Forum » Myślenice

Dni myślenic.

  • 4 maj 2010

    Witam :d

    Jak w tym roku wypadają Dni Myślenic , i jacy artyści mają być zaproszeni? Wie ktoś?

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Po jakiego czorta zakładałeś nowy temat, skoro od dawna jest już o tym mowa?
    http://www.miasto-info.pl/forum/temat488

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Wpisałem w wyszukiwaniu dni myślenic, i nie znalazło, dlatego założyłem nowy temat;p
    A skąd mogłem wiedzieć ze będzie to w zakładce muzyka?

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    No Dni są chyba w ostatni weekend lipca, tj 30, 31 lipiec i 1 sierpień. A jakie zespoły... Od dawna wszyscy sie nad tym zastanawiają:)

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    ale późno czemu tak???

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    P. Burmistrz w czasie zeszłorocznych dni powiedział, ze chyba tak zostanie, bo to lepszy okres.. no a w zeszłym roku było tak przez powódź.

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    [quote]P. Burmistrz w czasie zeszłorocznych dni powiedział, ze chyba tak zostanie, bo to lepszy okres.. no a w zeszłym roku było tak przez powódź.[/quote]
    Szkoda jednak rze w tym rokó nie bendzie tak jak było zawsze ,czyli ostatnie dni Czerwca , po co zmieniać tradycje ktura nieprzerwalnie fónkcjonuje od wieló lat , myślę rze ta zmiana jest zópełnie nie poczebna

    Cytuj
  • M G 7 maj 2010

    Po to pszerwano tom tradycje rzebyś zóhó nie mósiał moknąć na deszczu jak to zafsze po koniec czerfca bywa. Na pszełomie lipca i sierpnia pogoda jes pszewarznie durzo lepsza. Panimał..??

    Cytuj
  • 8 maj 2010

    W zeszłym roku na DM P. Cichoń zapowiedział na piątek Dżem a z resztą dni jeszcze nie wiadomo pewnie szukają jakiegoś nie drogiego zespołu oby to arka noego nie była Ja bardzo miło wspominiam blue cafe był to wg mnie najlepszy z dotychczasowych koncertów natomiast największą porażkę przyznaje Perfekt postawa wokalisty była skandaliczna!

    Cytuj
  • 8 maj 2010

    SZCZERZE TO JA CHCĘ TAK ZESPÓŁ"")
    BOYS

    Cytuj
  • 8 maj 2010

    LUDZIE BY SIĘ BAWILI, A NIE JAK ZAPRRASZAJA JAKIŚ POSZARPAŃCÓW

    Cytuj
  • 8 maj 2010

    BOYS....

    Cytuj

Odpowiedz