Forum » Myślenice

Sklep nabiałowy!

  • 10 maj 2017

    Wie ktoś może co to za sklep przy ul słonecznej na przeciwko orlenu? Kupiłem tam ostatnio ser i był naprawdę pyszny ale przyznam że sklep widzę pierwszy raz. Ktoś coś wie?

    8 10 Cytuj
  • 10 maj 2017

    To chyba nowo otwarty sklep, bo wcześniej było tam co innego. W sobote weszłam z ciekawości i powiem że jestem mile zaskoczona. Kupiłam ser biały, i mleko, a w poniedziałek wróciłam tam. :) Ceny konkurencyjne i to bardzo, bo jest to sklep zakładowy. z ciekawości kupiłam jeszcze masło w kostce, pani ukroi ile się chce :) na prawdę, cieszę się że w końcu w Myślenicach mamy porządny nabiał a nie sklepowe śmieciówki.

    9 10 Cytuj
  • Ania 10 maj 2017

    Sklep został otwarty w sobotę, więc w sumie świeży, również ostatnio kupowałam tam ser i jestem bardzo zadowolona. Co prawda lokal jest trochę schowany przez co pewnie większość ludzi nie wie, że istnieje, ale można polecić. I bardzo miła obsługa :)

    9 9 Cytuj
  • Andrzej 10 maj 2017

    Nooo!
    Akcja reklamowa pełną parą. A czy ktoś z większym stażem na forum niż 1 dzień odwiedzał ten sklep?

    26 5 Cytuj
  • 10 maj 2017
    Endrju napisał/a:

    Nooo!
    Akcja reklamowa pełną parą. A czy ktoś z większym stażem na forum niż 1 dzień odwiedzał ten sklep?

    ja osobiście nie byłem, ale żona była i przyniosła dobre oscypki.

    8 5 Cytuj
  • 10 maj 2017
    Endrju napisał/a:

    Nooo!
    Akcja reklamowa pełną parą. A czy ktoś z większym stażem na forum niż 1 dzień odwiedzał ten sklep?

    A weteran jak zawsze sceptyczny ;)

    10 Cytuj
  • ania 11 maj 2017

    bo weteran nie jedno tu już widział :)

    6 Cytuj
  • 11 maj 2017

    Jest to chyba jedyny w Myślenicach sklep nabiałowy śmiechu warte ta reklama u hahahahahahahahahahahahahha!

    3 6 Cytuj

Odpowiedz