Forum » Myślenice

Akcja "Tankuj taniej w Myślenicach"

  • 3 lut 2011

    Spróbuję podjechać do PKS, bo może to akurat dobra, ekonomiczna sugestia, a jakość powinna być raczej dobra.

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Zastanawiające są ceny na myślenickiej BP, w porównaniu z orlenem drożej o 6gr, a z BP na matecznym w krakowie o 7gr. dane z przed kilku dni ;)

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Nie polecam tankować na zajezdni pks. Paliwo z orlenu ale jakośc marna. W zimie marznie, duże spalanie a poza tym przed wojenne dystrybutory do tego bród smród i malaria. I wcale tak wiele taniej nie ma przeanalizujcie sobie ceny...

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    PKS nie miał wcale takiego dobrego paliwa bo ich dwudziestoletnie autobusy mogą jeździć nawet na oleju ze smażenia frytek.Kiedyś słyszałem jak kierowcy mówili że Sprintery nie chcą jeździć na tym paliwie ale to było jakiś czas temu.

    1 Cytuj
  • 3 lut 2011

    Ehhh.. atakujecie ten PKS, konkurencja czy klienci? Ja tankuję ON i jest ok, zresztą niech każdy sprawdzi. Wiadomo, nie ma bufetów, rozliczenie w starym stylu u gościa za biurkiem, lecz jakiś to swój urok też ma.

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    [quote=gość: drajver] PKS nie miał wcale takiego dobrego paliwa bo ich dwudziestoletnie autobusy mogą jeździć nawet na oleju ze smażenia frytek.Kiedyś słyszałem jak kierowcy mówili że Sprintery nie chcą jeździć na tym paliwie ale to było jakiś czas temu. [/quote]
    a ja słyszałem że kosmici się rozbili na południu kraju. Nie ma co powtarzać po innych bo to nie jest obiektywny głos w dyskusji. Sprawdź sam - potem komentuj ;)

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Dziś: SHELL przy Matecznym - ON4.48, Pb4.61; BONARKA - ON4.43, Pb4.61.

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    A nasz ORLEN: ON 4,73

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Najprostszy sposób tankuję do pełna będąc w Krakowie (starcza na kilkaset kilometrów) i w nosie mam nasze stacje z ich zmową cenową.

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Zawsze tankuję na Lukoil w K-kowie, czy benzynę czy gaz. Rosjanie mają najlepsze paliwa, a w dodatku najtaniej. Bywa, że na Luk benzyna Et 98 jest w cenie Et 95. Opłaca mi się nawet jechać tam specjalnie. Pzdr.

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    Shell na Konopnickiej w Krakowie - ON 4.50

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    a mnie wkurza jak na orlenie jest kolejka kilku osób a pani robi parówy

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    mnie też to wkurza i za każdym razem sobie myślę "czy na czas robienia tych parów nie mogła by mnie obsłużyć a ja pojechał bym sobie w siną dal"...

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    !!!Chyba od niepamiętnych czasów: zrównanie cen - ON SHELL przy Konopnickiej/Kraków 4.89, Myślenice Orlen czy mnie wzrok nie omylił również 4.89!!!

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    [quote=gość: Podpis:] Zawsze tankuję na Lukoil w K-kowie, czy benzynę czy gaz. Rosjanie mają najlepsze paliwa, a w dodatku najtaniej. Bywa, że na Luk benzyna Et 98 jest w cenie Et 95. Opłaca mi się nawet jechać tam specjalnie. Pzdr. [/quote]
    skąd ta informacja , że zasiarczone rosyjskie paliwo jest najlepsze ;) ?

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    na gazie z LUK spalanie 10l. Na gazie z Orlenu 8l - prosty rachunek

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    [quote=gość: gaz] na gazie z LUK spalanie 10l. Na gazie z Orlenu 8l - prosty rachunek [/quote]
    Dla mojej fury to bez znaczenia (sekwencja) gdzie tankuję, spalanie takie samo..

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    polecam gaz na agrobudzie

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Ktoś orientuje się, po ile jest 95-ka na stacji PKS-u i przy myjni Rachwała (nie tej koło Spontiusza) ?
    Dzięki. :)

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Byłem na Agrobudzie dwukrotnie. Wszak każdemu należy się druga szansa... i powiem tak.. jeszcze w życiu z tak chamskim zachowaniem jak obsługa tej stacji zarówno kontroli pojazdów jak i przy tankowaniu się nie spotkałem. Na moje spostrzeżenie, że coś dławi mi silnik na gazem, "uprzejmy" Pan stwierdził, że może gazu nie mam...a tankowałem u niego ;/ chamstwo i tyle, podobne teksty przy kontroli pojazdów.. odradzam ta jednostkę.

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    Jakie cenny paliwa dziś w Myślenicach ?

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    Nie wiem, jak dzisiaj, ale wczoraj Pb 95 była po 5,20 na dolnym przedmieściu przed hurtownią rowerową.
    Cena ropy poszła na świecie w dół, ale w Polsce ceny stałe. A raczej - stale w górę.

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    od dłuższego już czasu ceny w Myślenicach "dyktuje" Orlen nad miastem. Dziwnie wszystkie stacje trzymają ceny zależnie od tego Orlenu.
    Cena Pb 95 od co najmniej (!) 2 tygodni wynosi 5.19,-

    Co do wpływu cen na światowych rynkach na ceny na stacjach benzynowych w Polsce - mają się nijak !
    Jeśli na światowych rynkach cena rośnie to w Polsce - a jakże - również, jeśli na światowych rynkach cena maleje to TYLKO na światowych stacjach "również", a w Polsce ? NIE DOTYCZY !

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    35000 litrów w cysternie na lpg. w Krakowie taniej o ok 10 groszy na litrze (Opatkowice)
    To daje Różnicę w cenie 3500 zł. To znaczy że transport 25 km do Myślenic kosztuje 3500 zł??
    Super interes..... Grosz do grosza i zbiera się fortunka.

    Cytuj
  • 19 maj 2011

    nawet nie 10 gr. Patrząc na samą stację bp to w Myślenicach gaz 2,55 a na Matecznym 2,39. Na tej samej stacji.

    Cytuj

Odpowiedz