Forum » Myślenice

Ceny paliwa Myslenice

  • 10 mar 2017
    MyslenickiAbsurd napisał/a:

    W Myślenicach ceny znanych koncernów są chore - a najbardziej śmieszą mnie ceny na BP - zawsze jakieś 15 - 20 groszy drożej niż na Orlenie - natomiast jeszcze tydzień temu jak cena na Orlenie za diesla wynosiła 5 zł to na Agro Budzie na dolnym było 30 groszy taniej !! Zresztą na przykładzie stacji w Jaworniku BP - Orlen (na przeciw siebie przy Macdonaldzie) widać, że część z tych stacji trzyma w ręku jedna osoba i to ona narzuca wysokie ceny :/
    Zresztą wszyscy musimy płacić za 500+ więc nie ma się co dziwić, że mimo łagodnej zimy ceny paliw i tak są wysokie... smutna porażka.

    Co ma 500 + do cen paliw u monopolisty?
    Różnica 50 gr. między Krakowem a Myślenicami świadczy jakim jesteśmy zadu...em którym rządzi kilku przedsiębiorców.

    17 3 Cytuj
  • 10 mar 2017

    Jak zawsze lubiłem tankować na Orlenie (na tarnówce) tak teraz już moje auto tam się nie pojawi. Ze stacji, która miała bardzo dobre ceny, stała się wasalem stacji pana wszystkich tutaj znanego. Ale spoko, dla nich jestem tylko klientem, który rocznie wlewa ok 8 tysięcy złotych do baku ale kiedy takich 100 klientów zrezygnuje to wtedy zaboli. Zdecydowanie wolę już w głg na orlenie zatankować czy w Krakowie, gdzie 95 jest tańsza o około 25-40 groszy.

    Przestańcie tankować na myślenickich i jawornickich Orlenach i BP, chcieli nabić sobie kabone, to niech nabijają ale nie na nas. Podobno w Zakopanym na takich cwaniaczków znalazł się patent. Miasto postanowiło wybudować własną stację, gdzie paliwo ma być tańsze min. 50 gr na litrze. Szybko spuchną tamtejsze orleniki ;)

    22 1 Cytuj
  • 11 mar 2017
    Bolek napisał/a:

    Jak zawsze lubiłem tankować na Orlenie (na tarnówce) tak teraz już moje auto tam się nie pojawi. Ze stacji, która miała bardzo dobre ceny, stała się wasalem stacji pana wszystkich tutaj znanego. Ale spoko, dla nich jestem tylko klientem, który rocznie wlewa ok 8 tysięcy złotych do baku ale kiedy takich 100 klientów zrezygnuje to wtedy zaboli. Zdecydowanie wolę już w głg na orlenie zatankować czy w Krakowie, gdzie 95 jest tańsza o około 25-40 groszy.

    Przestańcie tankować na myślenickich i jawornickich Orlenach i BP, chcieli nabić sobie kabone, to niech nabijają ale nie na nas. Podobno w Zakopanym na takich cwaniaczków znalazł się patent. Miasto postanowiło wybudować własną stację, gdzie paliwo ma być tańsze min. 50 gr na litrze. Szybko spuchną tamtejsze orleniki ;)

    racja,popieram .zawsze tankowałam na Tarnówce a teraz wolę podjechać 2 km od miejsca pracy i zatankować przy Zakopiance w Głogoczowie, zobaczymy jak długo właściciel Orlena nie odpuści.

    14 Cytuj
  • Andrzej 11 mar 2017

    Nie odpuści, bo zbojkotuje go zaledwie gatstka.

    5 2 Cytuj
  • 11 mar 2017

    wczoraj godzina 15.40 orlen w Głogoczowie ,disel 4.54 zł ,godzina 15.50 orlen w Myślenicach disel 4.88zł

    TANKOWAŁEM NA TARNÓWCE TANKUJE W GŁOGOCZOWIE-podaj dalej

    20 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 11 mar 2017

    wczoraj gaz w krakowie 2,15 w myslenicach 2.44 co daje 14,50 zł na całym baku jaki tankuje - 50 litrów

    19 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 11 mar 2017

    Wczoraj Lotos w Jaworniku PB 95 4.87

    14 Cytuj
  • 12 mar 2017

    Dziś auchan 95 4.46

    13 Cytuj
  • 13 mar 2017

    Ceny paliw Bonarka 13.03.2017
    E 95: 4,46 zł
    E 98: 4,72 zł
    ON: 4,35 zł

    17 Cytuj
  • 13 mar 2017

    Dzisiaj w Głogoczowie na BP i Orlen ON za 4,49 - 4,50zł. Zmowa cenowa "Myślenice" trzyma 4,79zł.

    13 Cytuj
  • 25 mar 2017

    Nic dodać, lepiej by było gdyby ująć......

    zdjecie

    23 Cytuj
  • 25 mar 2017

    Zastanawiam się czy Orlen na Sobieskiego zmienił właściciela ?? jeszcze z początkiem roku podobno był "Państwowy" i faktycznie był sporo tańszy od reszty stacji w Myślenicach a tak gdzieś miesiąc temu się to zmieniło ??

    17 1 Cytuj
  • 25 mar 2017
    pan Kracy napisał/a:

    Nic dodać, lepiej by było gdyby ująć......

    To i tak nieźle. Czasami było prawie 50groszy różnicy na litrze.
    Dzięki za fotki.

    10 Cytuj
  • 30 mar 2017

    Dziękuję forumowiczom za otwarcie oczu,jak to przeczytałam i zobaczyłam swój paragon,po ile na Orlenie zapłaciłam za gaz,mało mnie szlak nie trafił, teraz tylko Kraków,ale tam pracuje,więc jest mi po drodze.

    15 Cytuj
  • 30 mar 2017
    dorex napisał/a:

    Dziękuję forumowiczom za otwarcie oczu,jak to przeczytałam i zobaczyłam swój paragon,po ile na Orlenie zapłaciłam za gaz,mało mnie szlak nie trafił, teraz tylko Kraków,ale tam pracuje,więc jest mi po drodze.

    Nawet jak tam nie pracujesz to warto podjechać. W końcu jest tylko 46km, a więc spalasz mniej więcej max . 5 l gazu.
    Przy różnicy 22gr wychodzi, że zwraca się koszt za przejazd (48lx22gr=10,50), a dalej jeździ się już na tańszym gazie.
    Nie mówiąc, że przy okazji można i piąteczkę benzynki po niższej cenie dolać...

    12 1 Cytuj
  • Pablo 1 kwi 2017

    Dla mnie to jest paranoja, ze koncern typu "Orlen" nie potrafi wymóc na swoich stacjach jednakowej ceny w całym kraju....

    Co do jakości paliwa nie mam zastrzeżeń. Sporo po kraju latam i gdzie jak gdzie ale na Orlenie:
    1. Rewelacyjna kawa,
    2. Całkiem dobre przekąski (100x lepsze niż w popularnym Mc-u)
    3. Paliwo OK - wszystkie firmy transportowe mają z nimi podpisane umowy na tankowanie ciężarówek. Idąc tym tropem nie zaleję syfu... i się jeszcze nie "sparzyłem"... ;-)
    4. Dla biorących fakturę idealne ułatwienie, bo na każdej stacji tego koncernu wystarczy podać NIP i... tyle. ;-)
    5. Nie tankuję na żadnej "niemarkowej" stacji.

    6 7 Cytuj
  • 20 kwi 2017

    Dzis ON Luk oil 4,47 Orlen Myslenice 4,65

    3 Cytuj
  • 24 kwi 2017

    Tankujcie na agrobudzie!

    2 12 Cytuj
  • 24 kwi 2017

    JAKA WIOSKA TAKIE CENY ONLY METROPOLYJE HAY

    2 9 Cytuj
  • 27 kwi 2017

    Taniej już jest w Biertowicach na Orlenie a o ile dobrze pamiętam to było tam zawsze drożej niż w Myślenicach w granicach 10gr. Teraz jest odwrotnie i jest 10 gr ale taniej :-) Tylko Orlen w Krakowie ten przed Lukoil jest jak dla mnie godny polecenia. Dodam, że ok 1 miesiąc temu Lukoil zmienił właściciela oraz dostawcę paliw. Nie wiem jak reszta ale gaz kupują słabej jakości. Dawniej brali od firmy Barter a teraz jakaś padaczka.

    4 1 Cytuj
  • 22 maj 2018

    Zauważyliście o ile ostatnimi czasy różnią się na naszą nie korzyść ceny paliw w Myślenicach i Krakowie, obecnie ponad 30 gr na 1 litrze lpg ...

    13 Cytuj
  • 22 maj 2018
    seba napisał/a:

    Zauważyliście o ile ostatnimi czasy różnią się na naszą nie korzyść ceny paliw w Myślenicach i Krakowie, obecnie ponad 30 gr na 1 litrze lpg ...

    Od dawna nie tankuję w Myślenicach. Radzę to samo. Bojkot to jedyna forma protestu przeciw tej zmowie cenowej.

    12 Cytuj
  • 22 maj 2018
    pan Kracy napisał/a:

    Od dawna nie tankuję w Myślenicach. Radzę to samo. Bojkot to jedyna forma protestu przeciw tej zmowie cenowej.

    ja też nie tankuję w Myślenicach bardzo dawno ale nie każdy pracuje w Krakowie jak ja czy ty. Nie każdy moze sobie pozwolić jechać 30 km żeby zatankować,
    Napisałem w tej sprawie do biura Orlenu ciekawe co odpiszą

    16 Cytuj
  • 22 maj 2018
    seba napisał/a:

    ja też nie tankuję w Myślenicach bardzo dawno ale nie każdy pracuje w Krakowie jak ja czy ty. Nie każdy moze sobie pozwolić jechać 30 km żeby zatankować,
    Napisałem w tej sprawie do biura Orlenu ciekawe co odpiszą

    Nie pracuję w Krakowie. Tankuję w Krakowie

    10 3 Cytuj
  • Beata 29 maj 2018

    W Krakowie naprawdę dużo taniej. Jeżdżę codziennie i 20gr różnicy od jakiegoś już czasu, to norma.
    W Myślenicach widoczna zmowa cenowa. Szyją jeleni, aż miło ;)

    11 Cytuj

Odpowiedz