Forum » Myślenice

Apteki w Myślenicach

  • 31 mar 2017

    W których aptekach zwykle się zaopatrujecie... Najtańszej, ale które to najtańsze. O ile leki refundowane są wszędzie w tej samej cenie o tyle te na 100% różnią się dosyć mocno. A ceny na witrynach przecież nie są widoczne, trzeba się dopytywać.

    3 Cytuj
  • 31 mar 2017

    W kilku. Jakiejś tam sprawdzonej apteki nie mam. Po prostu sprawdzam gdzie jest najtaniej. Jesli mam receptę to zrealizowania, którą chcę zrealizować szybko ( bo jestem chora i leki chcę na tu i teraz) to rzecz jasna idę stacjonarnie. Dobre ceny mają słoneczne na reja albo na szpitalnej:
    http://www.apteka-sloneczna.pl/myslenice/
    Z tych internetowych to chyba najtaniej jest w cefarmie: http://www.cefarm24.pl/ - chociaż to również zależy od tego jakie leki kupujesz

    2 2 Cytuj
  • 2 kwi 2017

    Apteki mają swoje cenowe hity, każda inne i trzeba chodzić i pytać jak się ma na to czas albo dzwonić gdzie najtaniej.

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2017

    Ja część kupuję w ZIKO w galerii, a część w esculapie kolo szpitala.

    7 1 Cytuj
  • 24 maj 2017

    Najdroższa w Myślenicach jest Niebieska Całodobowa koło Szpitala ! Masakra ceny o 20 zł nawet drozsze na jednym pudełku leku...A o obsłudze już nie wspomne i starszej Pani której nic się nie chce i obsługuje z łaską....

    19 4 Cytuj
  • 25 maj 2017
    Agata123 napisał/a:

    Najdroższa w Myślenicach jest Niebieska Całodobowa koło Szpitala ! Masakra ceny o 20 zł nawet drozsze na jednym pudełku leku...A o obsłudze już nie wspomne i starszej Pani której nic się nie chce i obsługuje z łaską....

    Bylam tam ostatnio i pani blond masakra. Myślę ze to szefowa bo pracownika z takim nastawienie chyba by nie trzymała. Ceny-kosmos. Szkoda ze to ta jest calodobowa bo niestety czasem musze z niej korzystać

    6 Cytuj
  • 25 maj 2017

    ta pani starsza blond jest tam kierowniczką ale nie szefową..Właśnie szkoda że to całodobowa...ja już tam więcej nie pójde gdyż ta pani wydała mnie raz żle leki z recepty! Ceny nie z tej ziemi ! ja się zastanawiam czy oni tego nie widzą przecież ludzie teraz każdy grosz liczą...

    8 Cytuj
  • 25 maj 2017

    W niebieskiej faktycznie - ceny masakra.

    7 Cytuj
  • 26 maj 2017

    w aptece niebieskiej starsza pani blond nawet wszystko zostawia otwarte i idzie robić zakupy do spożywczego . Biega tam w fartuchu i nie spieszy się wracać do apteki, w której ludzie czekają nawet 20 min. Tak było już kilka razy w sobotę rano.

    5 Cytuj
  • 26 maj 2017
    Agata123 napisał/a:

    Najdroższa w Myślenicach jest Niebieska Całodobowa koło Szpitala ! Masakra ceny o 20 zł nawet drozsze na jednym pudełku leku...A o obsłudze już nie wspomne i starszej Pani której nic się nie chce i obsługuje z łaską....

    Ano właśnie. Myślałam, że trafiłam na zły dzień starszej pani, a tu widzę, że to powszechny problem. Kiedyś chciałam kupić inhalator, ale najpierw dowiedzieć się jakie są ich rodzaje, czym się różnią, jakie są ceny. Pani przyniosła trzy, ale robiła to w taki sposób, jakbyśmy jej przeszkadzali, a jeśli chodzi o pytania, odpowiedziała tylko na to o ceny. Miałam wrażenie, że stara się, żebyśmy nie kupili żadnego, bo tak mało była nami zainteresowana. Popatrzyliśmy na siebie z mężem i poszliśmy sobie, skoro pani tak ładnie prosiła...

    5 Cytuj

Odpowiedz