Forum » Myślenice

kontenery - nowe osiedla powstają w Myślenicach

  • 10 lip 2017

    O kurde, PIS walczy z islamem na wszystkich frontach a do UE chce przyłączyć kraje muzułmańskie i cały ten kocioł bałkański....

    ----------------------
    Grupa Wyszehradzka, Austria, Słowenia i Chorwacja opowiedziały się w poniedziałek za rozszerzeniem UE. W spotkaniu szefów dyplomacji tych państw w Budapeszcie wziął udział szef polskiej dyplomacji Witold Waszczykowski. Do Wspólnoty miałyby wstąpić m. in. Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Macedonia czy Albania.
    http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/rozszerzenie-unii-europejskiej,60,0,2343484.html
    ----------------------

    1 3 Cytuj
  • 14 lip 2017

    Patrioci dobrej zmiany

    ---------------------------
    Straż Graniczna rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą powiązaną ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców, która dokonywała przemytu imigrantów pochodzących z krajów arabskich na terytorium Niemiec i Austrii.
    Pod koniec czerwca w Krakowie funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej dokonali zatrzymania dziesięciu członków zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się przemytem imigrantów pochodzących z Syrii, Iraku, Afganistanu i Pakistanu do państw Europy Zachodniej - poinformowało biuro prasowe SG.
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22095127,kibole-z-krakowa-przemycili-kilkuset-arabskich-imigrantow-brali.html#BoxNewsLinkImg&a=167&c=96
    ---------------------------

    2 5 Cytuj
  • 14 lip 2017
    m_markos napisał/a:

    Patrioci dobrej zmiany

    ---------------------------
    Straż Graniczna rozbiła zorganizowaną grupę przestępczą powiązaną ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców, która dokonywała przemytu imigrantów pochodzących z krajów arabskich na terytorium Niemiec i Austrii.
    Pod koniec czerwca w Krakowie funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej dokonali zatrzymania dziesięciu członków zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się przemytem imigrantów pochodzących z Syrii, Iraku, Afganistanu i Pakistanu do państw Europy Zachodniej - poinformowało biuro prasowe SG.
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22095127,kibole-z-krakowa-przemycili-kilkuset-arabskich-imigrantow-brali.html#BoxNewsLinkImg&a=167&c=96
    ---------------------------

    To Ci sami ludzie, związani z prawicowymi środowiskami, biorącymi udział w marszach przeciwko imigrantom.

    Co ta kasa robi z ludźmi...

    4 2 Cytuj
  • 20 lip 2017

    1. U na to nie ma gwałcicieli nie?
    2. U nas to nie ma psychopatów to katują dzieci albo żony?
    3. Polacy jak spieprzali z kraju w czasach wojny lub PRLu to też na takich plakatach byli ?
    4. Myslicie, że jak chłop będzie chciał wysadzić coś w Polsce to nie przedostani się przez granice?

    Proponuję zimy prysznic... i ZDROWY ROZSĄDEK.

    Nie twierdzę, że mamy przyjać każdego garściami, ale odwracanie się od ludzi w potrzebie też jest debilizmem. Trzeba poprostu właściwie to zorganizować, a nie siać panikę!

    9 16 Cytuj
  • 21 lip 2017

    Marko to daj dobry przykład i przyjmij jedną rodzinę na początek,najłatwiej rzucać hasła .

    14 5 Cytuj
  • 22 lip 2017
    marko napisał/a:

    1. U na to nie ma gwałcicieli nie?
    2. U nas to nie ma psychopatów to katują dzieci albo żony?
    3. Polacy jak spieprzali z kraju w czasach wojny lub PRLu to też na takich plakatach byli ?
    4. Myslicie, że jak chłop będzie chciał wysadzić coś w Polsce to nie przedostani się przez granice?

    Proponuję zimy prysznic... i ZDROWY ROZSĄDEK.

    Nie twierdzę, że mamy przyjać każdego garściami, ale odwracanie się od ludzi w potrzebie też jest debilizmem. Trzeba poprostu właściwie to zorganizować, a nie siać panikę!

    Marko popieram to co napisałeś ale jak to się mówi wsadziłeś kij w mrowisko a te mrowisko to Myślenice. Ludzie w naszym powiecie to ok 80% katolików (tak jak ja) ale z tych 80% to może 10-15 przyjmie jaką rodzinę w potrzebie. Wiem i widzę co się dzieje w Niemczech,Francji i sam się obawiam co będzie dalej ale trzeba też pomagać innym. Nie mam nic wspólnego z poglądami lewackimi żeby brać każdego uchodżce ale rząd powinien w odpowiedni sposób weryfikować poszczególne rodziny . Niestety przekaz w TV jest jaki każdy widzi i ciężko było by jakieś rodzinie funkcjonować u nas w kraju. Z jednej strony cieszę się że jesteśmy narodem patriotów ale z tego co obserwuje to z tego patriotostwa robi się odłam

    5 1 Cytuj
  • 26 lip 2017

    Prawie sto lat różnicy narracja ta sama. Szkoda że niektórzy nie umieją wyciągać wniosków do czego to prowadzi.

    Jak ci uchodźcy czy też imigranci śmieli przyjść do Europy z niesterylnych warunków i z obszarów gdzie brakuje nawet wody. Przecież masowe ludobójstwo przez radykalnych islamistów nie jest poważnym argumentem do ucieczki. Mogli zostać i się zaszczepić i dopiero kierować się w stronę Europy.

    Pomijając kwestię uchodzców i regulowania polityki imigracji. Wydaje się czymś bardzo oczywistym że każdy azylant powinien być przebadany. Cześć z nich pochodzi z obszarów gdzie nie ma w ogóle infrastruktury medycznej.

    zdjecie
    zdjecie

    5 Cytuj
  • 28 lip 2017

    Z tymi chorobami to wydaje mi się że to kolejna kampania przemysłu farmaceutycznego żeby wywołać panikę wśród ludności i wzrost popytu na leki/ szczepionki.
    Dla tych bydlaków liczy się tylko kasa.

    8 1 Cytuj
  • 29 lip 2017
    vin324pl napisał/a:

    Z tymi chorobami to wydaje mi się że to kolejna kampania przemysłu farmaceutycznego żeby wywołać panikę wśród ludności i wzrost popytu na leki/ szczepionki.
    Dla tych bydlaków liczy się tylko kasa.

    W sumie jest trochę racji. Dawniej o takim tekście pomyślałbym że to kolejna teoria spiskowa, ale im człowiek więcej czyta o koncernach medycznych to bym bardziej dostrzega że dobro akcjonariuszy jest najważniejsze a cel uświęca środki. Myślę że też mają w tym jakąś swoją cegiełkę w sensie sposób oddziaływania na klientów (czyli rządy).

    6 2 Cytuj
  • 17 wrz 2017

    Kto wie ktoś ustawił kontenery i co jest w środku. Dlaczego w takich miejscach, dziwne?

    5 10 Cytuj
  • 19 sty 2018

    Jak widzę te kontenery to się zastanawiam czy tam są jakieś niebezpieczne odpady?

    4 6 Cytuj
  • 31 mar 2019

    Ja bym podniósł ten temat. Nie mogę na to patrzyć przy zakopiance. Kto to postawił i kto ma na nie wpływ? Kto może rozebrać? Ten kto zgarnął kasę niech zwróci z własnych teraz i niech to rozbierają.

    8 7 Cytuj

Odpowiedz