Forum » Myślenice

Myjnia samochodowa

  • 22 cze 2010

    Witajcie :)

    chciałem zapytać Was o myjnie w okolicy... bo mam wrażenie że Alda nieco przesadza z cenami... a jakość nie powala.
    Jakie jest Wasze zdanie nt cen?
    Może znacie jakieś dobre które możecie polecić?
    ...i nie mam na mysli tutaj bezdotykowych, samoobsługowych itp.

    Cytuj
  • 22 cze 2010

    ja myje sam więc nikogo nie bronię ale umyj sam(a) tak jak tego oczekujesz co do jakości a potem wyceń swoją pracę ;)

    Cytuj
  • 22 cze 2010

    Sam myjesz, to nieekologiczne(modne słowo). Ja myje na bezdotykowych/samoobsługowych.

    Cytuj
  • 22 cze 2010

    @Vivaldi: Dawniej myłem sam - faktycznie miałem wtedy tak jak chcę, ale z wiekiem dojrzałem do niezanieczyszczania wód gruntowych detergentami.

    @Cygnus: korzystam również z bezdotykowych jednak mowiąc szczerze one "nied domywają" bo zostaje widoczny osad na lakierze, o zbliżonym natężeniu na całej powierzchni dlatego na pozór wydaje się czysty, jednak po przejechaniu palcem zostaje wyrażny ślad (zwłaszcza na ciemnym lakierze) - tak jest przynajmniej po tej przy Agrobudzie... btw korzystał ktoś z ręcznej myjni u nich? Jakoś się nigdy nie odważyłem :)

    1 Cytuj
  • 22 cze 2010

    Ja przeważnie na agrobudzie myję. Jakość nie powala, ale nie ma tragedii. Na spontiuszu jest większe ciśnienie i dodatkowo szczotka na końcówce, więc łatwiej domyć jak auto jest upaprane błotem, ale ogólnie myje się jakoś tak mniej wygodnie...

    Cytuj
  • 22 cze 2010

    nie długo z tej ekologi będzie srali pod drzewem i na polach żeby użyźnić glebe nawozem naturalnym.

    1 Cytuj
  • 22 cze 2010

    napiszcie może o ekologi do BP. Ponoć już nawet wymyślono silnik na wodę, ale kłopot w tym, że woda musi pochodzić z zatoki meksykańskiej ;)

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Celowo napisałem o ekologii, kiedyś ludzie myli swoje samochody w Rabie przy okazji opalania się. Dobrze że ten etap rozwoju mamy za sobą.

    Po ostatnim myciu dwóch samochodów na Agrobudzie nie prędko tam znów pojade. Coś jest mocno nie tak na tej myjni, mam na myśli bezdotykową.

    Cytuj
  • adzygmunt 28 cze 2010

    Wszystko jest na tak dla ... Agrobudu. Jedź do poprawki

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Dwa samochody, dwa kiepskie mycia, bez połysku z osadem który schodził pod palcem. Albo coś jest nie tak z myjką(w sensie awaria), albo ktoś próbuje oszczędzać na chemii. Poprawkę owszem zrobiłem, ale już gdzie indziej.

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    nie ma myjni bezdotykowej po której auto będzie wyglądało jak jednak po ręcznym zdjęciu syfu. Byłem na bezdotykowej jeden jedyny raz, sprawdzić o co chodzi. Owszem, może być ale w zimie zdjąć z grubsza nic poza tym, jak dla mnie szkoda nawet 5zł ale być może są ludzie którzy nie oczekują po wyglądzie auta tyle co ja.

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Zgodzę się bezdotykowa to kompromis, ale ta rzeczona, wcześniej domywała całkiem dobrze. Nie chodzi o 5pln, tylko o czas.

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Czasu Cu i nas dostatek, szkoda tylko pieniędzy wyrzucanych z błotem .... w kanał.
    Podsumowałem sobie z ciekawości moje kilka godzin polerki po myciu + odkurzanie. Wydaje mi się, że stówka z nałożeniem teflonu to byłaby niewygórowana cena. Ale autko wygląda jak z salonu ;) więc nie ma co marudzić , że na Aldzie drogo.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz