Forum » Myślenice

Nawigacja GPS kto w Myślenicach sie tym zajmuje?

  • 17 maj 2010

    Potrzebuje adres gdzie w Myślenicach wgrywaja nawigacje GPS?

    5 Cytuj
  • 17 maj 2010

    Nad Lewiatanem jest taki serwis czy coś w tym stylu ,na pewno tam wgrywają .

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    stary ja ci wgram jeśli chcesz, znam się na tym nieraz z tym robiłem.

    Cytuj
  • Paweł 18 maj 2010

    [quote]stary ja ci wgram jeśli chcesz, znam się na tym nieraz z tym robiłem.[/quote]Witam
    kolego podaj namiar na siebie

    2 Cytuj
  • 18 maj 2010

    bikerman13@o2.pl mój e-mial

    1 Cytuj
  • adzygmunt 20 lut 2011

    Proszę o wsparcie logistyczne.
    Szukam ja na razie bezskutecznie instrukcji obsługi NavRoad nr 470 Enovo.
    Może ktoś podeśle link?

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Dostarczenie instrukcji obsługi (w języku polskim!) podczas sprzedaży konsumenckiej (dla osoby fizycznej) jest obowiązkiem producenta/importera/dystrybutora/sprzedawcy.
    Na podstawie art. 3 ust. 6 w związku z art. 3 ust. 5 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego.

    Zatem jeśli nawigację kupiłeś w sklepie - żądaj jej od sprzedawcy! Jeśli nie - Twój błąd :P

    2 Cytuj
  • adzygmunt 21 lut 2011

    Oczywiście masz racje. Instrukcja jest ale bardzo skromna. Objaśnia tylko do czego służą przyciski.
    Nie ma natomiast czegoś co np: jest w mapamap "prowadzenia za rączkę"
    Wszystkie sklepy nie mają mówią, że byłaby to broszura dużych rozmiarów.
    Dlatego szukam linku i wydrukuję we własnym zakresie.

    Cytuj
  • adzygmunt 21 lut 2011

    Wszystko w legalu. Ten tekst jest angielski dla mnie to trudność a w dodatku typ mocno nieaktualny.
    Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Wydaje się, że znalazłem drogę Nie należy w google wpisywac danych gps a mapę czyli AutoMapa XL. pl
    Parafrazując: Google nie bolą, ale zabierają czas i zmuszają do cierpliwości.

    Cytuj
  • 10 mar 2015

    odnawiam temat, kto w myslnicach aktualizuje mapy gps polski i europy, lark 35.6

    Cytuj
  • 10 mar 2015
    buli napisał/a:

    odnawiam temat, kto w myslnicach aktualizuje mapy gps polski i europy, lark 35.6

    zapytaj na Niepodległości / naprzeciw sklepu z farbami/, ten zakład -punkt usługowy to chyba "multimedia".

    Cytuj
  • 10 mar 2015

    Na przeciwko Biedronki po drugiej stronie Bysinki jest zakład co zajmuje się sprzętem car audio i własnie nawigacjami , tam na pewno Ci to zrobią .

    4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 11 mar 2015

    Ja kupowałem navi i co roku aktualizują mi mapy tj jak jedziesz od stacji BP w stronę świateł to przed światłami po prawej stronie. Taka budka i oni tam robią z radiami cb.

    7 Cytuj
  • 11 mar 2015

    Jeżeli nawigacja jest nowa to masz darmowe aktualizacje nie musisz nigdzie chodzić.A jeśli idziesz do kogoś żeby ci wgrał nowe mapy zapytaj czy ta mapa jest legalna bo w razie kontroli policji może sprowadzi ci legalność

    1 5 Cytuj
  • 11 mar 2015
    kar9876 napisał/a:

    w razie kontroli policji może sprowadzi ci legalność

    Masz jakąś wiedzę tajemną lub podstawę prawną czy tylko tak "chlapnąłeś" z nudów ?

    3 1 Cytuj
  • 11 mar 2015
    kar9876 napisał/a:

    http://moto.onet.pl/porady-ekspertow/czy-policja-moze-sprawdzic-nasz-telefon-i-gps/p746y

    O podstawie prawnej nie ma tam ani słowa a ten mądrala z KGP może sobie mówić co chce . Oczywiście sytuacja może się zmienić gdy jesteś o coś podejrzany , poszukiwany itd. Przy rutynowej kontroli raczej wątpliwa sprawa . Jeszcze cytat z przytoczonego przez ciebie artykułu ". O dane z książki telefonicznej w telefonie nie należy się martwić, funkcjonariusze nie będą nimi zainteresowani". To świadczy o zerowej wiarygodności pana z KGP !

    4 Cytuj
  • 11 mar 2015

    "USTAWA z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji Art. 15.
    1. Policjanci wykonując czynności, mają prawo: ppkt. 4) przeszukiwania osób i pomieszczeń, 5) dokonywania kontroli osobistej, a także przeglądania zawartości bagaży i sprawdzania ładunku w portach i na dworcach oraz w środkach transportu lądowego, powietrznego i wodnego, w razie istnienia uzasadnionego podejrzenia popełnienia czynu zabronionego pod groźbą kary. "
    Przeczytaj uważnie tekst po ostatnim przecinku !

    3 Cytuj
  • 14 lut 2016

    Znacie może kogoś, kto zajmuje się aktualizacją map w Kenwood DNX4250BT ?
    Obecnie jest zainstalowana mapa Garmin OEM CN Europa NT 2011 ALL

    3 2 Cytuj
  • 22 kwi 2017

    Jak w Temacie? Jest Ktoś godny polecenia? Mio C-520. Dziękuję

    1 Cytuj
  • Jacek Jaworek 4 sty 2021

    Budynek przed KRUS tam był gość ale czy jest nadal to nie wiem

    Cytuj

Odpowiedz