Forum » Myślenice

25 kwietnia w niedzielę zaginęła czarno-biała kotka na ul. Matejki

  • 26 kwi 2010

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

    Ostatniej niedzieli zaginęła nasza kotka Vera (ul. Matejki, koło poczty).
    Kotka ma około 8 miesięcy, jest raczej drobna, czarno-biała (zdjęcie).
    Bardzo czekamy na jakąkolwiek informację w tej sprawie - a najlepiej na całego kota :) Oczywiście będzie znaleźne !
    Tęsknią szczególnie dzieci i właściciele.

    henio@simplusnet.pl
    GG:43543
    tel: 796 094 382 może być sms

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us
    Proszę o wyrozumiałość i niekasowanie tego postu do zakończenia poszukiwań.

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Widziałam podobnego kota wczoraj ok 22-giej za blokiem na Bema. Było ciemno ale zwróciłam na niego uwagę bo ze zdjęcia wynika że jest bardzo podobna do mojego kocura. Jeśli jeszcze raz ją zobaczę i jeśli da się zwabić to się odezwę. Poza tym mam nadzieję że się odnajdzie:)

    Cytuj
  • adzygmunt 27 kwi 2010

    Czy ten kocur jest przystojny? Jeśli tak, to chwila i kotka przy nim wróci do domu!
    Tak poważnie. Jest jakiś sposób na upilnowanie kota? Ja nie znalazłem, ale znajomi wożą swojego kota, teraz drugiego przybłędę i ten trzyma się ich jak pies.
    Moja zimowa przybłęda za nic na świecie nie zostanie w domu na noc. Nawet w te mrozy i śniegi minionej zimy.
    Jedynie co mogłem zrobić to go zaszczepiłem na wszystkie choroby i wściekliznę, dwa razy krople na kark na p.pchłom, kleszczom, tasiemcowi. Wyleczyłem uszy ze świerzbu, każdy dachowiec go ma, teraz chodzi w obroży i nie próbuje jej zdjąć. Kleszczy nie odstrasza, lecz te które dostaną się do skóry i "wkleszczą" się zamierają. Niestety, choć martwe trzeba usunąć.
    I... każdego rana patrzę pod okno balkonowe czy kocurek jest. Na razie - odpukać - przychodzi.
    Mam nadzieję, że kotka jest już w domu!

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    niestety kotki jeszcze nie ma ;(

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Nie martw się, ktoś ją mógł zamknąć w piwnicy,
    mi się ostatnio kot znalazł po dwóch dniach.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 28 kwi 2010

    Widziałem dzisiaj takiego kotka, około 15.15 na postoju taksówek koło Kurdesza. Jest bardzo wystraszony.

    Cytuj
  • 28 kwi 2010

    jest !!! kotek wrócił do domu. głodny przestraszony i brudny

    Cytuj
  • adzygmunt 30 kwi 2010

    Jaka ulga!
    Teraz pilnuj swojego kotka!!!

    Cytuj
  • 30 kwi 2010

    "Upilnuje" do następnej eskapady. Kotki już tak mają w niektórych okresach w roku, zew natury jest silniejszy od przywiązania do właściciela. Instynkt rozrodczy przeważa nad instynktem samozachowawczym. Moja kotka też tak miała, i już jej nie ma. I wcale nie tęsknie. ;)

    Cytuj
  • 1 maj 2010

    Ale super !
    bardzo się cieszę :)

    Cytuj

Odpowiedz