Forum » Myślenice

Odział peditryczny Myślenice.

 • 16 mar 2017

  Jakie zasady panują ? Jak opieka ? Czy rodzic może być przy dziecku? I wszystko na temat :-)

  3 1 Cytuj
 • 16 mar 2017
  Elizaaa napisał/a:

  Jakie zasady panują ? Jak opieka ? Czy rodzic może być przy dziecku? I wszystko na temat :-)

  Jakos nowy oddzial? nie slyszalalam o takim. a jesli chodzi o neonatologie to wszystko bylo pisane na porod w myslenickim szpitalu

  2 8 Cytuj
 • 16 mar 2017

  Oddział dziecięcy ? Lepiej ?

  3 3 Cytuj
 • 16 mar 2017

  Literówka i tyle ! Jest się czego czepiać !

  2 5 Cytuj
 • 16 mar 2017
  Elizaaa napisał/a:

  Literówka i tyle ! Jest się czego czepiać !

  Literowka? chyba wyrazowka...

  7 6 Cytuj
 • 16 mar 2017

  Strasznie Pani upierdliwa.. mojemu dziecku grozi szpital wiec chciałam się dowiedzieć jak to jest w myslenicach a Pani się czepia! Jeśli niema Pani nic do powiedzenia na ten temat to proszę się nie udzielać. A jeśli Pani coś wie to bardzo proszę o informację.

  12 13 Cytuj
 • 18 mar 2017

  Oddział ładny, świeżo po remoncie. Łazienka dla rodziców i do coś do spania. Jeden rodzic może być przy dziecku na noc. Lekarze wg mnie bardzo zaangażowani. Zwłaszcza dr Murzyn jest do rany przyłóż. Informacje udzielane rodzicom na bieżąco-rano przy odchodzie lekarze bardzo pomocni i otwarci. Ale żeby nie było kolorowo to pielęgniarki tam są... hmmm specyficzne. Nie wolno wchodzić z dzieckiem do zabiegowego. Zakładanie wenflonu czy pobranie krwi to dla rodzica udręka. Stać pod drzwiami i słuchać jak własne dziecko krzyczy i płacze a nie móc wejść to jest maskara. Chociaż ja się nie dałam i zawsze wchodziłam nie zważając na ich komentarze - porostu nie dałam się. Są też miłe pielęgniarki ale muszę przyznać że będąc z dziećmi na oddziałach w Krakowie zaskoczyły mnie M-ce tym że lekarze bardziej dostepni niż panie pielęgniarki. Ale szczerze powiem że już bym się na K-ow nie pchała z dzieckiem tylko wybrała Myślenice... Zdrowia życzę :)

  4 2 Cytuj
 • 19 maj 2019

  Jeśli ktoś wybiera się z niemowlakiem na oddział a dziecko je mleko na receptę to radzę się wyposażyć bo u nas brakło mleczka a niestety nie mają takiego i pani doktor na dyżurze nie wpisze recepty by podejść do apteki i sobie kupić (paranoja jesteś w szpitalu i lekarz recepty nie wpisze) . Odesłała nas na całodobowe abyśmy sobie tam poszli po receptę..bo ona nie może wypisać.

  2 8 Cytuj

Odpowiedz