Forum » Myślenice

Myślenickie stacje paliw

  • 5 wrz 2010

    A ja tankuję na "Lukoilu" (dawniej JET) w Opatkowicach. Litr E98 tańszy o 40-50 gr. niż na BP w Myślenicach. Jeśli ktoś uważa, że się nie opłaca jechać to niech sobie wpadnie na zakupy do "Carrefour Zakopianka" na zakupy. Dobre sery tańsze średnio o 20% niż w Janie a ryby (np. łosoś nawet o połowę) tańsze są też: pampersy, kosmetyki, środki czystości.

    1 1 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    według mnie orlen najlepszy najczystsze paliwo na bp potrafi byc czasem syf w paliwie i zatyka wtryski
    nie polecam tych malych stacyjek typu kolo spontiusza na kazimierza bo strach tam tankowac

    1 1 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    ja polecam stacje na agrobudzie paliwo dobre i tanie ceany takie jak jak lukoilu w krakowie a ceny tnsze niz na orlenie o 10 gr i maja paliwo z orlena bo widzilem cysterne jak im przywozi

    1 Cytuj
  • 19 wrz 2010

    witam ja również polecam stacje na agrobudzie, paliwo z orlenu i ceny niższe co najmniej o 10 gr niż na pozostałych stacjach w myślenicach. ta samoobsługa to też fajna sprawa, zbieram sobie paragony a potem robią mi fakturke. polecam mam forda tdci i jest bardzo czuły na paliwo a jak tam tankuje w zasadzie od kiedy otworzyli to wszystko jest ok

    1 1 Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Tankuje na BP odkąd istnieje LPG i nigdy nie miałem problemu z samochodem ( ilosc litrow przy pustym baku zawsze taka sama ), co do ceny ... no coz wole nalac cos drozszego i jechac bez problemu ....

    2 Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Witam
    co do BP w mce to strasznie odradzam tankowałem tam on ultimeit i po około 40tys km padły mi 2 wtryski ;/ po zrobieniu z autem tankuje na orlenie on verve i spalanie w porównaniu z bp spadło mi o jakies 1,5 litra na 100km. ceny są w mce z kosmosu i ustalają je pomiędzy sobą zresztą widac jak BP podniesie cene to PETRO tez ale zawsze 2 grosze mniej i tak jest zawsze. jakoś w krakowie da się zjechac z cenami choć nie mówie bo w strone zakopanego jeszcze drożej niż u nas ....

    1 1 Cytuj
  • 20 wrz 2010

    NA BP w Myślenicach ostatnio polepszyło się paliwo nie wiem jak na ORLENIE bo powiedziałem ze więcej już tam nie zatankuje lepiej jednak zatankować w Krakowie tam juz orlen czy bp nie ma dla mnie znaczenia

    1 Cytuj
  • 24 wrz 2010

    Pytanie do mały piszesz że padły ci wtryski, powiedz mi auto masz nowe i od początku tankowałeś na BP M-ce? Troszkę mnie przestraszyłeś bo też tam tankuję od paru m-cy ON Ultimate i jak na razie byłem zadowolony, silnik zdecydowanie lepiej pracuje i ciszej.

    1 Cytuj
  • 27 paź 2010

    Na BP w Myślenicach jest fatalna obsługa! Bardzo nie biły personel. Z łaską wychodzą do tankowania LPG! Pierwsza stacja z jaką się spotykam na której trzeba szanownie poprosić o to by łaskawie ktoś wyszedł i nam zatankował gaz!!!!! Fatalnie!!! Już tam więcej nie zatankuję. Nie polecam nikomu!!!!!!!!

    3 1 Cytuj
  • Andrzej 27 paź 2010

    Co sądzicie o Biodieslu zatankowałem Bioester do ciężarówki co prawda nie w Myślenicach i jest ok tylko trochę dziwny zapach.Czy ktoś miał z tym paliwem do czynienia?

    1 Cytuj
  • adzygmunt 27 paź 2010

    Jaka jest cena biodiesla, nadaje się do osobowych produkowanych od 2005?

    1 Cytuj
  • 27 paź 2010

    co do stacji bp to naprawde dno... c
    1. trzeba sie prosic o zatankowanie gazu, nieraz z 5 minut sie czeka, . Co do jakosci lpg to jest ok.
    2. niejednokrotnie wieczorem okolo 21-22 jest kartka "Awaria". jest to klamstwo, poniewaz nie chce im sie wychodzic tankowac gazu.I na jakiej to stacji trzeba wchodzic do srodka i szukac osoby ktora by laskawie za pare minut przyszla zatankowac gaz?
    3. ON. wielka sciema co do ilosci i jakosci. Dowod: tankowalem zawsze na bp i samochod palil okolo 7 litrow. Kiedys zatankowalem w krk na auchan full. Na pelnym baku 50l zrobilem prawie 850km. pozniej majac jeszcze zapas paliwa zatankowalem full i na bp, i weszlo niby 49,6 litra. do polowy baku przejechalem zaledwie 350 km... Od tamtej pory tankuje tylko w krk. Samochod pali ponizej 6l. Przejazd na zakupy mam za free :)

    1 1 Cytuj
  • 27 paź 2010

    Benzynę tankuje zazwyczaj na Orlenie, zazwyczaj, bo czasem zależy od tego gdzie mnie przyciśnie. Nie mniej jednak nie zauważyłem różnic w ilości , to znaczy mój nie pali mniej jak naście, zauważyłem różnice w zapachu spalin.
    Diesle traktuje podobnie, ale ON chyba najlepszy na Orlenie, na dłużej wystarcza:)

    1 Cytuj
  • 28 paź 2010

    Ja tankuje na BP od kiedy powstała i nie narzekam na paliwo,obsługa też jest OK

    1 Cytuj
  • Andrzej 28 paź 2010

    Cena Biodiesla na śląsku była 3,99 czy się nadaje do auta produkowanego od 2005 to chyba zależy od konkretnego auta słyszałem że jak jest bez turbo to można tankować,ale najlepiej sprawdzić czy dany producent zaleca do konkretnego modelu.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 28 paź 2010

    Dziękuję zapytam - kogo? Mam turbo doładowanie!

    1 Cytuj
  • 13 lis 2010

    Ja tankuje ON glownie na BP myslenice/krakow. Fakt w myslenicach jest drozsze paliwko, ale sie na BP nie przejechalem nawet przy wielkich mrozach.
    Zasada prosta: tankowac tam gdzie duzy ruch, zwlaszcza jak mrozy przyjda (bo moga miec jeszcze letni ON...)

    1 Cytuj
  • 13 lis 2010

    Dla turbodieslowców z pompowtryskiwaczami zaleca się dolewka miksolu do zbiornika, zresztą na pompach wtryskowych też lepiej dolać. paliwko o wiele tańsze i bardzo dobrej jakości to Shell na Zakopiańskiej i zaraz za matecznym w stronę alei.

    Pozdro Lolek

    1 Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]Dla turbodieslowców z pompowtryskiwaczami zaleca się dolewka miksolu do zbiornika, zresztą na pompach wtryskowych też lepiej dolać. paliwko o wiele tańsze i bardzo dobrej jakości to Shell na Zakopiańskiej i zaraz za matecznym w stronę alei.

    Pozdro Lolek[/quote]

    Najlepiej sobie dolać ten mixol do chłodnicy:-)

    1 Cytuj
  • 30 lis 2010

    Ceny paliwa w Myślenicach to jakaś porażka. Ja staram się planować tankowanie przy wypadach do KRK i wtedy zalewam (ON) na Lukoil przy wyjeździe z Krakowa na Zakopiance, 20 gr taniej to minimum a na jakości jeszcze się nie zawiodłem.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 30 lis 2010

    Ja tak samo tankuję, z tym samym, efektem. Czasem tankuję na samoobsłudze Przy M-1 Dwa tygodnie temu płaciłem za ON 4/18 Paliwo jest dobre. Jest jeszcze jedna stacja przed rondem kocmyrzowskim koło dawnego Tosu Tam był tego samego dnia ON po 4/14 ale miałem pełny bak. Ktoś z rodziny tankował i mówił że jest ok.
    Myślenickie ceny to porażka chyba mają zmowę cenową!

    1 Cytuj
  • 30 lis 2010

    polecam paliwa tylko i wyłącznie na Orenie.Ja tankuje paliwo na orenie jest to stacja pierwsza po lewej stronie z myślenic do krakowa zaraz za Bochenkiem.Zawsze tankowałam na BP w Myślenicach ale od kiedy zatankowałam na orlenie,już mnie nikt nie namówi na BP.Na paliwie z orła zrobię zdecydowanie więcej kilometrów a po za tym tak nie śmierdzi.Co do stacji w orenowskich w krakowie to muszę spróbować.pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 30 lis 2010

    sandri jeżeli mówisz nie odgólnie o BP ale o BP w Myślenicach to zarówno jedna jak i druga to stacje patronackie, należące do tego samego właściciela więc jest prawie pewnym , że paliwo jest z jednego kurak kupowane i rozdzielane do jednej i do drugiej.

    1 Cytuj
  • 30 lis 2010

    Przez długi czas tankowałem ON na samoobsługowej stacji na dolnym (Agro-Bud). Pojawił się jednak problem z ogrzewaniem postojowym (Webasto) w postaci dymu. Nie wygląda to ciekawie kiedy stojący na parkingu samochód z wyłączonym silnikiem dymi z pod maski i czuć niedopalone paliwo (serwis rozłożył bezradnie ręce). Zmieniłem stację i może to przypadek, ale problem został rozwiązany.

    1 1 Cytuj
  • 30 lis 2010

    [quote=gość: nefa] bardzo mnie ciekawi jak sprawdzacie jakosc paliw...? [/quote]

    Ja mając filtr cząstek stałych widzę co ile mi się załącza. Jeżeli zbyt często to znak że paliwo do tyłeczka. Od jakiegoś czasu tankuje ON do pełna na Shell Zakopiańska w Krakowie i jak na razie sobie chwalę. DPF załącza mi się dużo rzadziej niż po tankowaniu na BP na Słowackiego czy Orlen Tarnówka. Nie tankuję na stacjach gdzie mają tani ON bo jestem zdania że nie ma nic za darmo.

    1 Cytuj

Odpowiedz