Forum » Myślenice

ORTODONTA KTÓRY JEST DOBRY?

  • 13 sie 2014

    Szafrańcowa - nie polecam jeżeli chodzi o wizytę szczególnie z dziecmi, krzyczy na dzieci, obraża je. Całkowicie zraziła mi dziecko do wizyt u dentysty, po prostu jest beznadziejna i powinna przed przyjęciem pacjenta wziąśc coś na nerwy, bo w dzisiejszych czasach taka dentystka nie powinna w ogóle miec kontaktu z pacjentami

    23 8 Cytuj
  • 13 sie 2014
    Hannspree napisał/a:

    Nie pasuje to nie lecz sie ;)
    a nie oczerniaj w internecie, napinaczu jeden !

    :D :D :D

    7 7 Cytuj
  • 13 sie 2014

    Będę się leczyc, ale u kompetentnych lekarzy. A w drodze wyjaśnień to nikogo nie oczerniam,tej pani brak profesjonalizmu , szkoda tracic na nią swój czas i pieniądze.

    19 4 Cytuj
  • 13 sie 2014

    Serdecznie polecam Orto - dent na Słonecznej w Myślenicach. Obecnie prostuję ząbki aparatem stałym i jestem bardzo zadowolona. Jest drogo, ale jest za co płacić bo zarówno dentysta - p. Dutka jak i ortodonta p.Szyndlar - Dudek robią wszystko na tip top. Po kilka razy prześwietlają ząbki wzdłuż i wszerz by upewnić się jaki zabieg przeprowadzić.
    Obsługa przemiła - dzwonią i przypominają o wizytach dzień wcześniej.

    1 34 Cytuj
  • Ewa 14 sie 2014

    Nie będę pisać personalnie, ale czasem to rodzice powinni się zastanowić nad wychowaniem swoich pociech. Niejednokrotnie obserwowałam w gabinecie czy nawet już w poczekalni "dzikie" dzieci, którym nic nie dało się zrobić, nawet wytłumaczyć, że Pan doktor czy Pani doktor tylko popatrzą do buzi. Płacz, bezpodstawne histeryzowanie i wyrywanie się - i to u ortodonty, który jest jednym z "przyjemniejszych" lekarzy dentystów!
    Dobrą metodą "oswajania" dzieci z gabinetem stomatologicznym są wycieczki organizowane przez przedszkola, przy ich okazji personel ma sposobność wytłumaczyć, że dentysta to nie nasz wróg, można posiedzieć na fotelu i posłuchać o higienie, chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy jest to praktykowane w Myślenicach.
    Na koniec apel do rodziców: nie wymagajcie cudów od dentystów jeśli sami nie chcecie z nimi współpracować, bo często trauma i lęk przed dentystą Waszego dziecka nie są winą lekarza tylko Waszą.
    I to tyle w tej sprawie. Możecie mnie rozszarpać, nie będę się więcej udzielać w tej dyskusji. Pozdrawiam :)

    22 27 Cytuj
  • 16 sie 2014

    Pani Dudek nie polecam, bo bierze okropne pieniądze za aparat, ja lecząc się w Krakowie wydaje połowe mniej, chodzę do Pani Kral-Turakiewicz bardzo sympatyczna Pani, nie zawsze bierze za wizyty, punktualna, godna polecenia!!! :))

    28 2 Cytuj
  • 5 sty 2015

    TYLKO SANAVI !!!!
    Super Gabinet,Najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny i rentgen
    Poważnie mówiąc wszystko najlepsi specjaliści !!,
    moja rodzina korzystała prawie z wszystkich usług i jesteśmy w niebo wzięci jeśli chodzi o fachowość i obsługę pacjenta ,doradctwo nie mówiąc o uprzejmości Pań Dr. że nie wspomnę o Paniach Asystentkach i Paniach w recepcji wyjątkowo uprzejmych i miłych ,nie pamiętam kiedy się spotkałam z taką uprzejmą i profesjonalną obsługą .
    Na pewno jeśli będę musiała to tam wrócę z przyjemnością
    Pozdrawiam Panie DR.i cały personel życzę więcej tak zadowolonych klientów w Nowym 2015 Roku

    ps.(żeby nie było że płaciłam to miałam lepszą obsługę ,informuję że wszystkie usługi robiłam na NFZ nieodpłatnie)

    15 21 Cytuj
  • 9 cze 2015

    Pani "doktor" ortodonta koło domu rzemiosła w Myślenicach to totalna porażka. Nieuprzejma i nerwowa!!!!
    Żadnych efektów w jej "leczeniu". Opinie o niej utwierdziły mnie w przekonaniu że nie powinna pracować w tym zawodzie!!!! Szukajcie innego ortodonty! Poszłam do niej z marszu i nikogo nie pytałam o opinię na jej temat a teraz żałuję że tak zrobiłam. Zraziła mi dziecko do lekarza dentysty.

    14 2 Cytuj
  • 12 mar 2020

    Szukam prywatnego godnego polecenia ortodonty w Myślenicach. Ktoś coś doradzi?

    Cytuj

Odpowiedz