  • 27 sty 2017

    OO dobry pomysł, zrobi się tak że sie takiego konowała nagra jak chce brać i potem on mi będzie koperty do końca życia raz w miesiącu przynosił ! genialne !

    A tak serio nauczyliście tych leserów brania w łape to teraz płaćcie za wszystko

    8 8 Cytuj
  • 2 lut 2017

    Dzięki dziewczyny za szczerość :-) A kiedy najlepiej powiedzieć o tym lekarzowi? Jestem teraz w 4 mscu.

    3 5 Cytuj
  • 2 lut 2017

    Ja mysle ze jeszcze czas 7-8mies.

    3 3 Cytuj
  • 6 lut 2017

    Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jak to jest i czy rzeczywiście jeżeli od swojego lekarza prowadzącego mam wpisane, że powinnam mieć cc to w Myślenicach w szpitalu mogą mi to podważyć i kazać rodzic naturalnie? Dodam, że mój lekarz prowadzący pracuje w tym szpitalu.

    4 3 Cytuj
  • 7 lut 2017

    Z reguły z tego co wiem lekarz prowadzacy jesli pracuje w szpitalu w ktorym rodzisz wykonuje zabieg.... Chyba że kolega lekarz wpisał ci tak o to wtedy nie wiem jak zareagują kazdy lekarz prowadzi do konca swoje pacjetki..

    3 2 Cytuj
  • 7 lut 2017

    ja miałam wpisana cesarke w karcie ciąży i przyszłam dzien przed planowanym zabiegiem byłam umówiona z lekarzem prowadzącym ponieważ poród rozpoczął się 12 godzin wcześniej lekarz który dyżurował bez wahania zrobił ją w nocy-miałam zagrożenie pęknięcia macicy

    3 Cytuj
  • Niebieskooka 7 lut 2017

    Napisz post na FB na pewno się domyśli

    3 3 Cytuj
  • 7 lut 2017

    Dziękuję, trochę mnie uspokoilyscie. Bardzo się obawiam bo mam znajomą, która w karcie ciąży miała wpisane cc ze względu na wirusa HPV. Jak zgłosiła się do szpitala przyjmował ja inny lekarz, nie ten który prowadził, chociaż on tez pracował w tym szpitalu i odmówiono jej cc. Ten lekarz, który ją przyjmował powiedział, że według niego to nie powód do cc. Zastanawiam się dlaczego jej lekarz prowadzący nie kazał stawić się w szpitalu kiedy to on miał dyżur i dlaczego cc miał wykonać ktoś inny
    Może ja olal bo mu nic nie dała. Jak myślicie?

    2 3 Cytuj
  • 24 mar 2017

    ???

    2 Cytuj
  • 29 mar 2017

    Dziewczyny, ile trzeba dać lekarzowi w kopercie za cesarke na życzenie?

    5 11 Cytuj
  • 30 mar 2017

    Żadna z Was nie załatwiła tego w ten sposób? Nie wierzę :-)

    4 10 Cytuj
  • 30 mar 2017

    Pomysł z koperta jest dobry tylko wcześniej trzeba odpisać nr. banknotów powiadomić CBŚ i biorca leży.

    3 2 Cytuj
  • 30 mar 2017

    Drogie mamuśki, czy któraś z Was miała może wykonywaną cesarkę ,,na życzenie'' ? Bardzo proszę o kontakt na priv wszystkie życzliwe Panie. Chciałbym pogadać, zapytać o kilka rzezczy. Jestem w pierwszej ciąży i bardzo się denerwuje. Będę niezmiernie wdzięczna. Pozdrawiam! :-)

    3 4 Cytuj
  • Pablo 1 kwi 2017

    Ostatnio w radiu mówili, ze wg WHO tylko 10% dzieci powinno się rodzić za pomocą "cesarki". Reszta powinna rodzic siłami natury...

    Chyba to nie odbiega od tego co było 50, 30 i 10 lat temu ? Po cholerę to zmieniać ?

    7 Cytuj
  • 3 sty 2021

    Jeśli już ta cesarka będzie, to warto zaopatrzyć się też przede wszystkim w Octenisept, ponieważ posłuży on jako środek na odkażanie i przemywanie ran, dzięki czemu wszystko dużo szybciej i przede wszystkim lepiej się zagoi. Najważniejsze jest też to, aby podkreślić to, że środek jest idealny dla każdej skóry.

    4 Cytuj

Odpowiedz