Forum » Myślenice

Stara mleczarnia

  • 15 mar 2015
    korwin napisał/a:

    Spytaj nie żyjącego właściciela , bo w zeszłym roku mu się zmarło .

    Niesmaczna uwaga..

    11 10 Cytuj
  • 15 mar 2015
    DjKiller napisał/a:

    Wieść gminna niesie że wdowa, która teraz jest właścicielką jeszcze żyje

    Zastanów się co piszesz biedaku

    11 17 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Może służby starosty wreszcie się tą ruderą zainteresują! A może będą czekać aż się na kogoś zawali?

    5 4 Cytuj
  • 17 mar 2015

    To już raczej pewne, budowa ma ruszyć na przełomie czerwca i lipca. Powstanie tam nieduży hotel sieci Ibis. Myślę że to dobra inwestycja bo Myślenice nie mają hotelu z prawdziwego zdarzenia no i faktycznie rudera przestanie straszyć.

    15 7 Cytuj
  • 29 paź 2015

    Niebawem będziemy mieli nowe rondo, a mleczarnia jak straszyła tak straszy, dziś znalazłem artykuł z gazety (dziennik polski) z 2008r w którym to właściciel zapewnia że w 2009 rudera zniknie(zostanie wyremontowana), mamy juz prawie rok 2016, a to jak stało wtedy to w niezmiennym stanie jest do dziś.

    24 3 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Rudera przykryta płachtami, ciekawe czy coś tam zacznie sie dziać czy to taki swoisty kamuflaż bojowy:]

    14 Cytuj
  • 30 cze 2016
    seba napisał/a:

    Niebawem będziemy mieli nowe rondo, a mleczarnia jak straszyła tak straszy, dziś znalazłem artykuł z gazety (dziennik polski) z 2008r w którym to właściciel zapewnia że w 2009 rudera zniknie(zostanie wyremontowana), mamy juz prawie rok 2016, a to jak stało wtedy to w niezmiennym stanie jest do dziś.

    tylko wtedy właściciel jeszcze żył a teraz już niestety nie więc daj mu spokój

    6 5 Cytuj
  • 9 lip 2016

    Moi drodzy czy to prawda, że nowym właścicielem został właściciel supermarketu "Jan" ?
    Pozdrawiam

    21 1 Cytuj
  • 10 lip 2016

    Panowie spod mleczarni maja tam założyć swoje biuro,

    13 2 Cytuj
  • 25 sie 2016

    Ktoś coś wie co nowego w temacie się dzieje?

    5 Cytuj
  • 7 paź 2021

    A rudera stoi tak jak stała. Mleczarnia jak i wraki porzuconych samochodów gustownie ozdabiają nasze miasto. Nic tylko podziwiać.

    12 4 Cytuj

Odpowiedz