Forum » Myślenice

cukiernia .

  • 29 sty 2012

    Czyżby konkurencja się wypowiadała?
    Cała moja rodzina zamawia w czeresniowym sadzie i wszyscy sa zachwyceni

    8 12 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Wybacz słoneczko22 ale co do konkurencji to w moim poście nie znajdziesz reklamy ani nazwy konkretnej cukierni. Przed weselem obszedłem WSZYSTKIE Myślenickie cukiernie i jedną w Stróży. Wszędzie mówiłem, że chodzi o wesele i wszędzie od razu zaczynali mnie mamić "niskimi cenami" jakoś nikomu się w głowie nie mieściło, że ja chcę dobry wyrób zakupić. Wszędzie w Myślenicach mają to samo czyli lepki od cukru i proszków szajs bez smaku ale za to tani. W tym "czereśniowym sadzie" też byłem. Mają tam to samo co wszędzie. Dla tego czytając te pochwały pod adresem Tego "czereśniowego sadu" coś mi się po prostu wydaje, że to AUTOREKLAMA. Nie dziwi mnie to po przeczytaniu wątków o pizzeriach, restauracjach, fryzjerach, kebabach, dentystach i tego o cukierniach.

    11 5 Cytuj
  • 29 sty 2012

    najlepiej to samemu upiec!! nawet jak nie wyjdzie to i tak zje się ze smakiem!!!!

    21 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Zgadzam się z Tobą kuchciku ale na ponad 100 osobowe wesele to trudno by było...

    11 Cytuj
  • 29 sty 2012

    polecam taką panią z zakliczyna mieszka koło dworu!! piecze na wesela!! jak znajdę wizytówkę to podam adres!!!!

    6 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Myśl sobie co chcesz, widze nie można już niczego pochwalić.
    Kazdy ma inny gust. Wg mnie ciasta stamtąd smakują jak domowe. U Marszałka też są dobre. Chyba ,ze ja już nie wiem jak to jest jesc cos dobrego

    7 8 Cytuj
  • 29 sty 2012

    [quote=słoneczko22] Myśl sobie co chcesz, widze nie można już niczego pochwalić.
    Kazdy ma inny gust. Wg mnie ciasta stamtąd smakują jak domowe. U Marszałka też są dobre. Chyba ,ze ja już nie wiem jak to jest jesc cos dobrego [/quote]
    Sloneczko22 ty lepiej juz chwal rodzinny kebab a cukiernie zostaw w spokoju

    10 3 Cytuj
  • 29 sty 2012

    z nikim juz tu się nie da normalnie porozmawiać?

    5 5 Cytuj
  • 29 sty 2012

    najlepsze ciasta na wesele to z cukierni IZA w Wysokiej koło Kalwarii Zebrzydowskiej. Jest drogo ale naprawde warto. Byłam na kilku weselach gdzie było ciasto stamtąd i nie ma sobie równych. W Myślenicach nie ma dobrej cukierni. z kazdej można wybrać po jednym produkcie, który byłby dobry ale żeby np. zamówić na imprezę ciasto z jednej cukierni to według mnie jest niewykonalne. co do wspomnianego czereśniowego sadu to po namowach znajomych zamówiłam ciasto na święta i chrzciny i powiem wam że nie mogłam się doczekać aż będę je miała w domu zwłaszcza cappucino... i co? kompletnie nie przypominał ciasta o tym smaku... byłam tak rozczarowana że brak słów, krówka to samo. jedyne co mi smakowało to słonecznikowiec i babka, ewentualnie toffi może być. od marszałka drożdżówki z kakao podobnie od Sawickiego i czasem bezowe jest dobre (jak nie ma dużo masy). i to by było na tyle. dobrego torta nie ma szans kupić w Myślenicach. dlatego wolę dopłacić i jechać do IZY przynajmniej wiem że zjem dobre sprawdzone ciasto.

    6 13 Cytuj
  • 29 sty 2012

    czereśniowy sad bleeee ohyda :)

    6 4 Cytuj
  • adzygmunt 29 sty 2012

    W Strózy po przekątnej Elektroplastu w stronę lasu jest rok czynna wytwórnia ciast. Polecam w szczególności sernik, ten wysoki.
    Obsługują imprezy, mają swoje sklepy-cukiernie: Mszana: Sułkowice, dostarczają także do sklepów.

    4 8 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Swietna cukiernia daleko bo w Zawierciu ale super , byłam na imprezie w zawierciu i tam sie reklamowali rewelacja .polecam

    2 6 Cytuj
  • 1 lut 2012

    Najlepsza cukiernia to Czereśniowy Sad na dolnym przedmieściu. Zamawialiśmy tam ciasto na wesele. Było pyszne

    4 11 Cytuj
  • 6 lut 2012

    najlepsza cukiernia jana dziadkowca moze i drogo ale ok brałem torta na wesele i ciasto spoko polecam

    7 18 Cytuj
  • 6 lut 2012

    [quote=gość: talwek] najlepsza cukiernia jana dziadkowca moze i drogo ale ok brałem torta na wesele i ciasto spoko polecam [/quote]
    a ja zdecydowanie odradzam, drogo a co najważniejsze ciasto często nieświeże

    16 8 Cytuj
  • 7 lut 2012

    [quote=słoneczko22] gość: talwek napisał/a: najlepsza cukiernia jana dziadkowca moze i drogo ale ok brałem torta na wesele i ciasto spoko polecam
    a ja zdecydowanie odradzam, drogo a co najważniejsze ciasto często nieświeże [/quote]
    hm wiem tylko ten cereśniowy smród ci pasuje a konkurecja boli he he

    5 4 Cytuj
  • Finezyjny Gość 7 lut 2012

    [quote=słoneczko22]
    a ja zdecydowanie odradzam, drogo a co najważniejsze ciasto często nieświeże [/quote]

    Jak poprosisz o świeże - otrzymasz świeże.

    8 7 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Najlepsza cukiernia w Myślenicach to Dziadkowiec i 7-ka, ciast nie jadam ale lody mają najlepsze

    9 12 Cytuj
  • 16 lut 2012

    A wg mnie najlepsze lody są u Sawickiego. W dodatku najtańsze.

    3 12 Cytuj
  • 16 lut 2012

    [quote=słoneczko22] A wg mnie najlepsze lody są u Sawickiego. W dodatku najtańsze. [/quote]
    Owszem lody są tanie i tylko to w nich dobre bo niestety za tą cena nie idzie jakość, już dawno się popsuły, są zbyt wodniste mało wyraziste w smaku. Tak jak pączki , tanie ale malutkie i jedynie smaczne gdy ciepłe. Bardzo sobie chwalę za to ciasto bezowe, bezkonkurencyjne.

    12 2 Cytuj
  • 16 lut 2012

    pączki potwierdzam żadna rewelacja. Zjadałam jeden i na więcej nie mam ochoty.

    3 2 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Zgadzam się,że są wodniste ,ale ja takie lubię. Co do pączków to nie ma to jak pieczone w domu..
    Wszędzie za małe, za tłuste.

    2 2 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Mi, mojej rodzinie jak i znajomym smakują ciasta a przede wszystkim torty z Czereśniowego sadu. Nie wiem Czy są tacy tani, tutaj bym się kcłuciła, zamawiam u nich od ponad roku ciasta na różne okazje święta, urodziny, chrzciny też;) Dobre drożdżówki jak i eklerki mają Sawiccy, Dziadkowiec jak dla mnie ma pyszne lody-mniam;) Nie polecam cukierni Na KAzimierza Wielkiego obok jadalni ,,Gusto'' ciasta często nie świeże, dobre mają ciasteczka na wagę (o ile są świeże), ale niestety przesączone zapachem z jadali ,,Gusto''. U Marszałka zamawiałam raz torta, ładnie udekorowany całkiem smaczny...

    3 5 Cytuj
  • 18 lut 2012

    ale były pyszne pączki u jana dziadkowca jeszcze takich dobrych nie miał nigdy!!

    9 7 Cytuj
  • 18 lut 2012

    Po raz pierwszy jadłam pączki ze steskala, i po raz pierwszy nie czułam ciężkości, tzn"odbijania się" po ich zjedzeniu pychota

    3 4 Cytuj

Odpowiedz