Forum » Myślenice

Odział peditryczny Myślenice.

  • 16 mar 2017

    Jakie zasady panują ? Jak opieka ? Czy rodzic może być przy dziecku? I wszystko na temat :-)

    3 1 Cytuj
  • 16 mar 2017
    Elizaaa napisał/a:

    Jakie zasady panują ? Jak opieka ? Czy rodzic może być przy dziecku? I wszystko na temat :-)

    Jakos nowy oddzial? nie slyszalalam o takim. a jesli chodzi o neonatologie to wszystko bylo pisane na porod w myslenickim szpitalu

    2 8 Cytuj
  • 16 mar 2017

    Oddział dziecięcy ? Lepiej ?

    3 3 Cytuj
  • 16 mar 2017

    Literówka i tyle ! Jest się czego czepiać !

    2 5 Cytuj
  • 16 mar 2017
    Elizaaa napisał/a:

    Literówka i tyle ! Jest się czego czepiać !

    Literowka? chyba wyrazowka...

    7 6 Cytuj
  • 16 mar 2017

    Strasznie Pani upierdliwa.. mojemu dziecku grozi szpital wiec chciałam się dowiedzieć jak to jest w myslenicach a Pani się czepia! Jeśli niema Pani nic do powiedzenia na ten temat to proszę się nie udzielać. A jeśli Pani coś wie to bardzo proszę o informację.

    12 13 Cytuj
  • 18 mar 2017

    Oddział ładny, świeżo po remoncie. Łazienka dla rodziców i do coś do spania. Jeden rodzic może być przy dziecku na noc. Lekarze wg mnie bardzo zaangażowani. Zwłaszcza dr Murzyn jest do rany przyłóż. Informacje udzielane rodzicom na bieżąco-rano przy odchodzie lekarze bardzo pomocni i otwarci. Ale żeby nie było kolorowo to pielęgniarki tam są... hmmm specyficzne. Nie wolno wchodzić z dzieckiem do zabiegowego. Zakładanie wenflonu czy pobranie krwi to dla rodzica udręka. Stać pod drzwiami i słuchać jak własne dziecko krzyczy i płacze a nie móc wejść to jest maskara. Chociaż ja się nie dałam i zawsze wchodziłam nie zważając na ich komentarze - porostu nie dałam się. Są też miłe pielęgniarki ale muszę przyznać że będąc z dziećmi na oddziałach w Krakowie zaskoczyły mnie M-ce tym że lekarze bardziej dostepni niż panie pielęgniarki. Ale szczerze powiem że już bym się na K-ow nie pchała z dzieckiem tylko wybrała Myślenice... Zdrowia życzę :)

    6 2 Cytuj
  • 19 maj 2019

    Jeśli ktoś wybiera się z niemowlakiem na oddział a dziecko je mleko na receptę to radzę się wyposażyć bo u nas brakło mleczka a niestety nie mają takiego i pani doktor na dyżurze nie wpisze recepty by podejść do apteki i sobie kupić (paranoja jesteś w szpitalu i lekarz recepty nie wpisze) . Odesłała nas na całodobowe abyśmy sobie tam poszli po receptę..bo ona nie może wypisać.

    2 9 Cytuj

Odpowiedz