Forum » Myślenice

MECHANIK GODNY POLECENIA!!

  • 21 cze 2014

    Znam dobrego mechanika, w Stróży dolnej, obok Konika mają firmę, nie są tani ale robią wszystko jak należy.
    Firma nazywa się , Pasja-Team TC-Serwis. A do napraw, tuningu itd najlepiej udać się do faceta o imieniu Tomek.

    12 Cytuj
  • Sebastian P 23 cze 2014
    basiulka2795 napisał/a:

    Witam, poszkuje dobrego taniego lakiernika/blacharza z Myślenic lub okolic. Jakiegos polecacie???

    Łukasz Kania na ul. K. Wielkiego

    1 5 Cytuj
  • 10 gru 2014

    Poszukuje dobrego mechanika z okolic Myślenic, który zna się na volvo.

    Cytuj
  • 7 mar 2016

    Witam kogo polecacie do konserwacji podwozia?

    5 2 Cytuj
  • xxxx xxxx 22 sie 2016

    Mamy jednego przystojniaka w Strozy,co powinien tanio zrobić.Moge załatwić namiary :)

    2 4 Cytuj
  • 23 sie 2016

    Witam,
    Potrzebuję fachowca, który włączy mi światła do jazdy dziennej w mojej Skodzinie. Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że bez VCDS'a się nie obejdzie. Bardzo proszę o jakieś namiary w okolicach Myślenic.

    Pozdrawiam Marek

    Cytuj
  • 30 gru 2016

    Witam, klima mi słabo chłodzi, lekko śmierdzi, szyby parują. Auto 2 letnie, opel.
    Jakie warsztaty polecacie żeby zrobili mi z klima?
    Sprawdzenie czynnika, szczelności, wymiana oleju sprężarki oraz filtry.
    Potrzebuje żeby ktoś to dokładnie i sumiennie sprawdził, odgrzybił, a nie jakieś popsikanie w kabinie odświeżaczem i tyle.

    Poradzicie jakiś warsztat?

    2 Cytuj
  • 30 gru 2016

    W myslenicach nie, ale w Krakowie firma Elcar. To gość który zajmuje się tylko klimatyzacją.

    3 Cytuj
  • Pablo 30 gru 2016
    zarabiak napisał/a:

    W myslenicach nie, ale w Krakowie firma Elcar. To gość który zajmuje się tylko klimatyzacją.

    Chyba nie jest tak źle. Na górnym przedmieściu ul. 3-go Maja.
    Tu jest link: https://www.google.pl/maps/@49.8315751,19.913303,3a,68.3y,118.64h,86.74t/data=!3m6!1e1!3m4!1sbOYa3NvpPnNkkcUR6ND5vw!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl

    Mój mechanik wysłał mnie tam do diagnozy i chłopaki zrobili bezproblemowo. Podejrzewam, że to co u ciebie jest problemem, to pewnie nieszczelność w układzie. Generalnie ja byłem zadowolony. Ale warto popytać jeszcze innych...
    Ja z pewnością bym tam pojechał. Mają wszystko co potrzeba i wiedzą jak się tym posługiwać. ;-)

    1 6 Cytuj
  • 21 lut 2018

    Poszukuję dobrego fachowca, który potrafi dobrze wykonać konserwację podwozia w osobówce. Macie jakiś sprawdzonych? Proszę o namiary.

    1 Cytuj
  • 21 lut 2018

    Też jestem zainteresowany namiarem. Mało kto teraz chce to robić. Jedyna osoba, o której słyszałem to blacharz w okolicy dolnego jazu na zarabiu

    2 Cytuj
  • 21 mar 2018

    witam szukam dobrego mechanika ktory zrobi remont silnika w fordzie focus

    Cytuj
  • qqq lux 23 mar 2018

    Mam dwa pytania:
    -czy oprogramowanie jest legalne?
    -czy wystawia paragon fiskalny/fakturę vat
    trzeba uważać na niektórych kibiców z wisły bo mogą donosić?

    3 3 Cytuj
  • 10 sie 2018
    miszczu napisał/a:

    a co sądzicie o zakładzie na ul. Ogrodowej?

    Dobrzy fachowcy tylko nie wydają paragonów ani faktur.

    5 12 Cytuj
  • 4 wrz 2018

    tylko Wiśniewscy Droginia

    3 Cytuj
  • 4 wrz 2018

    Mechanicy z Ogrodowej w Myślenicach są dobrymi mechanikami . Jedyny problem ceny z kosmosu!!!!!! Taniej można zrobić tą samą usterkę na autoryzowanym serwisie w Krakowie.

    3 8 Cytuj
  • 9 wrz 2018

    Czy w Myślenicach bądź okolicy jest ktoś godny polecenia kto robi konserwacje podwozia?

    1 Cytuj
  • 3 paź 2018

    Witam. Czy w Myślenicach lub okolicy znajdę warsztat zajmujący się zawieszeniem pneumatycznym?

    Cytuj

Odpowiedz