Forum » Myślenice

Krytycy obecnej władzy

  • 18 cze 2010

    Gościu to było dobre z tym urzędem pracy :)

    Cytuj
  • 20 cze 2010

    [quote=taki_gość]W celu uporządkowania (merytorycznej mam nadzieję) dyskusji oraz na prośbę CYRK'a zakładam nowy temat, w którym powtórzę moje pytania z wątku "Myslenickie myslenie - reaktywacja".

    Tak mi się marzy....
    Tak mi się marzy, aby krytycy władzy podali swój sposób na zmianę Myślenic.
    Czy są za zamknieciem ZUO? Czy i za co wybudują dworzec? Jak rozwiążą problem busów? Czy są w stanie naprawć drogi gminne, bo powiatowe to juz nie ich "działka". Jak widzą sprawę rozwoju Myślenic?, Czy sa w stanie wyrugować ze strefy przemysłowej "groźne" zakłady pracy, a jeśli tak to co z ludźmi którzy są w nich zatrudnieni? itd, itd....
    No Greto, Cyrku, Myśleniczanienie07 do dzieła ......[/quote]
    I nic.

    Cytuj
  • 20 cze 2010

    Przy okazji powyższego wpisu przypomniał mi się kawał, wybaczcie sarkazm off topic;
    "Wszedł baca zmęczony po wypasie owiec do izby zdjął kabak, koszulę i powiesiwszy je na żerdce powiedział; "rzeczywiście". Następnie wyjął swoje zmęczone wytężone oczy, powiesił na żerdce i powiedział; "oczywiście". Nagle rozległo sie głośne pukanie do drzwi, baca otworzył a tu do izby przechodzi ludzkie pojęcie..." ;)

    Cytuj
  • 20 cze 2010

    polecam przeczytajcie na diennikpolski24.pl(region Myślenice)art darmowy ,,Myślenice 2010 -co już mamy, czego brakuje"są tam wypowiedzi trzech osób, bardzo wyraźną ocenę dała pani Antonina S. i Bogdan Sz. zresztą p Kielan w wywiadzie udzielonym Sednu również zakreślił jasny plan działania co bardzo mi się spodobało ma on realne spojrzenie na potrzeby tej społeczności. Trudno moim zdaniem będzie naprawić błędy obecnie rządzących (asfaltownia,wzmacnianie tranzytu ciężkich poj przez miasto, cz też śmietnisko na skalę województwa)są to grzechy śmiertelne i niewybaczalne na arenie polityki lokalnej.

    Cytuj
  • 23 cze 2010

    Dlaczego nie kosicie traw przy drogach w strefie przemysłowej na Dolnym Przedmieściu , ciężko przejść nie mówiąc już o wyglądzie.

    Cytuj
  • adzygmunt 24 cze 2010

    Po kiego kosić? Przyjdzie zima, śnieżek i nie będzie zasp, na trawie się zatrzyma zawierucha. Myśl xx ekonomicznie!!!
    PS Zima jest piękna. Nie taka pora deszczowa jak obecnie. Wszystko rośnie, i po co? Chyba tylko żeby kosić!!!

    Cytuj

Odpowiedz