Forum » Myślenice

cukiernia .

  • 19 mar 2012

    U Steskala są kremowki z dwoma warstwami kremu - są zaj....ste. Jedyny minus tej cukierni jest taki, że to co mają najlepszego wcześnie się kończy a następna dostawa dopiero na następny dzień.

    5 5 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Do ENKI

    Czytaj ze zrozumieniem - chyba że tego nie potrafisz .... nic nie reklamuje. Jestem z Krakowa, ale mam ślub i wesele w Myślenicach 3 wymienione cukiernie są mi już znane, ( kosztowałam ciasta zamówiłam tort ) czy podaje która jest najlepsza nie, opinie zachowam ( wymieniłam tylko co mi gdzie najbardziej smakowało) ,ale wyczytałam że jest jeszcze ten czereśniowy sad na tym żałosnym forum. 3 razy zadałam pytanie gdzie jest ta cukiernia żeby skosztować ich wyroby zanim podejmę decyzję którą cukiernie wybiore przed weselem. Jak wybiore to nie bede pisać i oczerniać innych bo to prostackie, bez klasy i poziomu. Inteligentny człowiek sam pójdzie i sprawdzi.
    Zresztą to całe forum od tematu kebab po kosmetyczke to jest porażka nic sensownego się nie można dowiedzieć.

    8 6 Cytuj
  • 19 mar 2012

    DOKŁADNIE LEY NA TYCH WIOCHMENÓW ciekawa co KRAKOW TO KRAKÓW :)

    2 4 Cytuj
  • 19 mar 2012

    gdzie ten wiśniowy sad ?

    3 4 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Dziadkowiec na bogato wszystko ładne , kolorowe ale co z tego jak stare. Siedzi to wszystko za szybą i sie świeci. U Sawickiego drozdzowki zawsze ciepłe - ok, ciasta zwykłe 3 na krzyz, ale tez ok. Do Marszałak nie chodze bo jakos tam na osiedle mi sie nie chce , nie po drodze. Mogliby gdzies w centrum zrobic sklepik.

    8 12 Cytuj
  • 25 mar 2012

    Ciasta, torty, lody, drożdżówki i pączki to tylko w cukierni Dzidkowiec..:D Polecam...:)

    9 20 Cytuj
  • 25 mar 2012

    Może ty miałes pecha i trafiłes na "stare"

    4 4 Cytuj
  • 25 mar 2012

    [quote=gość: Smakoszz] Ciasta, torty, lody, drożdżówki i pączki to tylko w cukierni Dzidkowiec..:D Polecam...:) [/quote]
    To chyba pracujesz tam..albo nie zastanowiłes sie co piszesz....jezeli ktos chodzi i kupuje u DZIADKOWCA i po raz któryś ma stare ciastka..to chyba nie przypadek, zważywszy iz chodzę tam rzadko ale to fakt ..i nie wymyslam ale nie tylko mi się to przytrafiło..więc..nie pisz ze ma ciasta ok..tam ciasta nie schodzą..jak u SAWICKIEGO..gdzie jest zawsze swieze i w dodatku ciepłe..

    13 7 Cytuj
  • 25 mar 2012

    Ten kierownik co przyjeżdża do dziewczyn w STESKALu na rynku i koło kerfura ma jakieś problemy z głową chyba! Kika razy byłem świadkiem jak przyjechał do nich i zaczął takie pierdoły opowiadać do dziewczyn, czepiać się niewiadomo czego i drzeć japę przy kliencie. Sam miałem ochotę zwrócić mu uwagę. Dziewczyny są OK, miłe sympatyczne itp, ale ten cały ich kierownik - porażka po całości.....

    10 1 Cytuj
  • 25 mar 2012

    [quote=kolekcjoner1906] gość: Smakoszz napisał/a: Ciasta, torty, lody, drożdżówki i pączki to tylko w cukierni Dzidkowiec..:D Polecam...:)
    To chyba pracujesz tam..albo nie zastanowiłes sie co piszesz....jezeli ktos chodzi i kupuje u DZIADKOWCA i po raz któryś ma stare ciastka..to chyba nie przypadek, zważywszy iz chodzę tam rzadko ale to fakt ..i nie wymyslam ale nie tylko mi się to przytrafiło..więc..nie pisz ze ma ciasta ok..tam ciasta nie schodzą..jak u SAWICKIEGO..gdzie jest zawsze swieze i w dodatku ciepłe.. [/quote]
    To nie chodż do Dziadkowca nie pisz glupot kupuj sobie u Sawickiego i rozkoszuj się jego "super" wyrobami

    7 4 Cytuj
  • 26 mar 2012

    nie chcecie KUPOWAĆ starego ciasta? to sobie sami zróbcie!!!! spieprzycie to nie będziecie chwalić!! upieczecie ładne to będziecie się chwalić!!! no to piec na 220 i ogień!!!!

    6 Cytuj
  • Manuela ******* 26 mar 2012

    słuchajcie mam taki problemik :) jaki polecacie torcik u sawickiego? chodzi mi tu o smak - dobry jest tiramisu-zabajone? czy lepszy malinowy?! chce komus zrobic niespodzianke ale nie moge sie zdecydowac gdyz tych akurat nigdy nie jadłam :)

    1 7 Cytuj
  • 7 cze 2012

    Najlepszy jest Sawicki pysznie i tanio!
    Dziadkowiec Sawicki
    Pączek -1,50 zł 80 gr lepszy u Sawickiego
    Gałka loda- 1,80 zł 1 zł lepszy Sawicki
    Ekler - 2,40 zł 1,20 zł lepszy Sawicki
    itp.

    U Sawickiego na bieżąco są Świeże ciastka, ciasta ponieważ tam są tłumy ludzi i wszystko wykupują :D

    18 12 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Orientuje sie moze ktos z was jakie sa ceny ciasta, tortu na wesele dla ok.150 osob oraz paczek dla gosci i z ktorej cukierni moglibyscie cos polecic?:))

    1 1 Cytuj
  • 14 cze 2012

    najlepsza na słowackiego - czereśniowy sad czy jakoś tak!!!!

    3 5 Cytuj
  • 14 cze 2012

    polecam cukiernia cora z libertowa zobacz na ich stronie jakie robią piękne torty. Nie są tanie ale pyszne!!!

    1 5 Cytuj
  • 21 cze 2012

    Wczoraj przyszła do mnie znajoma i przyniosła od Dziadkowca ciastka napoleony .. Nie do zjedzenia nie wiem ile mogły miec. Wstyd sprzedawac takie coś!!!

    18 6 Cytuj
  • 21 cze 2012

    [quote=gość: zainterensowana:))] Orientuje sie moze ktos z was jakie sa ceny ciasta, tortu na wesele dla ok.150 osob oraz paczek dla gosci i z ktorej cukierni moglibyscie cos polecic?:)) [/quote]

    Dla 150 osób musisz liczyć się z kosztem min. 2500zł za wyroby jakie wymieniłaś

    2 Cytuj
  • 22 cze 2012

    ciasta ze steskala to sama chemia, w myslenicach nawet nie kupuje ale kupowałam w ich sklepie w Nowym Targu!! pomimo wszedzie unonoszacego sie zapachu ciasta w rynku w Nowym Targu a to kusi to samo ciasto nie do zjedzenia, cóz z tego że pączki duze , ze drożdżowki duze ...jak niezjadliwe

    7 3 Cytuj
  • 22 cze 2012

    [quote=gość: amelka] Wczoraj przyszła do mnie znajoma i przyniosła od Dziadkowca ciastka napoleony .. Nie do zjedzenia nie wiem ile mogły miec. Wstyd sprzedawac takie coś!!! [/quote]
    co się stało z ta cukiernią u Dziatkowca????
    przeciez kiedys to była wizytówka Myslenic!!!!
    dzisiaj nietety musze się zgodzic ze ciasto i to na wage i te drobne wyglądają w gablotach dobrze a nie nadają się do zjedzenia...przeciez własciciel to cukiernik z wykształacenia, wieloletnia praktyka w zawodzie i nie zauwazył że jest taki silny odwrót od chemii...powinien reaktywowac stare receptury ...

    10 5 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Dzisiaj przy takiej konkurencji nie wystarczy postawic 3 stoliki na polu i cześć. Trzeba zachecic klienta, ładnie udekorowac stół itp. wtedy ludzie beda przychodzic bo fajnie posiedziec sobie przy fajne zrobionym stoliku czy kawiarni i wtedy towar bedzie schodził a nie kisił sie za ta szybą

    3 3 Cytuj
  • 23 cze 2012

    [quote=gość: znaFFca] gość: zainterensowana:)) napisał/a: Orientuje sie moze ktos z was jakie sa ceny ciasta, tortu na wesele dla ok.150 osob oraz paczek dla gosci i z ktorej cukierni moglibyscie cos polecic?:))

    Dla 150 osób musisz liczyć się z kosztem min. 2500zł za wyroby jakie wymieniłaś [/quote]

    A mozna wiedziec z ktorej cukierni masz taki zakres cenowy? :))

    Cytuj
  • 30 cze 2012

    mi osobiscie u sawickiego nie smakuje jakos dziadkowca wyglonda najlepiej i dobre dziwią mnie te porównywania za jakosć sie paci !!!! co tanie to...!!

    7 8 Cytuj
  • 30 cze 2012

    Ja polecam cukiernie na nowym osiedlu"Marszałek"maja bardzo pyszne kremóweczki:-)jeśli chodzi o lody to tylko w siódemce z bitą śmietana pycha.Ale każdy jada tam gdzie lubi:-)

    5 6 Cytuj
  • 6 lip 2012

    zamawiał ktos ciasta na wesele z cukierni 31 róż w stróży?

    2 3 Cytuj

Odpowiedz