Forum » Myślenice

Nawigacja GPS kto w Myślenicach sie tym zajmuje?

• 17 maj 2010

Potrzebuje adres gdzie w Myślenicach wgrywaja nawigacje GPS?

3 Cytuj
  • 17 maj 2010

Nad Lewiatanem jest taki serwis czy coś w tym stylu ,na pewno tam wgrywają .

• 17 maj 2010

stary ja ci wgram jeśli chcesz, znam się na tym nieraz z tym robiłem.

• Paweł 18 maj 2010

[quote]stary ja ci wgram jeśli chcesz, znam się na tym nieraz z tym robiłem.[/quote]Witam
    kolego podaj namiar na siebie

1 Cytuj
  • 18 maj 2010

bikerman13@o2.pl mój e-mial

1 Cytuj
  • 20 maj 2010

Nad lewiatanem: www.sklepkierowcy.pl, mają dobre cenki

• adzygmunt 20 lut 2011

Proszę o wsparcie logistyczne.
    Szukam ja na razie bezskutecznie instrukcji obsługi NavRoad nr 470 Enovo.
    Może ktoś podeśle link?

• 21 lut 2011

Dostarczenie instrukcji obsługi (w języku polskim!) podczas sprzedaży konsumenckiej (dla osoby fizycznej) jest obowiązkiem producenta/importera/dystrybutora/sprzedawcy.
    Na podstawie art. 3 ust. 6 w związku z art. 3 ust. 5 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego.

Zatem jeśli nawigację kupiłeś w sklepie - żądaj jej od sprzedawcy! Jeśli nie - Twój błąd :P

2 Cytuj
  • adzygmunt 21 lut 2011

Oczywiście masz racje. Instrukcja jest ale bardzo skromna. Objaśnia tylko do czego służą przyciski.
    Nie ma natomiast czegoś co np: jest w mapamap "prowadzenia za rączkę"
    Wszystkie sklepy nie mają mówią, że byłaby to broszura dużych rozmiarów.
    Dlatego szukam linku i wydrukuję we własnym zakresie.

• 21 lut 2011

Zatem pytanie podstawowe - czy kupiłeś urządzenie wraz z programem?
    Jeżeli tak to jakim? Bo od tego zależy obsługa i prowadzenie "za rączkę".

Nwigacja producenta NavRoad: http://city-maps.ru/tech/NavRoad_map_manual_EN.pdf
    Jeżeli inne (automapa etc.) szukaja na stronie producenta. Google nie boli... ;)

1 Cytuj
  • adzygmunt 21 lut 2011

Wszystko w legalu. Ten tekst jest angielski dla mnie to trudność a w dodatku typ mocno nieaktualny.
    Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Wydaje się, że znalazłem drogę Nie należy w google wpisywac danych gps a mapę czyli AutoMapa XL. pl
    Parafrazując: Google nie bolą, ale zabierają czas i zmuszają do cierpliwości.

• 10 mar 2015

odnawiam temat, kto w myslnicach aktualizuje mapy gps polski i europy, lark 35.6

• 10 mar 2015
    buli napisał/a:

odnawiam temat, kto w myslnicach aktualizuje mapy gps polski i europy, lark 35.6

zapytaj na Niepodległości / naprzeciw sklepu z farbami/, ten zakład -punkt usługowy to chyba "multimedia".

• 10 mar 2015

Na przeciwko Biedronki po drugiej stronie Bysinki jest zakład co zajmuje się sprzętem car audio i własnie nawigacjami , tam na pewno Ci to zrobią .

3 Cytuj
  • mateusz nowakowski 11 mar 2015

Ja kupowałem navi i co roku aktualizują mi mapy tj jak jedziesz od stacji BP w stronę świateł to przed światłami po prawej stronie. Taka budka i oni tam robią z radiami cb.

7 Cytuj
  • kar war 11 mar 2015

Jeżeli nawigacja jest nowa to masz darmowe aktualizacje nie musisz nigdzie chodzić.A jeśli idziesz do kogoś żeby ci wgrał nowe mapy zapytaj czy ta mapa jest legalna bo w razie kontroli policji może sprowadzi ci legalność

1 5 Cytuj
  • 11 mar 2015
    kar9876 napisał/a:

w razie kontroli policji może sprowadzi ci legalność

Masz jakąś wiedzę tajemną lub podstawę prawną czy tylko tak "chlapnąłeś" z nudów ?

3 1 Cytuj
  • kar war 11 mar 2015
    piękny maryjan napisał/a:

Masz jakąś wiedzę tajemną lub podstawę prawną czy tylko tak "chlapnąłeś" z nudów ?

http://moto.onet.pl/porady-ekspertow/czy-policja-moze-sprawdzic-nasz-telefon-i-gps/p746y

1 1 Cytuj
  • 11 mar 2015
    kar9876 napisał/a:

http://moto.onet.pl/porady-ekspertow/czy-policja-moze-sprawdzic-nasz-telefon-i-gps/p746y

O podstawie prawnej nie ma tam ani słowa a ten mądrala z KGP może sobie mówić co chce . Oczywiście sytuacja może się zmienić gdy jesteś o coś podejrzany , poszukiwany itd. Przy rutynowej kontroli raczej wątpliwa sprawa . Jeszcze cytat z przytoczonego przez ciebie artykułu ". O dane z książki telefonicznej w telefonie nie należy się martwić, funkcjonariusze nie będą nimi zainteresowani". To świadczy o zerowej wiarygodności pana z KGP !

4 Cytuj
  • 11 mar 2015

"USTAWA z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji Art. 15.
    1. Policjanci wykonując czynności, mają prawo: ppkt. 4) przeszukiwania osób i pomieszczeń, 5) dokonywania kontroli osobistej, a także przeglądania zawartości bagaży i sprawdzania ładunku w portach i na dworcach oraz w środkach transportu lądowego, powietrznego i wodnego, w razie istnienia uzasadnionego podejrzenia popełnienia czynu zabronionego pod groźbą kary. "
    Przeczytaj uważnie tekst po ostatnim przecinku !

3 Cytuj
  • 14 lut 2016

Znacie może kogoś, kto zajmuje się aktualizacją map w Kenwood DNX4250BT ?
    Obecnie jest zainstalowana mapa Garmin OEM CN Europa NT 2011 ALL

3 2 Cytuj
  • Mietek 22 kwi 2017

Jak w Temacie? Jest Ktoś godny polecenia? Mio C-520. Dziękuję

1 Cytuj

Odpowiedz