Forum » Myślenice

cukiernia .

  • 29 wrz 2012

    Powiem tak, żenujące są te wasze wypowiedzi, wszystkich komentujecie i u większości cukierników stare!!!!! Dramat jacy z Was eksperci!! Rodzime cukiernie to Marszałek, Sawicki, Dzidkowiec i ja mam zasadę, że kupuje w rodzimych przedsiębiorstwach bo one dają zatrudnienie ludziom od lat. Mają swoją tradycję!. Również jesteście ekspertami ds. jakości wiecie, że wszędzie chemia, zdumiewa fakt takiej fachowości. Dziadkowiec zawsze drożdżówki przecenia i wiem to od ludzi, którzy często idą i za pół ceny kupują z dnia poprzedniego. Ciepłe pączki i drożdżówki zawsze są tam rano, Sawicki ma swój gust i bezowe super, Marszałek też nie ma złych drożdżówek. SŁUSZNIE KTOŚ STWIERDZIŁ NAJLEPIEJ UPIEC SAMEMU!!!!! Wtedy świeże i bez chemii :-) ale warto zauważyć, że wszystkie te cukiernie egzystują i nie narzekają.

    22 10 Cytuj
  • Basia 29 wrz 2012

    [quote=gość: gość12]Nie wie ktos przypadkiem ile dni wczesniej trzeba zamowic tort u Sawickich?[/quote]

    2 dni wcześniej-dzisiaj odbierałam torta a zamawiałam go w czwartek

    4 Cytuj
  • 26 paź 2012

    u dzadkowca maja pyszne kremówki a u marszałka na osiedlu drozdzowki

    10 8 Cytuj
  • 26 paź 2012

    Acha sam budyń łyżka stoi w kremówce

    5 4 Cytuj
  • robertos robertos 15 gru 2012

    POSLUCHAJ RUDA1 NIE MASZ POJECIA CO PISZESZ NIE WIESZ CO KUPUJESZ I CO JESZ PRACOWALEM W MYSLENICKICH CUKIERNIACH I WIEM LEPIEJ CO DODAJE SIE DO WYPIEKOW MOZE SMAKUJE CI DROZDRZOWECZKA OD M Z CZEKOLADA TO POWIEM CI ZE TA CZEKOLADKA TO ZWROTY ZE SLEPOW STARYCH CIAST I DROZDRZOWEK ZMIELONE I DODANE KAKAO TROCHE CUKRU I MARGARYNY WYMIESZANE I MASA GOTOWA DO SZPRYCOWANIA DROZDRZOWEK NIE MOWIAC O POLEPSZACZACH KTORE SIE DODAJE BO Z NIMI CIASTO ZAWSZE SIE UDA DLATEGO JAK NIE MASZ POJECIA O CZYM PISZESZ NIE ZABIERAJ GLOSU A WRACAJAC DO M TO W DROZDRZOWCE Z SEREM TO WIECEJ MAKI BUDYNIU JAK SERA

    21 12 Cytuj
  • 18 mar 2013

    Czy ktoś może podać kontakt do tej cukierni Iza z Wysokiej, bo nigdzie nie mogę znaleźć:/

    2 5 Cytuj
  • 18 mar 2013

    [quote=gość: parafian][quote=gość: jai ona] czy ktos ma kontakt do cukierni czeresniowy sad? [/quote]

    ja mam nr tel na kom do
    P. Anety pracuje tam i przyjmuje zamówienia... jak coś pisz na priv

    2 3 Cytuj
  • Sebastian Mrozowski 19 mar 2013

    Ja lubię cukiernię u Marszała. Dobre są ich wyroby.

    3 11 Cytuj
  • 19 mar 2013

    Ostatnio faktycznie coś polepszył się ten Marszałek. Szkoda, że nie mają gdzieś w centrum drugiej cukierni , trochę nie po drodze tam do nich. Duże ptysie mniam :)

    1 13 Cytuj
  • 4 cze 2013

    A wiesz może czy dobre torty robi ten Marszalek czy duże czy sie opłaca u niego zamawiać??

    1 9 Cytuj
  • 5 cze 2013

    nie wiem czy się opłaca ja osobiście wole w cukierni u Dziadkowca najwyższa jakość może i cena jest wysoka ale coś za coś!!!

    2 16 Cytuj
  • 27 gru 2013

    Mógłby mnie ktoś nakierować, gdzie znajduje się cukiernia CZEREŚNIOWY SAD. I czy może akurat zamawiał ktoś tam kiedyś tort, może któryś szczególnie smakował? Bardzo proszę o opinie. Jadłam kiedyś ciasta z tej cukierni i wyjątkowo mi smakowały i zamierzam zamówić tam tort na urodziny..

    8 18 Cytuj
  • ola leśniak 27 gru 2013

    ja wiem gdzie jest czereśniowy sad więc mogę cie tam pokierować

    11 2 Cytuj
  • 28 gru 2013

    Czemu nikt nie napisał o "7" na Niepodległości ? Faktycznie domowe ciasta bez chemii.

    1 9 Cytuj
  • 8 sty 2014
    klamerka023 napisał/a:

    Ja polecam cukiernie na osiedlu u Marszała. Wyroby sa rewelacyjne ale jeżeli chodzi o torty to chyba trzeba jednak zamówić wcześniej

    Wyroby są bez smaku. Polecam SIDOR albo własne wyroby - to nie jest takie trudne, a jaka satysfakcja.

    3 10 Cytuj
  • 8 sty 2014

    jadłam nie raz różne słodkości od Marszałka i nie mogę powiedzieć żeby nie miały smaku ;> drugą cukiernią którą bym poleciła jest Sawicki.

    3 11 Cytuj
  • 3 lut 2015

    Czy ktoś z Państwa wie czy istnieje jeszcze cukiernia "Czereśniowy sad" w Myślenicach?? Moja siostra zamawiała tam 3 lata temu ciasto na wesele i była bardzo zadowolona z ceny i z jakości. Nie mogę nigdzie znaleźć numeru telefonu ani adresu tej cukierni. Nie mogę jej znaleźć również na street view przed domem weselnym Euforia - jak ktoś z Państwa wskazywał. Będę widzęczna za kontakt.

    6 6 Cytuj
  • 3 lut 2015

    centralnie naprzeciwko marrob, trzeba wjechać za ogrodzenie, tam jest budka.

    2 8 Cytuj
  • 3 lut 2015

    To już cała rodzina zaangażowała się w reklamę "Czereśniowy Sad", siostry szwagry ,i sąsiedzi. A prawda jest taka że najlepsze ciasta są od SAWICKICH .

    15 36 Cytuj
  • 3 lut 2015

    Nie wiem czy już pisałem, ale no.1, the winner is: CZEREŚNIOWY SAD! Rewelka. W moim przypadku to odkrycie roku 2014:-) i jak widziałem co się działo przed światami na drodze w kierunku Boźęty nie tylko moje...
    Potem długo nic i dałbym Sawickich. Miejsce trzecie to Dziadkowiec - ale trochę za dużo robią i nie schodzi im.
    To moje, subiektywne zdanie. Każdy może spróbować

    8 13 Cytuj
  • Tomasz 4 lut 2015
    marko napisał/a:

    Nie wiem czy już pisałem, ale no.1, the winner is: CZEREŚNIOWY SAD! Rewelka. W moim przypadku to odkrycie roku 2014:-) i jak widziałem co się działo przed światami na drodze w kierunku Boźęty nie tylko moje...
    Potem długo nic i dałbym Sawickich. Miejsce trzecie to Dziadkowiec - ale trochę za dużo robią i nie schodzi im.
    To moje, subiektywne zdanie. Każdy może spróbować

    Gdzie jest czereśniowy sad?

    4 3 Cytuj
  • 4 lut 2015

    Ponieważ i ja i kilka innych osób na forum pyta o adres cukierni Czereśnowy Sad, sprawdziłam to i już opisuję z uzyskanych wcześniej wskazówek, a w najbliższy weekend sprawdzę osobiście. Skoro jest to w okolicach domu weselnego Euforia oraz firmy Marrob to znaczy, że przybliżony adres cukierni to Myślenice ul. Słowackiego w okolicy numeru 108.
    Kurcze dlaczego oni nigdzie w internecie nie podają swojego adresu i nr telefonu?? To chyba najbardziej tajna cukiernia świata :). Mam nadzeję, że pomogłam innym. Dziękuję za podpowiedzi.

    10 4 Cytuj
  • 4 lut 2015

    do "Czereśniowego sadu" trzeba skecić na podwórko przed Euforia-patrząc od strony Myślenic na którym jest reklama ...Pizzeri :))))

    2 4 Cytuj
  • 4 lut 2015

    Dziękuję za te wieści. Właśnie tą pizzerię widać na street wiev gdy patrzymy na ul. Słowackiego. Bardzo dziękuję za wieści, teraz trafię bez pudła :)
    Pozdrawiam i dziękuję.

    2 1 Cytuj
  • Tomasz 4 lut 2015
    monalisa75 napisał/a:

    do "Czereśniowego sadu" trzeba skecić na podwórko przed Euforia-patrząc od strony Myślenic na którym jest reklama ...Pizzeri :))))

    jakie mają ciasta ?

    3 1 Cytuj

Odpowiedz