Forum » Myślenice

Wycieczka rowerowa na Chełm??Ktoś chętny???

  • 26 cze 2010

    I niestety wycieczkę trzeba odwołać bo pogoda jak na taka wyprawę jest fatalna..
    Ale mam nadzieje ze uda nam się w najbliższym czasie zorganizować taki wypad...Czekamy na ładną pogodę:)

    Cytuj
  • 27 cze 2010

    Mam nadzieje ze to nie jednorazwa akcja... za miesiac dwa bede w kmy na stale wiec chetnie sie dolacze. pozdrawiam

    Cytuj
  • 27 cze 2010

    hej rowerzyści zerknijcie na temat ,,pan starosta" tam też jest dyskusja na temat ścieżek rowerowych w mieście starostwo to blokuje trzeba wsparcia- pozdro

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Witam jeżeli ktoś do góry nie może na rowerze to krzesełko wyciąg napewno pomoże zabierze i ochotnika i rower. Na górze piękne widoki i zjechać na dół można bez problemu albo asfaltem albo ścieżkami albo ruszyć dalej w trasę.

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    i co z tą wyprawą na chełm???

    Cytuj
  • 6 lip 2010

    no właśnie, coś się wybrać nie możemy :(

    Tym czasem w niedziele zapraszam na Zarabie na II Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Górskim Grand Prix Myślenic.

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    wezmę młodego rower i jade ale tylko jak będzie hardcorowo : http://www.youtube.com/watch#!v=lrqqdGIgyk0&feature=fvw

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    reaktywacja:)
    To może sobota godzina 13 pod hotelem brw?? Pogoda ma być wiec może tym razem sie uda?:)
    Ja jade.. z wami czy bez:)

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    szkoda, bo mnie nie będzie, ale informujcie o każdym wypadzie

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    szkoda civic że Ciebie nie bedzie tym bardziej ze zainteresowanie troszkę małe...no, ale mam nadzieje ze może ktoś się jeszcze do soboty zdecyduje?hę?:)
    Nastepnym razem już bez wykrętów Civic ok?:)

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    piątek rajd w Mce, sobota rajd w Suchej, za dużo na głowie, a potem jadę na urlop na 2 tygodnie. Skłaniałbym się do rowerowania w tygodniu.

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    civic nie ma sprawy jak dla mnie może być taki wypad nawet w tygodniu ale to już po godzinie 17(praca). Nie wiem jak reszta? ( jeśli taka wogóle jest?:-) )

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    catarina, zgred, rowerzysta007, dhz i inni...to co??:)

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    civic a tak przy okazji to udanego urlopu zyczę:)

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    co z ta wycieczka???

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    jestem nowy na rowerze- taki chełm to coś dla mnie?

    Cytuj

Odpowiedz