Forum » Myślenice

Myślenickie stacje paliw

  • 18 sty 2011

    bar, mają tam LPG ?
    Podaj adres strony z cennikiem paliw..

    Dzięki

    1 Cytuj
  • 18 sty 2011

    Lpg - nie, ropa i benzyna - tak. Minus: nie działa w weekendy.

    1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Każde miasto strajkuje przeciwko wysokim cenom paliw a w Myślenicach cisza ??
    Ludzie co z wami?? tu nikt D..y za niczym nie ruszy

    1 3 Cytuj
  • 27 sty 2012

    zobacz ;SPOŁECZEŃSTWO'' TAM JEST WSZYSTKO/

    4 Cytuj
  • 31 maj 2012

    A co powiecie o stacji w Trzemeśni?

    5 Cytuj
  • 31 maj 2012

    Super paliwo.

    5 Cytuj
  • 31 maj 2012

    Czekam na więcej opinii

    4 Cytuj
  • 31 maj 2012

    Trzemeśnia spoko , zatankujesz nic więcej mocy nic mniej

    4 Cytuj
  • 8 gru 2012

    Tankowałem paliwo na bezobsługowej na dolnym, a ostatnio na tej na kazimierza i... prawie 30km mniej zrobiłem.. o co tutaj chodzi? :/ podłe paliwo?

    1 4 Cytuj
  • 8 gru 2012
    zulugula napisał/a:

    Tankowałem paliwo na bezobsługowej na dolnym, a ostatnio na tej na kazimierza i... prawie 30km mniej zrobiłem.. o co tutaj chodzi? :/ podłe paliwo?

    ...zima?

    3 3 Cytuj
  • 25 kwi 2013

    [quote=DjKiller]Cześć
    Chciałbym poznać Wasze opinie na temat jakości paliw na pobliskich stacjach paliw.
    Może ktoś z Was miał jakieś dobre lub złe doświadczenia?[/quote]

    Żadna ze stacji w okolicy myślenic (mówimy o orlenie) nie spełnia wymogów jakościowych!! paliwa są kiepskiej jakości, tankując na mniejszej stacji robię średnio na baku 70 - 100km więcej!!!

    6 5 Cytuj
  • 29 kwi 2013

    A że już nie wspomnę o BP, jestem za przedmówcami! Paliwo i gaz lepiej tam nie tankować! Jeżeli już ktoś chce się pokusić na paliwo z okolic Myślenic to tylko jak już coś na Orlenie przed wjazdem do rynku ... (zaraz za światłami w stronę centrum) .. Kraków jak najbardziej OK! zarówno cenowo jak i jakościowo!

    polecam:
    http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/sprawdz-gdzie-warto-a-gdzie-nie-warto-tankowac_131656.html

    http://superauto24.se.pl/auto-porady/malopolskie-stacje-benzynowe-ktore-sprzedaja-zle-p_131664.html

    http://superauto24.se.pl/auto-porady/malopolskie-stacje-benzynowe-ktore-sprzedaja-zle-p_131665.html

    7 2 Cytuj
  • 29 kwi 2013

    ps. te dwa "orleny" na zakopiance to nie orlany oni tylko handlują paliwami orlena, chciałem zapłacić kartą orlena i gość mi nie przyjął !! przyznał w prost że tylko "sprzedają" paliwa orlen (w dodatku nienajlepszej jakości! ciekawe co oni z nimi robią?!) w końcu orlen z reguły budził zaufanie

    8 4 Cytuj
  • 29 kwi 2013

    Konrad: Na zakopiance od Krakowa do Myślenic jest w sumie 5 Orlenów o ile dobrze licze więc skonkretyzuj o które stacje Ci chodzi

    6 5 Cytuj
  • 16 maj 2013

    marcin007 witam Cię
    Orlen 586, 32-400 Jawornik, Polska - drugi jest dokładnie po przeciwnej stronie zakopianki

    5 2 Cytuj
  • Pietja 23 cze 2013

    Witam. Od kilku dni miałem problemy ze swoim dieslem. Przy większym obciążeniu zaczynał szarpać. Dzisiaj byłem u mechanika (znajomy więc w niedzielę mówił że sprawdzimy) bo już zaczynało mnie to doprowadzać do szewskiej pasji.
    Odkręcił filtr paliwa i mówi, że dawno takiego czegoś nie widział. paliwo było czarne, jakby przepalone, filtr z jasnego zrobił się czarny. Pytał się kiedy wymieniałem filtry i gdzie tankuję paliwo.
    Filtry wymieniam zawsze wszystkie w czasie wymiany oleju co 12 tys km, a ostatnia wymiana była w kwietniu, więc niespełna 2 miesiące temu.

    Paliwo tankuję tylko i wyłącznie (bez żadnych wyjątków) na stacji Orlen na Tarnówce, gdyż posiadam u nich kartę flota na 3 różne samochody (dwa benzyniaki i jeden diesel).

    Powiedzcie mi czy też mieliście jakieś komplikacje spowodowane tankowaniem na tej stacji, bo zastanawiam się nad całkowitą zmianą stacji paliw. Tylko pytanie, które jest godna polecenia i sprawdzona.
    Mechanik mówił że wcale nie musi to być sprawa złej jakości paliwa, a najczęściej ten cały syf w filtrze i przytykanie się go w czasie większego obciążenia silnika jest spowodowany zasyfionymi i zaszlamionymi zbiornikami podziemnymi stacji paliwowych. Podobno czyszczenie ich to droga sprawa oraz chwilowe wyłączenie takiego zbiornika z użytku, więc i straty ze sprzedaży paliwa, dlatego stacje często olewają ten ważny element. I co z tego że naleją tam dobrego paliwa, jak i tak w zbiorniku połączy się on z tym syfem, który zatyka później filtry paliwowe.

    4 2 Cytuj
  • 23 cze 2013
    konrad250 napisał/a:

    marcin007 witam Cię
    Orlen 586, 32-400 Jawornik, Polska - drugi jest dokładnie po przeciwnej stronie zakopianki

    Brednie. Tankuję tam dość często i normalnie przyjmują orlenowską karte.

    4 Cytuj
  • Paweł 23 cze 2013
    Mohikanin napisał/a:

    Witam. Od kilku dni miałem problemy ze swoim dieslem. Przy większym obciążeniu zaczynał szarpać. Dzisiaj byłem u mechanika (znajomy więc w niedzielę mówił że sprawdzimy) bo już zaczynało mnie to doprowadzać do szewskiej pasji.
    Odkręcił filtr paliwa i mówi, że dawno takiego czegoś nie widział. paliwo było czarne, jakby przepalone, filtr z jasnego zrobił się czarny. Pytał się kiedy wymieniałem filtry i gdzie tankuję paliwo.
    Filtry wymieniam zawsze wszystkie w czasie wymiany oleju co 12 tys km, a ostatnia wymiana była w kwietniu, więc niespełna 2 miesiące temu.

    Paliwo tankuję tylko i wyłącznie (bez żadnych wyjątków) na stacji Orlen na Tarnówce, gdyż posiadam u nich kartę flota na 3 różne samochody (dwa benzyniaki i jeden diesel).

    Powiedzcie mi czy też mieliście jakieś komplikacje spowodowane tankowaniem na tej stacji, bo zastanawiam się nad całkowitą zmianą stacji paliw. Tylko pytanie, które jest godna polecenia i sprawdzona.
    Mechanik mówił że wcale nie musi to być sprawa złej jakości paliwa, a najczęściej ten cały syf w filtrze i przytykanie się go w czasie większego obciążenia silnika jest spowodowany zasyfionymi i zaszlamionymi zbiornikami podziemnymi stacji paliwowych. Podobno czyszczenie ich to droga sprawa oraz chwilowe wyłączenie takiego zbiornika z użytku, więc i straty ze sprzedaży paliwa, dlatego stacje często olewają ten ważny element. I co z tego że naleją tam dobrego paliwa, jak i tak w zbiorniku połączy się on z tym syfem, który zatyka później filtry paliwowe.

    popro

    Mohikanin napisał/a:

    Witam. Od kilku dni miałem problemy ze swoim dieslem. Przy większym obciążeniu zaczynał szarpać. Dzisiaj byłem u mechanika (znajomy więc w niedzielę mówił że sprawdzimy) bo już zaczynało mnie to doprowadzać do szewskiej pasji.
    Odkręcił filtr paliwa i mówi, że dawno takiego czegoś nie widział. paliwo było czarne, jakby przepalone, filtr z jasnego zrobił się czarny. Pytał się kiedy wymieniałem filtry i gdzie tankuję paliwo.
    Filtry wymieniam zawsze wszystkie w czasie wymiany oleju co 12 tys km, a ostatnia wymiana była w kwietniu, więc niespełna 2 miesiące temu.

    Paliwo tankuję tylko i wyłącznie (bez żadnych wyjątków) na stacji Orlen na Tarnówce, gdyż posiadam u nich kartę flota na 3 różne samochody (dwa benzyniaki i jeden diesel).

    Powiedzcie mi czy też mieliście jakieś komplikacje spowodowane tankowaniem na tej stacji, bo zastanawiam się nad całkowitą zmianą stacji paliw. Tylko pytanie, które jest godna polecenia i sprawdzona.
    Mechanik mówił że wcale nie musi to być sprawa złej jakości paliwa, a najczęściej ten cały syf w filtrze i przytykanie się go w czasie większego obciążenia silnika jest spowodowany zasyfionymi i zaszlamionymi zbiornikami podziemnymi stacji paliwowych. Podobno czyszczenie ich to droga sprawa oraz chwilowe wyłączenie takiego zbiornika z użytku, więc i straty ze sprzedaży paliwa, dlatego stacje często olewają ten ważny element. I co z tego że naleją tam dobrego paliwa, jak i tak w zbiorniku połączy się on z tym syfem, który zatyka później filtry paliwowe.

    zmień mechanika :) widać że wiesz ze dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele :)

    2 Cytuj
  • 23 cze 2013
    Mohikanin napisał/a:

    Witam. Od kilku dni miałem problemy ze swoim dieslem. Przy większym obciążeniu zaczynał szarpać. Dzisiaj byłem u mechanika (znajomy więc w niedzielę mówił że sprawdzimy) bo już zaczynało mnie to doprowadzać do szewskiej pasji.
    Odkręcił filtr paliwa i mówi, że dawno takiego czegoś nie widział. paliwo było czarne, jakby przepalone, filtr z jasnego zrobił się czarny. Pytał się kiedy wymieniałem filtry i gdzie tankuję paliwo.
    Filtry wymieniam zawsze wszystkie w czasie wymiany oleju co 12 tys km, a ostatnia wymiana była w kwietniu, więc niespełna 2 miesiące temu.

    Paliwo tankuję tylko i wyłącznie (bez żadnych wyjątków) na stacji Orlen na Tarnówce, gdyż posiadam u nich kartę flota na 3 różne samochody (dwa benzyniaki i jeden diesel).

    Powiedzcie mi czy też mieliście jakieś komplikacje spowodowane tankowaniem na tej stacji, bo zastanawiam się nad całkowitą zmianą stacji paliw. Tylko pytanie, które jest godna polecenia i sprawdzona.
    Mechanik mówił że wcale nie musi to być sprawa złej jakości paliwa, a najczęściej ten cały syf w filtrze i przytykanie się go w czasie większego obciążenia silnika jest spowodowany zasyfionymi i zaszlamionymi zbiornikami podziemnymi stacji paliwowych. Podobno czyszczenie ich to droga sprawa oraz chwilowe wyłączenie takiego zbiornika z użytku, więc i straty ze sprzedaży paliwa, dlatego stacje często olewają ten ważny element. I co z tego że naleją tam dobrego paliwa, jak i tak w zbiorniku połączy się on z tym syfem, który zatyka później filtry paliwowe.

    - Nie wiem jak jest z ON ale na E95 z Orlena na Tarnówku jeszcze się nie zawiodłem. Tankuje tam często bo mam kartę VITAY i nigdy problemów z autem nie miałem przez paliwo. ON zdarzyło mi się tam zatankować raz i to do nie mojego auta ale też żadnych problemów nie było później.

    3 2 Cytuj
  • Pietja 24 cze 2013
    Paciek napisał/a:

    zmień mechanika :) widać że wiesz ze dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele :)

    To może wytłumaczysz mi inny logiczny powód czarnej "ropy" w 2 miesięcznym filtrze paliwa ? 2 miesiące temu tego nie było, więc co twoim zdaniem się stało?

    2 2 Cytuj
  • 24 cze 2013

    a może twój samochód ma silnik z grupy VW/Audi 1.9 lub 2.0 tdi? bo tam to nie jest dziwne...

    2 Cytuj
  • Pietja 25 cze 2013

    Bardzo ciekawi mnie co ma wspolnego rodzaj silnika do zbiorniczka filtra paliwowego i zawartej w nim czarnej ropie? Moglbys mi to wytlumaczyc, bo wydaje mi sie ze rozmawiam z osobą, ktora nie wie do konca co pisze.

    Cytuj
  • Pietja 25 cze 2013

    Orientuje się ktoś czy ta nowa stacja Bilska na Kazimierza Wielkiego miała wymieniane zbiorniki na paliwo ?

    1 2 Cytuj
  • 3 sie 2013

    Liczyłem na nieco lepsze ceny na nowej stacji Orlenu koło Dekady. Nowe zbiorniki aktualne badania, znany dostawca, tankowanie pewne ale ceny nie zachęcające. Środek lata tradycyjnie marże wszyscy windują do góry ludzie podróżują, urlopują się, tankować trzeba, ale jak to mówią lepiej małymi łyżkami...

    9 Cytuj
  • 3 sie 2013

    Nowa stacja k/ byłego Dworca PKS jest (z tego co wiem) tego samego właściciela co Bliska i inne w okolicach.
    W chyba całej Polsce ceny na stacjach Bliska są najniższe a przynajmniej niższe niż na Orlenie (a paliwa są Orlenu żeby było ciekawiej). Natomiast w M Y Ś L E N I C A C H na Bliskiej ceny są albo takie jak na Orlenie albo wyższe...
    Więc nie łudźmy się, że na tej nowej stacji ceny będą fajniejsze. Ot pazerność polskiego byznesmena nie zna granic (!)

    10 2 Cytuj

Odpowiedz