Forum » Myślenice

Czołg z Jawornika

  • toksyk@wp.pl 5 lip 2011

    Gratulacje dla tych pasjonatów. Kawał dobrej roboty.

    3 Cytuj
  • 5 lip 2011

    [quote=gość: Trzeźwo myślący.] Wielki szacun dla ludzi i ich pasji. Z prawie niczego znalezionego w błocie i ziemi odtworzyć coś takiego. Chylę czoła . Za własne pieniądze i wolny czas wykonujecie kawał dobrej roboty, i na dodatek nie pchacie się pierwsi do zdjęć na podsumowaniu projektu. [/quote]
    Nie za własne pieniądze, tylko za gminne!

    1 2 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Witam , czy może wie ktoś coś więcej na temat wczorajszego wydobycia ciągnika półgąsienicowego w Grajowie? Będę wdzięczny za informacje bo nie mogłem się wyrwać z uczelni i przyjechać.

    1 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Nie znam się na tym ale słyszałem że była to jakaś "wanna z kołami i jakimiś wnętrznościami".

    Cytuj
  • 23 lis 2011

    W tym tygodniu nie będzie kontynuacji ze względów technicznych. Ale wszystko wskazuje na to że w poniedziałek akcja znów ruszy pełną parą. Już wziąłem sobie wolne i będę asystował. Lubie takie akcje.

    1 Cytuj
  • 18 lut 2012

    Witam. Mam pytanie, czy zna może ktoś tego kolegę z Kornatki który rekonstruuje Vickersa. Piszę o tym pracę i miałbym parę pytań. A może jest On tutaj na forum. Będę wdzięczny za kontakt.

    2 1 Cytuj
  • 18 lut 2012

    Ja go znam bo to praktycznie mój sąsiad. Zdziwiony jestem że ta informacja w ogóle wyciekła bo to tajemnica. Nie sądzę aby na tym etapie prac chciał z Tobą gadać.

    2 1 Cytuj
  • 18 lut 2012

    YO MOM CZOŁGA W STODOLE KCECA KUPIC

    5 Cytuj

Odpowiedz