Forum » Myślenice

cukiernia .

  • Pablo 29 cze 2017
    Majorek12 napisał/a:

    Polecam ciasta z czeresniowego sądu, pyszne dawno takiego dobrego nie jadłam.

    A gdzie jest ten Sąd (...?) ?

    5 10 Cytuj
  • 30 cze 2017

    Pamiętam, że długo szukaliśmy cukierni która by mojemu bratu tort weselny zrobiła. Ostatecznie przez sąsiadkę dotarliśmy do ciastkarni Iza parę km za Wadowicami i to był dobry wybór. Tort wyszedł elegancki, z czekoladą, kawą, naprawdę smaczny. O samej cukierni sporo konkretów jest na ich fb i na ich stronie ciastkarniaiza.pl.

    15 Cytuj
  • 15 lip 2017

    Słodkości Amelki, Sawicki - TAK
    Dziadkowiec - NIE (drugi raz z rzędu kupiłam nieświeże ciastka)... i więcej nic nie kupię

    17 4 Cytuj
  • 30 sty 2018

    Witam!
    Wiec moze ktos w koncu konkretnie moze powiedziec czy w waszych rejonach schodzi czy nie?:P

    1 5 Cytuj
  • 30 sty 2018

    " Emil1130 " konkretnie , ale co schodzi ? śnieg z gór ? czy kot z drzewa ? bo żydkowi już nie schodzi :)

    8 1 Cytuj
  • 23 lut 2018

    Ja też często zamawiam w Ciastkarni iza torty czy ciasta

    7 Cytuj
  • Pablo 24 lut 2018
    edziu napisał/a:

    Ja też często zamawiam w Ciastkarni iza torty czy ciasta

    Do Wadowic (albo i dalej) po tort jechać? To chyba już trochę przesada... Nie ma bliżej dobrej cukierni? Przejechanie 50 km z tortem wewnątrz auta, to nie wiem czy nie lepiej kupić placek czeski i bitą śmietanę, zapakkowac to razem do pralki i włączyć na 30 min. wirowanie...

    No chyba, że po kremowki... Papieskie... To nawet na nogach można... A co..? ;-)

    5 6 Cytuj
  • 24 lut 2018

    Wpisz sobie nw fb slodkolandia tam dziewczyna piecze przepyszne torty i ciasta ja polecam

    2 Cytuj
  • 3 kwi 2018

    W coffee house pieką ciasta na zamówienie. Zamawiałam na święta i dostałam pyszne domowe cista, to jest tam gdzie kiedyś była smażalnia ryb koło galerii myślenickiej :)

    3 7 Cytuj
  • 3 kwi 2018
    Aneczka93 napisał/a:

    W coffee house pieką ciasta na zamówienie. Zamawiałam na święta i dostałam pyszne domowe cista, to jest tam gdzie kiedyś była smażalnia ryb koło galerii myślenickiej :)

    Prosze, sie zdecydowac czy Pani tam zamawia czy piecze.

    3 6 Cytuj
  • 20 kwi 2018

    Jest fantastyczna dziewczyna z okolic Dobczyc, robi artystyczne torty na zamówienia na fb to Cukrempowlekane

    8 Cytuj
  • 31 sty 2020

    Świetna cukiernia jest w Bielsko-Białej. Piekarnia Rąba robi kawał dobrej roboty.

    2 Cytuj
  • 31 sty 2020

    Tak, to prawda. Piekarnia jest świetna. Z Doboczyca jeszcze nie zamawiałem.

    2 Cytuj

Odpowiedz