Forum » Myślenice

Gdybyś Był/a Burmistrzem...

  • 29 maj 2010

    Łatwo jest krytykować naszego burmistrza , często słusznie , czasem nie ale co wy zrobilibyście w Myślenicach (i okolicy) gdyby to do was należała władza w gminie Myślenice . Proszę o pomysły (warto zwrócić też uwagę że budżet Myślenic to nie budżet Polski i kompetencje burmistrza , oczywiście mogą być też hipotezy fantastyczne jak ktoś chce się zabawić)
    Moje decyzje byłby takie
    a) usunięcie monitoringu
    b) wycofanie projektu rewitalizacji parku (kosztem przywrócenia jego stanu przedpotopowego)
    c) wysłanie straży miejskiej do sprzątania Myślenic i okolic (w ramach akcji przywracania świętego spokoju mieszkańców)
    dalsze pomysły później

    1 Cytuj
  • 29 maj 2010

    Zwolniłbym 80% urzędników, aby nie marnowali czasu na picie kawy tylko wzieli się do roboty.

    1 Cytuj
  • 29 maj 2010

    Nade wszystko postawił bym na rozwój gospodarczy (lokalna przedsiębiorczośc + inwestycje z zewnątrz) nie na klan kupców którzy nie widzą co sie dziej tylko brną w galerię itd ale naprawde wykrzesać można sporo lokalnej inicjatywy , a strefa przemyusłowa ma być dla przemysłu.

    1 Cytuj
  • 29 maj 2010

    a ja ożeniłbym się z Gretą i oddał jej władzę a potem to już tylko kraj mlekiem i miodem płynący...

    1 Cytuj
  • 29 maj 2010

    wieśniaku, a któż by Cię chcioł ?

    1 Cytuj
  • 29 maj 2010

    Wieśniaku ty w swojej bezgranicznej miłości do Burmistrza i PO nie jesteś już w stanie nikogo więcej pokochać więc małżeństwo z Gretą raczej nie wchodzi w grę.

    1 Cytuj
  • 29 maj 2010

    Co by zrobił gdybym był burmistrzem?
    Spieszę z wyjaśninieniem:

    1. Zmiany w UMiGM (m.in zmiana godzin pracy, usprawnienie jego pracy, likwidacja zbędnej biuorkracji)
    2. Modernizacja skrzyżowań (przede wszystkim: Jagiellońska - Piłsudskiego ; Poniatowskego - Niepodległości -
    Słowackiego)
    3. Likwidacja wysypiska śmieci i WMB
    4. Budowa dworca autobusowego
    5. Większa otwartość na miszkańców gminy (na ich sugestie, problemy, pomysły, incjatywy)

    To tak na początek.

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    ale dlaczego dla PO??????

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    W lecie jest Skate Park w zimie nie ma co robić. Może jakieś zadaszenie np. namiot ?

    Cytuj
  • Fundacja NWR 5 cze 2010

    Bylo by fanie ... ;)

    1 Cytuj
  • KOr 5 cze 2010

    ważna sprawa: promocja Myślenic. Na tle innych tak małych miejscowości Myślenice maja świetne położenie i jakby nie było zawsze coś do roboty się znajdzie. Szkoda tylko, że na większą skalę Myślenice są znane z korków na zakopiance, zjazdów ONR, i dyskusji w programie na TVn na temat wysypiska. Nic pozytywnego.

    Dlatego zwiększyłabym zakres promocji Myślenic nie ograniczając się jedynie do mediów lokalnych. To nie są praktycznie wcale większe koszty.
    A lepsza promocja, to lepszy wizerunek, to więcej turystów i więcej $ dla lokalnych przedsiębiorców.
    Potem wystarczy troszke rozbudować bazę hotelową i hulaj dusza :)

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    Ja gdybym był burmistrzem, zaciągnołbym kredyty na budowe, jeszcze nie wiem czego (czekałbym na propozycje i łapówki) Kupiłbym samochód aston martin db9 urzędu miasta i gminy jako samochód służbowy dla burmistrza. Wybudowałbym sobie dom z materiałów budowlanych zapłaconych przez podatników. Użądzałbym cotygodniową imprezkę(catering wierzynek) dla moich 200 znajomych, oczywiście z pieniędzy urzędu miasta i gminy. Wyjeżdżałbym w celach służbowych np. do : Maroko, Hawaje, Monaco, Dubaj itd. wszystko oczywiście na najwyższym poziomie reprezentacyjnym. Hotele tylko pięcio gwiazdkowe. A na koniec jakbym już nie miał co robic to kazałbym zrobić w Myślenicach wielkie wysypisko smieci i asfaltownie na Myślenickim rynku na tak zwanych kocich łbach.

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    Acha i jeszcze wytoczyłbym procesy wszystkim, którym by się to nie podobało.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 5 cze 2010

    Gdybysz to Pan Zdzich dostompił, to wyciemto by siem do końca wszyski haszcz z miast Myślenice dla zratowania od zagrorzenia mieskańcuw, a w kolejności usuniemto by wszelki zwierz: pies, kot, ptak i szczur.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    A ja jakbym był burmistrzem to kazałbym podnieść podatki od wszystkiego, tak aby żadna firma nie dychneła. I wszystkie się pozamykały, a puźniej z beszczelnoscią poprosiłbym o wynik finansowy.

    Cytuj
  • 13 cze 2010

    A ja jakbym był burmistrzem to miałbym gdzieś wszystko, ale i tak mam wszystko gdzieś to burmistrzem być nie muszę!!!!!!!!

    Cytuj
  • 13 cze 2010

    [quote=Zdzichó z Suwałk]Gdybysz to Pan Zdzich dostompił, to wyciemto by siem do końca wszyski haszcz z miast Myślenice dla zratowania od zagrorzenia mieskańcuw, a w kolejności usuniemto by wszelki zwierz: pies, kot, ptak i szczur.
    pozdrawiam
    Zdzichó[/quote]
    Zdzichó jak piszesz swoje posty to weź pod uwagę że w przewadze na tym forum są ludzie inteligentni i nie koniecznie prostactwo postrzegane jest jako zaleta. Dlatego wstrzymaj się od tego typu postów bo to nikomu pożytku nie przynosi.

    Cytuj

Odpowiedz