Forum » Myślenice

Kredyt

  • 27 kwi 2010

    Wiecie gdzie można dokonać pożyczki/kredytu w Myślenicach na kwotę 50-150 zł tylko na dowód osobisty bez zaświadczenia o prace , konta w banku itp. jest w ogóle taka możliwość ??

    3 8 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    bez problemu w chwilówkach w Rynku na piętrze możesz otrzymać do 500-700 zł.

    1 10 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Byłem tam ale na korytarzu pisało coś o umowie o dochodach więc się wycofałem , na pewno tylko na dowód??

    1 2 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    *zaświadczenie o dochodach

    1 1 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    jednak się nie da , proszę o przesunięcie do kosza tematu

    4 Cytuj
  • 5 mar 2014
    gosc napisał/a:

    bez problemu w chwilówkach w Rynku na piętrze możesz otrzymać do 500-700 zł.

    Zdala od nich od Kredytów -Chwilówek ,najtaniej ma facet pod Arkadami

    14 1 Cytuj
  • 5 mar 2014

    Provident.

    14 Cytuj
  • 6 mar 2014

    Nie dajcie się wciągnąć w te machinę tanich pożyczek,nikt wam nie powie prawdy jakie są koszty. Pożyczając 500 zł pod Arkadami na 30 dni musisz spłacić prawie 250 zl więcej

    10 6 Cytuj
  • 6 mar 2014

    Wszystkie te instytucje -chwilowki na parterze na piętrze i w d... to jedno wielkie ZŁODZIEJSTWO w końcu może ten nasz kochany rząd się opamięta i nadzór bankowy weźmie się za nim złodzieje w białych rękawiczkach, żerują na najbiedniejszych i wpędzają w potężne długi swoich klientów.

    15 5 Cytuj
  • 6 mar 2014

    Tylko nasz ukochany Rzad ma darmowe pozyczki bez procentu a zwykłego człowieka wpędzają w jeszcze większe zadłużenie ze niema szans na spłatę paru złotych. Powinni roz...... te para banki wraz z szefostwem

    11 2 Cytuj
  • 26 sty 2015
    Bastion napisał/a:

    Nie dajcie się wciągnąć w te machinę tanich pożyczek,nikt wam nie powie prawdy jakie są koszty. Pożyczając 500 zł pod Arkadami na 30 dni musisz spłacić prawie 250 zl więcej

    Nie wiem jaki masz w tym interes ale kłamiesz, i być może kogoś wprowadzisz w błąd,facet pod Arkadami od 500 zł. na miesiąc policzył 100 zł .czyli dwa razy taniej niż gdzie indziej ,poza tym nie słyszałam jeszcze aby ktoś złe słowo powiedział na tą właśnie firmę .

    6 6 Cytuj
  • 27 sty 2015

    Wszelkie takie chwilówki trzeba prześwitlać na dziesiątą stronę (umowę). Potem się okazuje, że Pan za dojazd po ratę... bierze 500zł za fatygę :-))
    Miejcie się na baczności.

    12 1 Cytuj
  • ania 27 sty 2015

    Najlepiej pożyczyć od rodziny. Szczególnie taką kwotę. Nie bierzcie kredytów ani chwilowek, najgorzej założyć sobie pętlę na szyję.

    17 5 Cytuj
  • 22 lut 2018

    W banku Raiffeisen można dostać nieoprocentowaną pożyczkę na dowód. Jest to 4 tys które możn rozłożyc na 24 miesięczne raty. prowizja dla banku to tylko 120zł

    1 5 Cytuj
  • 14 maj 2018

    Fines-Operator Bankowy Myślenice Rynek 12A
    Tam wszystko wytłumaczą i odpowiedzą na każde pytanie a w jednym miejscu masz wiele ofert firm poza bankowych ale też banków

    Cytuj

Odpowiedz