Forum » Myślenice

Ginekolog Myślenice-kogo polecacie?

  • 5 kwi 2017

    Witam, poszukuję dobrego ginekologa z Myślenic lub Krakowa, który zajmuje się leczeniem niepłodności. Potrzebuje, żeby zajmował się on pacjentką- zlecał badania i zalecił jakąś skuteczną metodę działania. Byłam już u kilku i dla nich liczy się tylko to, że pacjentka przyjdzie na wizytę i zapłaci. Kogo możecie polecić?? A może znajdzie się też jakiś dobry ginekolog-endokrynolog? Leczę się również na niedoczynność tarczycy, więc to też byłoby dobre rozwiązanie. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś konkretny, a ja wreszcie zostanę mamą. Pozdrawiam

    4 3 Cytuj
  • 5 kwi 2017

    Ginekolog endokrynolog Andrzej Kocot :-)

    3 2 Cytuj
  • 6 kwi 2017
    Elizaaa napisał/a:

    Ginekolog endokrynolog Andrzej Kocot :-)

    dziękuję :)

    2 Cytuj
  • 6 kwi 2017

    Sama miałam bardzo podobny problem do Twojego. Dostałam skierowanie do Szpitala na Kopernika w Krakowie do poradni endokrynologiczno- ginekologicznej. "Zwykły" ginekolog raczej Ci nie pomoże. Okazało się ze mam nie tylko niedoczynność tarczycy ale i hiperprolaktynemię czynnościową i to ona była przyczyną niemożności zajścia w ciążę. Wystarczył jeden lek i już w pierwszym cyklu byłam w ciąży po 2 latach starań. Oczywiście Twój problem może leżeć w innej przyczynie ale warto sprawdzić ten trop. Współczuję Ci, bo wiem jak to jest chcieć a nie móc.:(

    7 Cytuj
  • 6 kwi 2017
    babiles napisał/a:

    Sama miałam bardzo podobny problem do Twojego. Dostałam skierowanie do Szpitala na Kopernika w Krakowie do poradni endokrynologiczno- ginekologicznej. "Zwykły" ginekolog raczej Ci nie pomoże. Okazało się ze mam nie tylko niedoczynność tarczycy ale i hiperprolaktynemię czynnościową i to ona była przyczyną niemożności zajścia w ciążę. Wystarczył jeden lek i już w pierwszym cyklu byłam w ciąży po 2 latach starań. Oczywiście Twój problem może leżeć w innej przyczynie ale warto sprawdzić ten trop. Współczuję Ci, bo wiem jak to jest chcieć a nie móc.:(

    Czyli powinnam postarać się o skierowanie do tej poradni? Tam wg Ciebie powinni mi zrobić szereg badan i może coś wyjdzie. Napisałaś że"zwykly" ginekolog mi nie pomoże. Więc kto? Mogłabyś mi napisać jak to wszystko u Ciebie przebiegało? Poprostu już nie wiem gdzie szukać pomocy i co robić. Podam Ci adres e-mail gdybyś znalazła czas i mogłabyś mi to opisać.
    kasiek0603@wp.pl
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 7 kwi 2017

    Dr Krzysztof Bereza. Przyjmuje na ruczaju i na Kopernika. Nie raz pomógł nam w kwestii niepłodności i naszym znajomym, którzy zanim do niego trafili pół Polski bez żadnych efektów zjeździli. Dopiero jak do niego trafili kuracje przynosiły oczekiwany rezultat. Szczerze polecam!

    3 Cytuj
  • 7 kwi 2017
    Hubertvip napisał/a:

    Dr Krzysztof Bereza. Przyjmuje na ruczaju i na Kopernika. Nie raz pomógł nam w kwestii niepłodności i naszym znajomym, którzy zanim do niego trafili pół Polski bez żadnych efektów zjeździli. Dopiero jak do niego trafili kuracje przynosiły oczekiwany rezultat. Szczerze polecam!

    Bardzo dziękuję

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2017

    kasiek0603 napisałam Ci maila.:)

    Hubertvip a znasz Tomasza Berezę? Bo na kopernika przyjmował.

    Cytuj
  • 7 kwi 2017

    jeśli chodzi o niepłodność polecam z całego serca Macierzyństwo w Krakowie dr. Mirocki..Mi pomogli i po 4 latach mam syna dzięki nim a teraz będę miała córkę...

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2017

    Tomasz Bereza to brat dr Krzysztofa. Słyszeliśmy tylko o nim że też jest ok ale nigdy nie byliśmy u niego na wizycie więc nic więcej nie jesteśmy w stanie napisać.

    Cytuj
  • 7 kwi 2017
    Konto usunięte napisał/a:

    Tomasz Bereza to brat dr Krzysztofa. Słyszeliśmy tylko o nim że też jest ok ale nigdy nie byliśmy u niego na wizycie więc nic więcej nie jesteśmy w stanie napisać.

    A, no to właśnie nie wiedziałam czy to zbieżność nazwisk, czy chodzi nam o tego samego lekarza. W każdym razie ja byłam pacjentką dra Tomasza Berezy i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć.:)

    Cytuj

Odpowiedz