Forum » Myślenice

ORTODONTA KTÓRY JEST DOBRY?

  • 9 maj 2010

    SZUKAM DOBREGO ORTODONTY

    1 1 Cytuj
  • 9 maj 2010

    Polecam dr. Klaudię Hadyś, z tym że ona przyjmuje w Krakowie. W półtorej roku wyleczyła mój makabryczny zgryz.

    9 16 Cytuj
  • 9 maj 2010

    jak wyzej polecam

    3 6 Cytuj
  • 9 maj 2010

    a dentystę to jakiego?

    Cytuj
  • 12 maj 2010

    Jeśli chodzi o dentystę to był już taki watek ale mniejsza z tym;) polecam dr. Ryszkę-Piotrowską. B. sympatyczna pani i zna się na rzeczy. Co do ortodonty to ja osobiście chodziłam do dr. Szyndlar- Dudek. Jak na razie jestem zadowolona, szału nie ma ale to z mojej winy bo nie zgodziłam się na stały aparat i to był błąd;) A co do Pani dr. to mogę ją polecić.

    2 12 Cytuj
  • 12 maj 2010

    Dentystę polecam tego koło Damy Kier, na Niepodległości :) Przyjmują tam dwie panie, obie są miłe i kompetentne :)

    13 9 Cytuj
  • 15 maj 2010

    Polecam dr Szyndlar-Dudek, która przyjmuje w Orto-Dent na Słonecznej. Leczyłam u niej mój koszmarny zgryz :) aparatem stałym. Stawki ma chyba takie jak inni specjaliści tego typu. Bardzo miła i kompetentna :)

    6 35 Cytuj
  • 15 maj 2010

    orto-dent zapomnijcie to naciągacze i......

    44 3 Cytuj
  • 15 maj 2010

    orto-dent jest droooogi, za wizyte ile by nie było roboty jest 50 zł.

    34 2 Cytuj
  • 18 maj 2010

    moge na pewno dowidzieć z doświadczenie własnego i innych znajomych nie idźcie do domu rzemiosła i pani szafraniec...koszmar nie lekarz...ja uczęszczam do dobczyc:)

    11 3 Cytuj
  • 26 mar 2011

    [quote=gość: taa] orto-dent jest droooogi, za wizyte ile by nie było roboty jest 50 zł. [/quote]

    Sama właścicielka jest miła,ale pani doktor Dutka bodajże Anna to koszmar dla tych biednych pomocy stomatologicznych,biedne kobiety dogadzają ,składają się a ta ma je za NIC!Pewnie nieruchana stara panna ...To widać,słychać i czuć!!!!

    22 8 Cytuj
  • 26 mar 2011

    [quote=gość: taa] orto-dent jest droooogi, za wizyte ile by nie było roboty jest 50 zł. [/quote]

    pani M.Pydo w ortodencie nie polecam .Leczenie kanałowe to jakieś nieporozumienie.Po leczeniu kanałowym każdy szanujący się lekarz robi rtg tym bardziej,że takowe tam jest,by sprawdzić swoją robotę .A ta pani owszem prosi szybko w stronę drzwi po skasowanie kasy!-Odradzam serdecznie!!!!

    26 1 Cytuj
  • 26 mar 2011

    Gdzie w Dobczycach przyjmuje ortodonta .Z góry dziekuje.

    3 2 Cytuj
  • 26 mar 2011

    8 miesięcy temu zdjęłam aparat stały ząbki cudo leczone,wyrywane i aparat zakładany w orto-dencie na słonecznej jak również wybielanie,obsługa przemiła , ceny wysokie,ale jak kogośnie stać niech nie chodzi prywatnie.Ja polecam centrum wszystkim.

    2 30 Cytuj
  • Aga Kowalska 31 mar 2012

    NIE POLECAM ORTO-DENT na słonecznej szczególnie Panią Małgorzatę Dudek. Chodziłam przez kilka lat i naciągali mnie na pieniądze. Tylko za to że otworzysz usta- zapłacisz. Ostatnio przyszłam żeby umówić się na wizytę i zapytałam o cenę tej usługi u Pani M. Jak wychodziłam to wymagali u mnie 40 zł za "poradę". Byłam zszokowana ich bezczelnością. odmówię wizytę i zmienię doktora. Rozmawiałam wczoraj ze znajomymi - też opowiadali mi historii o naciąganiu w Orto Dent

    38 6 Cytuj
  • 25 sie 2012

    muszę iść z dzieckiem do ortodonty kogo polecacie orto-dent jest dla mnie za drogi

    21 1 Cytuj
  • 25 sie 2012

    [quote=gość: osa] muszę iść z dzieckiem do ortodonty kogo polecacie orto-dent jest dla mnie za drogi [/quote]

    Kogo by nie polecił , to i tak ceny są takie same!Mam na myśli leczenie aparatem stałym. Jak wiadomo tylko prywatnie! rżną wszędzie równo!

    14 2 Cytuj
  • 26 sie 2012

    [quote=gość: taa] orto-dent jest droooogi, za wizyte ile by nie było roboty jest 50 zł. [/quote]
    dokładnie!!! wizyta chyba 110 zł przy zmianie drucika i za przyklejenie zamka,który sie odkleił w trakcie jedzenia 50 zł a roboty przy nim minuta!

    23 1 Cytuj
  • 9 lis 2012

    Poradźcie do jakiego ortodonty z dzieckiem?Czy są w ogóle jacyś na NFZ?

    4 3 Cytuj
  • 10 lis 2012

    jezeli cie interesuje kraków to ja ci moge polecic fajna ortodontke przyjmuje na NFZ
    pani Noskowska przyjmuje na Batorego

    19 5 Cytuj
  • 24 paź 2013

    Witam, chciałbym się od was dowiedzieć który ortodonta w Myślenicach jest godny polecenia. Aktualnie jestem przed wizytą u pani Anny Szafraniec - może wiecie czy dobrze zna się na swoim fachu? Za odpowiedzi z góry dzięki.

    6 15 Cytuj
  • 25 paź 2013

    Ja polecam ortodontę w Lubniu ;po roku leczenia rezultaty są ogromne

    6 6 Cytuj
  • 25 paź 2013
    gość: ssssss napisał/a:

    gość: taa napisał/a: orto-dent jest droooogi, za wizyte ile by nie było roboty jest 50 zł. dokładnie!!! wizyta chyba 110 zł przy zmianie drucika i za przyklejenie zamka,który sie odkleił w trakcie jedzenia 50 zł a roboty przy nim minuta!

    Nie tylko w orto-dent jest tak drogo . U Szafrańcowej nie taniej , a jeszcze łaskę robi , że odpowie na jakiekolwiek pytania. Jest niekomunikatywna i na dodatek spóźnia się na umówione wizyty. Nie polecam tej ortodontki.

    17 7 Cytuj
  • klklkl Ala123 26 paź 2013

    Polecam ortodontę w dobczycach

    gość: Magda24 napisał/a:

    Gdzie w Dobczycach przyjmuje ortodonta .Z góry dziekuje.[/
    Ja też polecam ortodontę w Do[cytat=młody22]SZUKAM DOBREGO ORTODONTY

    Ortodonta w Dobczycach

    7 11 Cytuj
  • 26 paź 2013
    renaw napisał/a:

    gość: ssssss napisał/a:gość: taa napisał/a: orto-dent jest droooogi, za wizyte ile by nie było roboty jest 50 zł. dokładnie!!! wizyta chyba 110 zł przy zmianie drucika i za przyklejenie zamka,który sie odkleił w trakcie jedzenia 50 zł a roboty przy nim minuta!Nie tylko w orto-dent jest tak drogo . U Szafrańcowej nie taniej , a jeszcze łaskę robi , że odpowie na jakiekolwiek pytania. Jest niekomunikatywna i na dodatek spóźnia się na umówione wizyty. Nie polecam tej ortodontki.

    Nie pasuje to nie lecz sie ;)
    a nie oczerniaj w internecie, napinaczu jeden !

    7 30 Cytuj

Odpowiedz